دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس Ahmaud Arbery مرگ ‘یک چیز وحشتناک’

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مرگ Ahmaud Arbery غم انگیز و وحشتناک ترین چیزی که در روز دوشنبه گفت: “او در انتظار نتایج تحقیقات به تیراندازی مرگ غیر مسلح سیاه هل دهنده توسط دو مرد سفید در گرجستان است.

“من فکر می کنم آن را وحشتناک است و قطعا در نگاه بسیاری از مردم – من از صحبت کردن با بسیاری از مردم در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او در صحبت با سن. Tim Scott کارولینای جنوبی – سنا تنها سیاه جمهوریخواه – و او خیلی ناراحت شد حمله Arbery 25 ساله دستگیر شده در فیلم.

توصیف یک عکس او را دیدم از جوان قربانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “او نگاه کرد و من تو را دیدم این عکس از او را در لباس مخصوص مهمانی رسمی آن بسیار زیبا بود – منظورم این است که او به نظر می رسد مانند یک جوان فوق العاده ای پسر. من فکر می کنم آن را یک چیز وحشتناک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه انتقاد بیش از آخر هفته نشان می دهد که چیزی می تواند اتفاق افتاده خارج از دوربین که منجر به تیراندازی در نیوبرانزویک, گرجستان. “شما می دانید, آن می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز مصاحبه.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف توصیف کشتار به عنوان “مجازات” و گفت که تهمت گذشته لفاظی در مورد مهاجران و سفید supremacists emboldens نژادپرستان.

صحبت یکشنبه در سی ان ان دولت از اتحادیه کف گفت: “با این حرف ما گوش بیرون آمدن از کاخ سفید در بسیاری از راه من فکر می کنم که بسیاری از کسانی که مستعد ابتلا به اینکه نژادپرست هستند اجازه داده می شود به آن را در یک راه آشکار.”

گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس, 34, به اتهام قتل و تشدید حمله.

دولت فدرال و محققان در حال بررسی این پرونده از جمله این واقعیت است که دو مرد بودند دستگیر و برای عکسبرداری تا بیش از دو ماه پس از آن.

“آنها در حال مطالعه در این مورد بسیار دقت آنها مصاحبه همه درگیر و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “برای من این یک چیز غم انگیز.”

بیشتر: مقامات فدرال با توجه به اگر نفرت اتهام جرم لازم است در Ahmaud Arbery مورد

بیشتر: های اضافی را نشان می دهد گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery هیچ چیز غیر قانونی قبل از کشته شدن وکیل مدافع می گویند

زمانی که خواسته مورد نظر خود را به نشان می دهد چیزی اتفاق افتاده خاموش, دوربین, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من دیدم نوار و زمانی که آنها به سمت چپ منتقل شده من باور نمی کنم که آنها به سمت چپ منتقل شده و در خارج از نوار – کسی را دیدم چه می گذرد. آن را یک نقطه خالی بر روی نوار, من حدس می زنم.”

“من می گویند که آن چیزی که بر اساس آنچه که من دیدم به نظر نمی آید خوب,” او اضافه شده است.

مقامات فدرال در حال نگاه کردن به احتمال جرم و جنایت نفرت اتهامات در Arbery مرگ است. آنها همچنین انجام تحقیقات به راه مقامات محلی به کار گرفته شده در این مورد از ابتدا.

مقامات محلی به اتهام McMichaels با قتل و تشدید حمله پس از دستگیری آنها را در آوریل 7 – بیش از دو ماه پس از تیراندازی میان جهانی انتقاد بیش از یک تصویری از حادثه ای که نشان داد هیچ اقدام تحریک آمیز در بخشی خود را.

این مورد موجب اعتراض ملی پس از فیلم های نظارت از تیراندازی در گسترش رسانه های اجتماعی. دونده در سراسر جهان مشخص شده چه بوده است Arbery 26 تولد در روز جمعه با به اشتراک گذاشتن عکس با هشتگ #IRunWithMaud و دویدن 2.23 مایل در اشاره ای به تاریخ 23 فوریه, روز جوان سیاه هل دهنده کشته شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>