واشنگتن – رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش تصویری منتشر شده این هفته تشویق آمریکایی ها به ایستادن به کروناویروس همه گیر و اشاره نمی کند رئیس جمهور فعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را صدا نمی خواهم که نشست خیلی خوبی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او هیچ جا یافت می شود در صحبت کردن در برابر بزرگترین جعل در تاریخ آمریکا!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک سری از یکشنبه توییتهایی که در آن او در غیر این صورت تکرار ستایش از عملکرد خود را بر روی ویروس ها و دیگر مسائل.

تهمت و انتقاد از بوش در برخورد با دومی سکوت در طول استیضاح و تحقیق و محاکمه. اما او به نقل از یک مفسر فاکس نیوز بود که صحبت کردن در مورد کوروناویروس تصویری که بوش ساخته شده است.

پیت Hegseth از روباه گفت: او قدردانی بوش تصویری, اما تعجب که چرا رئیس جمهور سابق نمی خواهیم مردم را به قرار دادن تعصب را کنار گذاشته و در طول استیضاح درام.

بیشتر: بوش و مغلوب ساختن پیشی جستن: کنتراست که رفت, ناگفته اما غیر ممکن بود به دست در مراسم تشییع جنازه

در تصویری خار ستایش مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر آمریکایی ها که در دیدار تاریخی “به اشتراک گذاشته شده را انتخاب کنید.”

“در تحلیل نهایی ما هستند نه حزبی رزمندگان” بوش گفت. “ما هم انسان هستند و به همان اندازه آسیب پذیر و به همان اندازه فوق العاده در نزد خدا. ما ظهور یا سقوط و ما مصمم به افزایش است.”

بوش پیام وحدت برنده ستایش گسترده و جلب مقایسه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در مواجهه با یک بحران است که نیاز به رهبری همدلی و اعتماد در علوم مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است کوتاه” توییتی سابق دادستان فدرال رناتو Mariotti. “بوش تصویری باید یادآوری خواهان که آنها می توانید انجام دهید بهتر است.”

دیگر منتقدان اشاره کرد که تهمت نوشت: “خداحافظ راه” زمانی که او به معنای به می گویند “در راه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و بوش را ساخته اند هیچ راز از تحقیر خود را برای هر یک از دیگر.

بوش گفت او درک نمی تهمت حملات او برادر و پدر خود را در طول سال 2016 انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه به عنوان نیویورک تاجر شکست خورده یک فیلد از مخالفان که شامل سابق فلوریدا رژیم صهیونیستی است. جب. بوش.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت به عنوان رئیس جمهور بوش تیم اجازه دهید آن را شناخته شده است که او در بر داشت رئيس جمهور جدید مراسم تحلیف – از جمله یک مرجع به یک “آمریکایی قتل عام” به “برخی از عجیب و غریب s—.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن ادعا پیشینیان خود جمع را ترک کرد و فاجعه ای که ایجاد مشکلات.

اخیرا اگر او برنامه ریزی شده برای صحبت با رئیس جمهوری در مورد چگونه برای مقابله با این بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“بنابراین من نمی خواهم مزاحم آنها زحمت آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر نمی کنم من قصد دارم برای یادگیری خیلی. من حدس می زنم شما می توانید می گویند که احتمالا وجود دارد یک تمایل طبیعی به تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de