همین Shula شد و در حال حاضر افسانه ای سر مربی کامل مربی از سال 1972 سوپر باول هفتم دلفین زمانی که من شروع به پوشش والت Michaels 1977 جت.

و در اینجا چیزی است که من به یاد داشته باشید در مورد Shula: هر زمان از من خواسته برای مصاحبه با او همیشه تماس بگیرید. آن را تهدید آمیز برای یک خبرنگار جوان به ویژه هنگامی که او را به پوست بر روی تلفن زیر سوال او نیست به خصوص برای مراقبت و یا فقط ساده احمق اما او همیشه تماس بگیرید. و او نمی دانست که من از آدم.

سالها بعد در یک سوپر باول هفته — زمانی که او تا به حال تبدیل شدن به یک کودک مهربان همین اما برای همیشه لطفا برای همین از مربیان فوتبال و همین میامی — من از او پرسیدم چه واکنش او بود که جت گذشت دن مارینو در سال 1983 پیش نویس و انتخاب کن اوبراین به جای.

Shula صورت روشن مانند یک درخت کریسمس و با شادی لجام گسیخته از یک پسر جوان به او لبخند زد یک لبخند برای سنین و roared: “بساز!”

Shula, 90, درگذشت صبح روز دوشنبه در جنوب فلوریدا.

سابق جنرال موتورز غول موبایل Accorsi کار می کرد برای بالتیمور کلت برای بسیاری از 1970s و بود خود را به جنرال موتورز در سال 1982 و ’83. او وارد شد در بالتیمور به عنوان مدیر روابط عمومی در سال 1970 زمانی که Shula اغوا شده دور از کلت توسط دلفین صاحب جو رابی.

Accorsi شد دیرین شاهد Shula است و عظمت و به همین دلیل او برنده خواهد بود 347 بازی و تبدیل شدن به NFL را winningest مربی.

“تیم او بودند به زیبایی هماهنگ” Accorsi گفت: پست. “همه چیز را با دقت. … آنها را ندارد هر گونه اشتباه. آنها نمی خوای ضرب و شتم خود آنها نه میخوام به شما بازی آنها هرگز خرابکاری آنها هرگز شروع به پریدن کرد و آفساید. او استعداد او و با استفاده از آن کاملا.

Shula
همین Shula انجام میشه بعد برنده سوپر جام با 1972-73 دلفین ها.AP

“به نظر می رسید مانند آن بود که همیشه دوم-و-5. او توپ را به [لری] Csonka و او می خواهم 5 متری است. در حال حاضر شما [پل] Warfield و جیوه موریس و [باب] Griese می توانید هر چیزی را که آنها می خواهند به شما.

“اما بازی در مقابل او مانند یک مرگ تدریجی. منظورم این است که آنها فقط با متد حرکت کردن زمینه و آنها فقط هرگز یک اشتباه را ندارد. آنها فقط به زیبایی مربی.”

Shula خود معروف فک برای همیشه jutting از اینجا به جان کارول, دانشگاه, که در آن او با بازی مربی جان Unitas در بالتیمور باب Griese و دن مارینو در میامی. او برنده دو سوپر کاسه با Griese از دست رفته به سوپر باول III جت با ارل Morrall و زخمی Unitas در تسکین از دست داد با Griese به تام Landry را “روز قیامت” کابوی ها و از دست به بیل والش-جو مونتانا 49ers با مارینو.

“شما هرگز نمی دیدم Shula با یک هدست” Accorsi گفت. “آنها در تماس خواهد بود بازی در یک فاصله یا چیزی, اما در بیشتر قسمت ها, او تا به حال هوشمند quarterbacks او آماده آنها را کاملا و آنها به نام بازی می کند.”

Shula ابراز تاسف از شکست به پیروزی در مسابقات قهرمانی با مارینو.

“نبود یک مرگ تدریجی با مارینو. این یک سریع-قابل توجه مرگ” Accorsi گفت با خنده از Shula است تغییر در استراتژی تهاجمی. “او اقتباس شده است که شگفت انگیز ترین چیزی که در مورد او. “

زمانی که Griese بود کنار با شکسته استخوان نازک نی و دررفتگی مچ پا در هفته 5, Morrall led دلفین ها به 11 برنده متوالی در طول فصل کامل.

“او در بازی با پشتیبان کارفرمایی بیشتر از این فصل” Accorsi گفت. “همانطور که او در ’68 در بالتیمور. بنابراین یک چیز در مورد همین است که او را در سازگاری با هر پرسنل خود بود.”

و بسیار به سال 1982 جت اندوه به آب و هوا به عنوان به خوبی. مایکلز شد کبود که Shula تا به حال تحت پوشش نارنجی کاسه با کارگران در طول یک مجازی موسمی قبل از سال 1982 بازی مسابقات قهرمانی آسیا — با نام مستعار کاسه گل — زمانی که ریچارد تاد انداخت پنج interceptions در چه معلوم بود Michaels’ آخرین بازی.

“Shula شد یک رقیب در حال حاضر” Accorsi گفت.

بقیه لیگ تا به حال بسیار متفاوت از نظر Shula از مایکل و جت بود.

“به عنوان یک فرد او unimpeachable صداقت” Accorsi گفت. “من در بسیاری از رقابت جلسات کمیته در طول سال که در آن او بود co-رئیس [سابق غول GM] جورج جوان در حالی که برای. و این بود که همیشه در لیگ اول و قوانین ، شما می توانید اعتماد که او به تو فکر می کنم که تنها راه او بود.”

او 2-4 در سوپر باول. اما آن را متوقف نمی NFL از یاد همین Shula به عنوان کامل آن مربی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de