دومینیک اسمیت ممکن است تصادفا بر روی بزرگترین متس قدرت

قسمت 22 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس

این متس نیست دقیقا لود شده با عمق چه که مربوط به چرخش اغل گاو یا حشم و یا صف اما یک قطعه خاص پدید آمده در فصل گذشته به ارائه قابل اعتماد نیمکت حضور.

دومینیک اسمیت مخفیانه بر روی روز افتتاحیه فهرستی به دلیل آسیب به Jed زن lowrie و تاد فریزر و تصرف فرصت قبل از استرس شکستگی در پای چپ خود نگه داشته و او را طرد برای بسیاری از نهایی دو ماه. اسمیت فعال شد برای آخرین بازی فصل و شکست خرج کردن-ضربه walk-off هومر در برابر بریوز.

نقل مکان کرد و به بیرون از محیط به دلیل پیت آلونسو را صعود در پایه اول اسمیت است که انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن زمان در سمت چپ با J. D. Davis و شاید Yoenis Cespedes (اگر او تلقی سالم به اندازه کافی به بازی) باید در این فصل شروع.

Smith, 24, حال .282/.355/.525 اسلش خط با 11 homers و 25 RBIs در 177 در خفاش ها در فصل گذشته. برخی از بهترین نوسانات آمد نیمکت او نوشته شده 1.002 OPS در بازی او شروع نمی شود.

“او به نظر می رسد به انجام بیشتر با یکی در خفاش از او با چهار” گفت: یک ارزیاب استعداد از لیگ ملی باشگاه. “من نمی دانم اگر شما می خواهید به در نظر بگیرید که یک [بازگشت] دست تعریف است اما یک هنر واقعی به انجام است که به دلیل اینکه یک نیمکت بازیکن آسان نیست. این احتمالا سخت ترین چیز برای انجام بازی نیست و سپس تولید و هنگامی که از شما خواسته به بازی. آن را واقعا به چالش کشیدن به دلیل آن را دشوار است به ایجاد مطابق زمان بندی.

Dominic Smith
دومینیک اسمیتAnthony J باعث تخریب جهانی

“در آن طول می کشد واقعا قوی طرز فکر به طور موثر جوخه بازیکن و/یا موثر نیمکت بازیکن و دومینیک به نظر می رسد که که و در آغوش آن در سال گذشته است. من این را تحسین مى كند, چرا که اگر شما می توانید انجام آنچه او سال گذشته آیا شما می توانید آویزان در اطراف یک مدت زمان طولانی است.”

این یک چالش برای سفر اسمیت که وارد لیگ اصلی اضافه وزن در سال 2017. پس از تغییر خود خوردن و تمرین عادات اسمیت تا به حال یک شات به ادعای اول پایه کار سال بعد اما کشیده همسترینگ در اوایل بهار آموزش و صرف فصل تندرست بین سه گانه-لاس وگاس و متس. در 56 بازی که در آن سال برای متس او نوشته شده ناامید کننده .675 OPS.

اسمیت صرف در زمستان سال گذشته در تلاش برای بهبود پای خود را به سرعت تحت هدایت یک مربی و همچنان به تلاش خود در جهت تبدیل شدن به یک کافی outfielder.

“این رفتن به یک مقدار زیادی از کار, اما در دفاع از خود من فکر می کردم او ساخته شده برخی از پیشرفت های خوب در سال گذشته” استعداد ارزیاب گفت. “او هنوز هم یک راه برای رفتن است اما به نظر می رسد که بهتر احساس برای چه پایه برای پرتاب به, چگونه به نگه داشتن دو بازی در سفارش خود مسیرهای کردم کمی بهتر است. او حتی نمی خواهید به طور متوسط در محدوده اما او را به توپ است که باید گرفتار شود. در ذهن من او را همیشه برای رفتن به اولین baseman و او بالاتر از حد متوسط اول baseman. برای تبدیل شدن به طور متوسط در بیرون از محیط او هنوز هم یک راه برای رفتن اما من با دیدن این کار و من او را با قرار دادن در زمان.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

اسمیت می تواند با ارزش تجاری, تراشه با توجه به سازمان کمیابی از بالا پایان چشم انداز به خصوص در سطوح بالاتر لیگ کوچک است. اما متس نیز نیست در عجله برای تجارت یک بازیکن است که باشگاه تحت کنترل از طریق 2024 و دارای استعداد برای بازدید زمین.

“من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده در سال گذشته زمانی که او قرار است که نقش و او تا به حال برخی از اوایل فصل موفقیت شاید او خریداری شده به آن:” این نوع از سرد من به اویختن برای هفت نوبت و سپس با برنده شدن در این بازی را در پایین هشتم.’ اجازه دهید هر کس دیگری انجام بلند کردن اجسام سنگین” استعداد ارزیاب گفت. “شاید آنها در حال رفتن به دریافت بیشتر از او با 300 در خفاش از آنها را با 500 در خفاش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>