دلفین ها اخراج توهین آمیز هماهنگ کننده چاد اوشی چرا که او بیش از حد پرستان

دلفین ها جرم نیست دقیقا مهیب در فصل گذشته اما شلیک چاد اوشی بود کاملا عجیب و غریب است.

به طور مفصل در میامی هرالد سر مربی برایان فلرس اخراج توهین آمیز هماهنگ کننده پس از فقط یک فصل را در میانه خروج از جلسه با کارفرمایی Ryan Fitzpatrick.

“اوشی گفت Fitzpatrick به او یک دقیقه بدون داشتن ایده ای که فلورس بود در مورد به آتش او” هرالد نوشت. “هنگامی که اوشی آمد از آن جلسه با Flores, اوشی گفت فیتزپاتریک که او فقط از کار اخراج شده و فیتزپاتریک واکنش نشان داد و با تعجب. اوشی بود blindsided توسط news.”

ناگهانی برکناری رفت یک روز پس از پایان فصل برنده است که سرقت از میهن پرستان از خود دور اول خداحافظ.

با توجه به بازیکنان میامی هرالد صحبت با اوشی — که در خدمت به عنوان پرستان’ گسترده ای از گیرنده های مربی برای 10 سال “تلاش برای اجرای نقش استفاده می شد که در انگلستان” با تجربه میامی فهرستی که تبدیل به یک “s–t نشان می دهد.”

“اوشی تلاش برای آموزش یک جرم بود که بیش از حد پیچیده برای یک تیم جوان” هرالد نوشت. “آموزش/آموزش در طول فیلم مطالعه یک فاجعه است.'”

Chad O'Shea and Brian Flores, Miami Dolphins
چاد اوشی و برایان فلرسگتی ایماژ

دلفین ها بودند که متهم از تانک برای بالاتر پیش نویس انتخاب فصل گذشته در میان جوانترین NFL بازیکن فصل گذشته.

اوشی واحد بود گردابی شروع فصل و به طور متوسط 6.5 امتیاز از طریق خود را برای اولین بار چهار بازی. آنها به ثمر رساند 20 امتیاز یا کمتر در شش تا از هفت بازی, اما به طور متوسط 25.4 امتیاز نهایی خود را نه.

اما اوشی 47 بود به سختی و تنها مقصر حزب خود را در پشت کم خونی جرم در نور محدود quarterbacks — 2018 پیش نویس مجسمه نیم تنه جاش روزن و 37 ساله Fitzpatrick — او تا به حال در اختیار او.

“میهن پرستان جرم در نظر گرفته شده است اما یک بازیکن گفت: اوشی وضعیت بدتر با تلاش برای نصب به ویژه پیچیده و پیشرفته عناصر پرستان جرم که تام بردی و توهین آمیز هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels استفاده می شود” هرالد نوشت. “اوشی مشکل نصب یک جرم است که بازیکنان به طور کامل درک و بی تجربگی در کار خود به عنوان یک هماهنگ کننده — چراغ Fitzpatrick را به یک نقش فعال تر در حال اجرا جرم یک بازیکن گفت. فیتزپاتریک با 15 سال NFL تجربه تا به حال هیچ مسائل عمده درک جرم است.”

فلورس بود که قبلا linebackers مربی با میهن پرستان, استخدام سابق کابوی ها و لوایح سر مربی چان Gailey, 68 به جای اوشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de