DOJ هشدار لس آنجلس, ایلینوی ممکن است غیر قانونی از اقامت در خانه سفارشات

واشنگتن – وزارت دادگستری هشدار داد دولت و مقامات محلی روز شنبه ممکن است غیر قانونی از اقامت خود را در خانه سفارشات به عنوان آژانس همچنان به نظارت به معنای محدودیت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در نامه ای به لس آنجلس مقامات دستیار دادستان کل اریک Dreiband گفت: آنها نظرات اخیر نشان می دهد که اقامت در خانه سفارشات ممکن است باقی بماند در جای دیگر “ممکن است هر دو خودسرانه و غیر قانونی.” وزارت دادگستری همچنین گفت که فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر به “جارو محدودیت” در ایلینوی ساکنان بالا بردن قانون اساسی و نگرانی است.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در ماه گذشته است که وزارت دادگستری خواهد دخالت کند اگر stay-at-home سفارشات در پاسخ به کروناویروس همه گیر شدن بیش از حد محدود کارگردانی دادستان فدرال “به در مواظب” برای دولت های محلی و دستورات است که می تواند نقض حقوق اساسی. در یک یادداشت بر اذعان کرد که در حالی که مستندات هستند “لازم” برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله محدودیت های قرار داده شده اند “فوق العاده ای بار” در آمریکایی است.

بر هشدار از فدرال اقدام: دادستان فدرال می تواند دخالت کند اگر stay-at-home سفارشات بیش از حد دادستان کل می گوید:

“اگر یک دولت محلی و یا فرمان عبور خط از یک ورزش مناسب از قدرت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به یک از خود راضی تخلف از قانون اساسی و قانونی حمایت وزارت دادگستری ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد در دادگاه فدرال” بر گفت.

وزارت دادگستری نظر جمعه با توجه به لس آنجلس و ایلینوی جلوگیری از اعلام اقدامات قانونی علیه محلات. اما این آژانس هشدار بالقوه نقض آزادی های مدنی.

“وزارت دادگستری نیست به دنبال دیکته چگونه شهرستانها و استان ها مانند لس آنجلس تعیین میزان فعالیت و تعامل شخصی باید اجازه داده شود برای حفاظت از امنیت شهروندان خود” Dreiband گفت: در نامه ای به لس آنجلس مقامات. “ما با حمایت از متهم فدرال قانونی و حقوق اساسی همه افراد در کشور ما و اطمینان حاصل کرد که دولتی محدودیت نیست unconstitutionally سنگین. … به سادگی وجود دارد هیچ بیماری همه گیر استثنا در قانون اساسی ایالات متحده و آن لایحه حقوق.”

در این نامه خطاب به شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و وزارت بهداشت مدیر باربارا فرر و ذکر نظرات دو ساخته شده در مورد امکان دراز مدت مستندات. فرر گفت: در شهرستان سرپرستان’ جلسه در اوایل این ماه که به نوعی از اقامت در خانه سفارشات به احتمال زیاد خواهد شد در محل اقامت “برای سه ماه آینده.” Garcetti همچنین گفت: در رسانه ها مصاحبه ای که در لس آنجلس خواهد بود “هرگز به طور کامل باز تا زمانی که ما یک درمان” برای ویروس.

یک county رسمی بعد گفت که فرر نظر بودند “خارج از متن” با توجه به CBS Los Angeles. Garcetti نیز بعد از روشن نظرات خود را و گفت که او انتظار تمدید مستند.

“با این حال ما همچنان نگران آنچه ممکن است خودسرانه و سنگین-دست روش برای ادامه ماندن در خانه و الزامات” Dreiband گفت: در این نامه است. Garcetti را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

همچنین روز جمعه وزارت دادگستری ثبت مدارک دادگاه در یک نامربوط طرح دعوی در دادگاه در برابر پریتزکر, ایلینوی,’ فرماندار دموکرات. بخش استدلال پریتزکر بیش از حد قدرت خود را زمانی که او دستور داد شهروندان به ماندن در خانه به جز دلیل ضروری.

پریتزکر که تمدید اقامت-در-خانه سفارشات تا پایان ماه مه شده بود شکایت کرد توسط جمهوری خواه ایالت ایلینوی Rep. دارن بیلی. بیلی ادعا محدودیت های غیر قانونی از آنجا که آنها تمدید فراتر از 30 روز اورژانس قدرت مقننه دولت اعطا پریتزکر.

‘نامگذاری و شرمندگی’: کشورهای پله تا اجرای stay-در-خانه سفارشات

اجرای مستندات: Oregon دیوان عالی کشور باقی می ماند پایین تر حکم دادگاه که نسخ فرماندار coronavirus اقدامات

در آن دادگاه تشکیل پرونده حمایت از بیلی وزارت دادگستری گفت: مجلس افزایش قابل توجهی سوال در مورد قانونی بودن پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش دهید.

“حتی در زمان بحران اقدامات اجرایی انجام شده در نام عمومی ایمنی باید حلال” گفت: استیون Weinhoeft ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب ایلینوی. “و در حالی که مردم ایلینوی باید از لحاظ جسمی حفاظت شده از اثرات این بحران بهداشت عمومی … خود را در قانون اساسی تضمین حقوق و آزادیهای باید محافظت و همچنین.”

اردن Abudayyeh, پریتزکر وزیر مطبوعات گفت: وزارت دادگستری موضع مخالفت با فرماندار stay-at-home اقدامات است که “مایه تاسف است.” ایلینوی دیده است بیش از 105,000 coronavirus موارد است. کمی بیش از 4,700 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>