وزارت دادگستری است که جانبداری با ویرجینیا کلیسا در چالش خود را به حالت خاموش به منظور محدود کردن اندازه از تجمعات مذهبی ادعا آن را نقض قانون اساسی تضمین آزادی بیان.

مقامات فدرال در زمینه اطلاع یکشنبه حمایت خود را از فانوس یاران کلیسا در شهر رفت و آمد مکرر از Chincoteague جزیره پس از پاستور ذکر شده بود در ماه گذشته توسط پلیس محلی برای میزبانی یک سرویس با حضور 16 نفر – شش بیش از اجازه برای چنین فرد تجمعات در طول coronavirus بهداشت و درمان اضطراری.

این کلیسا که عبادت شامل بهبود معتادان به مواد مخدر و سابق, عکس روسپی تأکید کرده است که این محدودیت در دستور مارس توسط رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم نقض آزادی مذهبی.

مداخله فدرال به دنبال یک هشدار صادر شده در هفته گذشته توسط دادستان کل ویلیام Barr که وزارت دادگستری شد بررسی تعطیلی سفارشات صادر شده توسط دولت برای محافظت در برابر بیش از حد محدود کننده سیاست.

“بسیاری از سیاست هایی که غیر قابل تصور خواهد بود در زمان به طور منظم تبدیل به امری عادی در هفته های اخیر و ما نمی خواهیم بی جهت تداخل با مهم تلاش دولت و مقامات محلی برای حفاظت از مکان های” Barr نوشت: در یک یادداشت به دادستان فدرال در هفته گذشته. “اما قانون اساسی است به حالت تعلیق در زمان بحران. بنابراین ما باید هوشیار باشیم برای اطمینان از آن حمایت حفظ شود در همان زمان که محافظت شده است.”

به DOJ آخر هفته اقدام نشانه دومین بار به عنوان بسیاری از سال است که دولت فدرال طرفه با یک کلیسا در یک نزاع بر سر فرد در خدمات عبادت. ماه گذشته دولت طرفه با می سی سی پی کلیسا پس از عبادت بودند ذکر شده توسط پلیس محلی در حالی که حضور یک درایو در خدمات.

DOJ طرف با می سی سی پی کلیسا در COVID-19 چالش: کلیسا متهم به پلیس تبعیض

در ویرجینیا مورد, کلیسا, کشیش, کوین ویلسون ذکر شده بود برای نقض دستور دولت پس از آوریل 5 یکشنبه نخل خدمات آن جلب 16 نفر به یک پناهگاه با بیش از 220 صندلی. کلیسا گفته است که این گروه به دنبال مناسب اجتماعی فاصله و شخصی-پروتکل های بهداشت.

کلیسا وکلای مدافع ادعا کرد که نرتهم را “به وضوح تبعیض فانوس Fellowship Church فراهم می کند که ضروری عاطفی و معنوی خدمات به جامعه است.”

“این کلیسا ندارد اینترنت و نمی تواند تلنگر از یک سوئیچ برای پخش آنلاین” مت Staver گفت: زمانی که کلیسا خود را اعلام کرد طرح دعوی در دادگاه. “کشیش ویلسون محافظت ایمنی و بهداشت از 16 نفر است که با حضور در پالم یکشنبه نیاز آنها را دور از هم در محراب.”

اریک Dreiband رئیس وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش, گفت, مذهبی, بیان است “ضروری به خصوص در طول یک بحران است.”

“کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا ارائه کرده است بدون هیچ دلیل خوب برای امتناع از اعتماد عبادت که قول می دهم به استفاده از مراقبت در عبادت در همان راه آن اعتماد وکلا و دیگر کارگران به انجام همان” Dreiband گفت و هشدار داد که این گروه خواهد “در ادامه به نظارت بر هر گونه تخلف از قانون اساسی و دیگر آزادی های مدنی و ما را بیشتر خواهد شد اقدام مناسب اگر و زمانی که لازم است.”

شارلوت Gomer سخنگوی دادستان کل ویرجینیا علامت شاه ماهی گفت: مداخله فدرال است که ناخواسته و غیر ضروری است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و لایحه Barr باید تمرکز بر صرفه جویی در زندگی و ramping تا تست نمی teaming تا با فعالان محافظه کار به تضعیف موثر بهداشت عمومی اقدامات است که در حال کاهش گسترش COVID-19 و صرفه جویی در زندگی در ویرجینیا و در سراسر کشور” Gomer گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de