وجود دارد یکی از راه های الکس Verdugo می تواند به عنوان یک سرقت توسط Red Sox, صرفنظر از اینکه چگونه او انجام می دهد: اگر Mookie بتی هرگز نقش یک بازی برای داجرز.

فیلمهای تجارت رفت در ماه فوریه با بتی در سال آخر قبل از رایگان آژانس و دیوید قیمت انتظار می رود برای کمک به تعقیب یک سال 2020 سری جهانی در لس آنجلس در حالی که Verdugo شد یک بخش کلیدی از بازگشت به کمک Red Sox زیر مالیات لوکس و ساخت برای آینده است.

اما coronavirus همه گیر قرار داده بتی’ داجرز تصدی در خطر است. اگر باز گشت از تلاش های موفق و فصل است لغو در مجموع 27 ساله ستاره outfielder می تواند آمار رایگان آژانس تا کنون که بدون بازی برای داجرز.

“این خواهد بود که بسیار دیوانه” Verdugo خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه. “این خواهد بود که بسیار آجیل. من واقعا در مورد آن فکر نکرده اما من فکر می کنم آن را سخت. این یک وضعیت دشوار اگر این سناریو است که برای داجرز. که بخشی از زندگی است. ما نمی توانیم انتظار این چیزها. من فکر می کنم برای داجرز که دشوار است. که سخت مقابله. اما همه چیز با دلیل اتفاق می افتد.”

MLB و MLBPA توافق رسیده است در ماه مارس گفت که بازیکنان دریافت یک سال کامل از زمان سرویس در سال 2020 صرف نظر از اینکه فصل است که در واقع بازی.

Mookie Betts; Alex Verdugo
Mookie بتی; Alex VerdugoAP گتی

بتی اجتناب داوری با Red Sox با توافق در $27 میلیون یک سال معامله در ژانویه مارک بزرگترین-حقوق و دستمزد سال برای واجد شرایط داوری بازیکن.

قیمت هنوز دو سال در سمت چپ او هفت سال $217 میلیون قرارداد پس از سال 2020 اما Red Sox رو عقب 23-year-old Snake است که تحت قرارداد از طریق 2024 به علاوه چشم انداز Jeter فراز و کانر وانگ. Verdugo که زخمی شده بود با یک شکستگی استرس در خود را به عقب در زمان تجارت به خبرنگاران گفت: روز شنبه او در حال حاضر کاملا سالم و آماده برای رفتن به هر زمان که فصل شروع می شود.

اگر آن را هرگز می کند هر چند سناریو روز قیامت پخش کردن داجرز می تواند هنوز هم سعی کنید به دوباره ثبت نام بتی امید خود را مختصر بهار آموزش cameo با سازمان کمک خواهد کرد که فریب او را برای بیشتر.

“من فکر می کنم که او در بهار آموزش با ما… رابطه من با او شخصا و بازیکنان و برخی مربیان این احساس می کند مانند او در حال حاضر بازی در یک فصل با ما دوست است که بسیار عجیب و غریب” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: “Sedano, نشان می دهد” در ESPN رادیو در لس آنجلس در ماه گذشته. “Louie کردم به انجام چه چیزی بهترین را برای او و خانواده اش هنگامی که زمان خود را در حال حاضر. من می دانم که او دوست دارد که یک طفره زن. او نه بازی لیگ بازی اما تا آنجا که به قرار دادن که در بهار آموزش درک آنچه طرفداران و سازمان مورد است. سواحل غرب زندگی او نیست احساس می شود که نشده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de