داجرز’ 100 میلیون دلار در ورزشگاه نوسازی پشت حداکثر Muncy آسیب

لس آنجلس لس آنجلس داجرز مشتاق بودند برای نشان دادن 100 میلیون دلار ارزش بازسازی ورزشگاه به طرفداران و مخاطبان ملی در All-Star Game در این تابستان.

می رسد, به نظر می رسد تنها بازیکنان در حال رفتن برای دیدن تغییرات از نزدیک در این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که نگه داشتن مردم از در ballpark حداقل برای اوایل بخشی از 60 برنامه بازی آغاز می شود که در 23 ژوئیه. داجرز نخواهد میزبان All-Star جشن تا 2022.

سیاه و پارچهای است که در خدمت به عنوان پس زمینه در مرکز میدان رفته است جایگزین جدید مرکز میدان پلازا که ممکن است برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به صورت hitters.

اولین baseman حداکثر Muncy برخورد کرد و توسط یک پیچ در سمت چپ خود حلقه انگشت در طول این تیم intrasquad بازی سه شنبه.

“من واقعا نمی توانست توپ را ببینید,” او گفت: روز شنبه در یک کنفرانس ویدیویی تماس بگیرید. “من در تلاش برای تنظیم به برخی از تغییرات وجود دارد.”

Muncy گفت: او را متوقف نوسانی یک بت در حالی که انگشت خود بهبود می یابد اما او انتظار دارد به آماده شدن برای روز افتتاحیه.

جدید خمیر چشم یک نوار در بالای آن است که در خارج از hitters’ نمایش که در آن طرفداران می توانید به تماشای بازی — تحت شرایط عادی است. یک عابر پیاده گردشگاه پشت بلندگو برج در مرکز میدان است که گرداگرد ورزشگاه.

“آن را متفاوت از آنچه که ما در حال استفاده می شود به” Muncy گفت. “کوزه خیلی خوشحال در مورد خمیر چشم وجود دارد.”

Max Muncy said he had a hard time seeing the ball after Dodgers Stadium center-field renovations (seen right).
حداکثر Muncy گفت که او تا به حال یک زمان سخت در از دیدن توپ پس از داجرز ورزشگاه مرکز-زمینه بازسازی (دیده می شود).گتی ایماژ

مدیر دیو رابرتز گفت: “شما نمی خواهید یک بازیکن قادر به دیدن برای قرار دادن او در راه آسیب است. برای حداکثر می گویند او نمی تواند توپ را ببینید چون از پس زمینه است که کمی نگران کننده است.”

در ضمن نزدیک کنلی Jansen outfielder A. J. پولاک infielder گاوین لوکس ابتلا چشم انداز Keibert رویز و کوزه اسکات الکساندر پدرو Báez و تونی Gonsolin نیست گزارش به ورزشگاه طفره زن پس از کمپ تابستانی آغاز شد و یک هفته پیش.

رابرتز گفت: “نمی توانم اظهار نظر در مورد دلایل غیبت.

“من امیدوار هستم ما همه آن بچه ها به زودی,” او گفت:.

تیم های ممنوع از گفتن اینکه آیا یک بازیکن تست مثبت برای COVID-19 مگر اینکه بازیکن اجازه می دهد. این COVID-19 مجروح لیست آن اضافه شده است در طول بیماری همه گیر را محرمانه نگه داشته شود.

رابرتز و رئیس جمهور از بیس بال عملیات Andrew Friedman گفته اند وجود داشته اند مثبت آزمون در میان بازیکنان اما نمی آشکار هر نام.

داجرز باید 2 1/2 هفته از تمرینات و سه نمایشگاه بازی برای آماده شدن برای کوتاه فصل است.

“دیر به اردوگاه تابستانی قطعا آنها را پشت 8-ball به دلیل تکرار شدن پاهای خود را در زیر شما گرفتن در خفاش ها, نوبت, ساختمان, تا, تمام چیزهای که. قطعا این باعث می شود آن را کمی سخت تر است” رابرتز گفت.

هر یک از دست رفته بازیکنان ارقام به یک نقش در این تیم فشار برای بازگشت به سری جهانی پس از از دست دادن در back-to-back ظاهر در سال 2017 و 2018.

یانسن شده است این تیم نزدیک تر از سال 2012 به دست آورده و خود را 300 حرفه صرفه جویی در سال گذشته است. پولاک آمار .266 با 15 خانه اجرا می شود و 47 RBIs در 86 بازی فصل گذشته زمانی که او از دست رفته 2 1/2 ماه به دلیل آرنج آسیب است. پولاک را به هنگام تولد به یک دختر سه ماه قبل از موعد مقرر در ماه مه.

“اگر وجود دارد هر گونه شانس از قرار دادن او در معرض خطر آن را به تصمیم گیری های دشوار” پولاک گفت SportsNetLA تیم شبکه تلویزیونی ماه گذشته.

Báez و الکساندر خواهد کار در امداد. Gonsolin است در میان کسانی که در حال اجرا برای پر کردن دیوید قیمت نقطه در شروع چرخش است. لوکس بود سپتامبر تماس بگیرید-تا سال گذشته که homered در اول خود را در بت در postseason اولین. رویز می تواند اولین بازی خود را در این فصل است.

داجرز خواهد بود بدون قیمت و right-hander جیمی نلسون در این سال است. قیمت تصمیم به نشستن بعد از اینکه به دست آورد از بوستون آخرین offseason در حالی که نلسون تحت عمل جراحی برگشت است و از برای این فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de