دکتر نشان می دهد بازیکنان خواهد مرد اگر فوتبال کالج شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده

باید یک فصل فوتبال را یک ده بزرگ استاد انتظار فاجعه است.

Dr. Sheldon جاکوبسن, علوم کامپیوتر استاد دانشگاه ایلینوی گفت: CBS Sports است که اگر حدود 13,000 FBS بازیکنان بازگشت به دانشگاه مربوطه به عنوان برنامه ریزی شده او پروژه هایی که 30 تا 50 درصد از قرارداد بازیکنان را COVID-19 در این فصل و سه به هفت بازیکن خواهد مرد.

“تعداد کمی از آنها می تواند در نهایت در بیمارستان و شما باید تعداد کمی که می میرند” جاکوبسن گفت: CBS Sports. “من نمی خواهم به sugarcoat آن را برای شما. من فقط می خواهم به شما حقایق است. … اگر همه با هم می آید در شرایط عادی ما احتمالا دیدن این نوع از نتیجه.

“من ضامن کسی است که به مرگ است. ویروس تبعیض قائل نیست.”

ژاکوبسن پیش بینی ها بر اساس داده های CDC — که برآورد یک مرگ در هر 1000 نفر با علائم در میان افراد 18 تا 22 سال سن — هر چند او معتقد است که مرگ و میر خواهد بود پایین تر در میان بازیکنان فوتبال با توجه به کیفیت تیم مراقبت های پزشکی. تهاجمی و دفاعی linemen اغلب با وزن بیش از 300 پوند خواهد بود به احتمال زیاد بیشتر در معرض این بیماری است.

دکتر مایکل Saag استاد پزشکی و بیماری های عفونی در UAB پشتیبانی ژاکوبسن نگران کننده طرح.

“که یک طرح را در حال حاضر که من اینجا نشسته فکر کردن در مورد آن” Saag گفت: CBS Sports. “هر مرگ خواهد بود وحشتناک. بیش از یک زن و شوهر شرم آور خواهد بود در واقع.”

زمانی که یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 11, جهان ورزش را متوقف تقریبا بلافاصله با هر عمده آمریکایی لیگ ورزش یا تعلیق یا لغو بازی از جمله مسابقات NCAA.

چگونه خواهد کالج فوتبال در پاسخ به نیاز بالقوه برای اولین بار با مشخصات بالا COVID-19-مربوط به مرگ یک آمریکایی ورزشکار ؟

“اگر آن را شروع کارفرمایی برای آلاباما است که رفتن به سطح های مختلف از توجه بیش از یک سوم-رشته ایمنی در ایلینوی” جاکوبسن گفت. “واقعیت این است که مشکل شما در حال صحبت کردن در مورد است که بسیار بزرگتر از فوتبال است. خطر چقدر شما مایل به تحمل در پردیس خود قادر به باز کردن آن ؟

“تحقیقات نشان می دهد خطر چقدر شما مایل به تعیین چه نوع از نتایج شما می خواهید. به فکر می کنم شما فرار از عفونت ساده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net