Doc Rivers: LeBron James شده است می تواند ‘بزرگترین بازیکن فوتبال تا کنون’

در نظر بسیاری از LeBron James به بزرگترین بازیکن بسکتبال از همه اما یکی دیرین NBA مربی فکر می کند او می تواند داشته ام و تاریخی حرفه ای در یکی دیگر از ورزش بیش از حد.

در حالی که ظاهر می شود بر روی “برو با آستین رودخانه” پادکست لس آنجلس کلیپرز مربی Doc Rivers این باورند که 16-زمان NBA All-Star و سه بار قهرمان NBA می میرم بز در زمین فوتبال به عنوان به خوبی.

“من نمی دانم آیا تا به حال شده است یک ورزشکار در لیگ ما مانند LeBron James” کلیپرز مربی گفت.

“من فکر نمی کنم در ورزش, من فکر نمی کنم در ورزش شده است وجود دارد چیزی شبیه به LeBron James” Austin رودخانه Doc, پسر و یک گارد با Houston Rockets پاسخ داد.

“این خنده دار است. حق با شماست. من واقعا اعتقاد دارم که اگر LeBron James فوتبال, او ممکن است شده اند, بزرگترین بازیکن فوتبال, همیشه,” the elder رودخانه ها گفت.

6-پا-9, 250 پوند جیمز ایستاده بود در گیرنده گسترده در طول دو فصل از فوتبال دبیرستان. جیمز استخدام شد توسط برخی از بخش برنامه ها — از جمله نوتردام — اما در نهایت تصمیم بسکتبال رفتن مستقیم به NBA به عنوان برترين انتخاب در سال 2003 پیش نویس است.

یا نه James شده خواهد بود مورد بحث در همان دسته که می گویند تام بردی یا جری برنج چیزی است که هیچ کس تا به حال ممکن است می دانم. اما قطعا وجود دارد به اندازه کافی شواهد به جای او بالا در میان NBA بزرگترین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>