‘دریغ نکنید’: Michigan رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer خواستار تخلیه هشدار میدلند می تواند تحت 9 فوت آب توسط چهار شنبه

ترغیب ساکنان به تخلیه و هشدار دهنده است که در مرکز شهر میدلند می تواند تحت 9 فوت آب توسط بعد از ظهر چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اعلام وضعیت اضطراری برای Midland County پس از Edenville و سانفورد سد عبور کند ،

صحبت کردن در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر سه شنبه Whitmer گفت: بخش هایی از شهر میدلند روستای Sanford, Edenville شهرستان و داو شیمیایی شده بودند و یا در حال تخلیه. او گفت که مقامات مشغول به کار بودند به تخلیه ساکنان در Tittabawassee توماس و شهرستان سگینو.

بخش هایی از میدلند شهرستان لینکلن شهرستان و هومر شهرستان نیز شده بود تخلیه کردند با توجه به هشدار در Midland County اضطراری مدیریت سیستم با دهها هزار نفر از مردم به طور بالقوه تحت تاثیر جاری شدن سیل در طول Tittabawassee رودخانه با یک هشدار سیل در, اثر, از طریق پنج شنبه صبح.

“این است که بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود… اما این واقعا یک رویداد تاریخی است که در این میان یکی دیگر از رویداد تاریخی” Whitmer گفت: با اشاره به کروناویروس همه گیر است که منجر به اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور و کشته شدن بیش از 5000 نفر است.

او گفت که با وجود این دستور به طور کلی مردم به ماندن در خانه آن مهم بود که هر کسی که زندگی در مناطق آسیب دیده تخلیه به سرعت به عنوان ممکن است به مناطق امن تر و یا رفتن به خانه بستگان و دوستان است. سه پناهگاه باز کرده بود در Midland County, به عنوان به خوبی.

چندین سد در بالادست میدلند در طول Tittabawassee بود یا نقض و یا به انتشار آب بیاختیار پس از 4 تا 7 اینچ از بارش باران کاهش یافت و یکشنبه و دوشنبه از جمله Edenville و سانفورد سدها در روز سه شنبه مجبور به تخلیه هزاران نفر از مردم در اواسط میشیگان.

خدمات ملی آب و هوا پیش بینی عمده جاری شدن سیل به احتمال زیاد رکورد.

این Tittabawassee رودخانه تا به حال دارای عقاید به 30.9 پا اواخر روز سه شنبه بود و هوا به تاج در 38 فوت در ساعت 8 صبح روز شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. رکورد است 33.9 ،

سانفورد سد شکسته شده بعد از آن در روز سه شنبه.

“لطفا دریغ نکنید. رفتن را به ماندن با یک دوست و یا نسبی و یا رفتن به یکی از این پناهگاه در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که حتی در یک پناهگاه مردم باید سعی کنید برای انجام بهترین آنها می توانند به تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن چهره و پوشش برای محافظت از خود و دیگران از coronavirus.

Whitmer همچنین خواست مردم به راه رفتن و یا رانندگی از طریق آب ایستاده و به تخلیه اعلامیه به طور جدی اعلام کرد که هزاران نفر از Michiganders که نیاز به توجه به تماس به تخلیه بلافاصله.

میدلند بزرگترین شهر در منطقه آسیب دیده با حدود 40 ، 000 ساکنان و خانه به Dow Chemical.

تماس با انجی: [email protected]; 313-222-1850. او در توییتر دنبال کنید: @AngieJackson23

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>