فراموش coronavirus ماسک ارائه اعتراض حفاظت?

های انجام غارتگران و تظاهر کنندگان که فکر می کنم آنها طفره رفت آمریکا اجرای قانون در طول این هفته به دلیل آنها عینک ماسک صورت ممکن است در برای تعجب.

چندی پس از این مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود از پوشیدن پارچه پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19 یک شرکت معرفی تشخیص چهره تکنولوژی طراحی شده برای شناسایی افرادی که با پوشیدن ماسک آن برای دفع coronavirus یا پنهان کردن هویت خود در حالی که ارتکاب جرایم است.

برندان Klare از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت رتبه یک محاسبات در دنور گفت: شرکت فن آوری جدید “می تواند مستقر شود با اجرای قانون ما همکاران” که شامل 25 سازمان در ایالات متحده است.

“آنچه که ما منتشر کرده اند در پاسخ مستقیم به COVID است آنچه ما تماس بگیرید periocular الگوریتم به رسمیت شناختن” Klare گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این بسیار شبیه به یک تشخیص چهره, الگوریتم. آن را فقط به چشم و ابرو تنها. بنابراین بدیهی است که با این نسخهها کار با ماسک.”

خوب نیست بنابراین بدیهی است.

  • فلوریدا کلانتر به خوبی شناخته شده برای خود را با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی ابراز شک و تردید در مورد این ادعا است.
  • یک دولت ایالات متحده مطالعه از فن آوری های جدید به تاخیر افتاده است.
  • و در پی یک افسر پلیس به قتل جورج فلوید در مه 25 در مینیاپولیس, بحث در مورد اجرای قانون را با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی تمدید شده است.

“هیچ کس پاسخ این سوال که چگونه آنها اطمینان می دهم که این تکنولوژی کمک نمی کند به موجود سوء استفاده پلیس” گفت: Neema Guliani ارشد قانونی مشاور برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU). “تا زمانی که جواب شما به این سوال من فکر می کنم این تصور که این فن آوری است که می توان با اجرای قانون بسیار مورد.”

معترضان زاری خشونت: معترضان مسالمت آمیز و زاری خشونت در جورج فلوید تظاهرات اما درک خشم در پشت آن

ما باید ممنوعیت تشخیص چهره است؟: ما باید ممنوعیت صورت به رسمیت شناختن ؟ از شرکت ها برای شهرستانها بحث بر سر حفظ حریم خصوصی قوی هستند

بسیاری از پرسش ها خواسته بودن

که ایالات متحده در سازمان های اجرای قانون را با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی در طول جورج فلوید تظاهرات و همراه با ناآرامی ؟

“من می گویند بسیاری از شهرهای بزرگ به احتمال زیاد با استفاده از تکنولوژی برای اهداف تحقیقی” گفت: شان مور مدیر عامل شرکت TrueFace.هوش مصنوعی فراهم می کند که تکنولوژی شناسایی چهره.

مینیاپولیس اداره پلیس تحت محاصره توسط arsonists و معترضان روز پس از فلوید مرگ نمی با استفاده از تشخیص چهره, تکنولوژی, گفت, جان, Elder, مدیر روابط عمومی برای اداره پلیس.

“ما ندارند هر یک از این فن آوری” سالمند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه از طریق ایمیل.

تمام 50 ایالت دسترسی به, تشخیص چهره, تکنولوژی و بسیاری از کشورهای در حال اجرای آن گفت: Benji هاچینسون, معاون رئيس جمهور از فدرال کسب و کار برای NEC Corporation of America. هاچینسون گفت: NEC مستقر در ژاپن و دو نفر دیگر منجر بیومتریک شرکت های فن آوری در مجموع باید قرارداد با هر یک از ایالات متحده است.

سازمان های اجرای قانون همچنین می توانید دسترسی به سیستم تشخیص چهره که توسط FBI و یا اشتراک به خدمات ارائه شده توسط بسیاری از فروشندگان گفت کلانتر باب Gualtieri از در فلوریدا, شهرستان Pinellas.

Gualtieri پیشرو طرفدار تشخیص چهره تکنولوژی در اجرای قانون در جامعه گفت: این غیر ممکن است به می گویند که چگونه بسیاری از سازمان های اجرای قانون هستند با استفاده از فن آوری است. اما او گفت که او فکر می کند که تعداد “بسیار کمی” در بخشی به دلیل هزینه های مرتبط است.

به همین دلیل است که آیتالله سیستانی پس نگران این چه استدلال در حمایت از اجرای قانون استفاده از تکنولوژی ؟

“فکر می کنم در مورد واقعیت آنچه که به معنی برای مردم به حضور در تظاهرات گفت:” Guliani آیتالله سیستانی. “این بدان معنی است که آنها را به ترس که آنها را شناسایی و با اجرای قانون در شرایطی که ما در حال حاضر دیده می شود خشونت پلیس در قبال معترضان مسالمت آمیز.

“این بدان معنی است که آنها باید به نگرانی در مورد شناسایی شدن توسط اجرای قانون زمانی که بسیاری از مردم به حق باید شدید بی اعتمادی در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود و اینکه که منجر به سوء استفاده بیشتر.”

Hutchinson, NEC اجرایی شده که در صنعت برای 15 سال گفت: نگرانی های حریم خصوصی مشروع هستند.

“نظارت است را فشار دهید موضوع را با یک دوربین فیلمبرداری و پخش الگوریتم است که تشخیص و تطبیق چهره در زمان واقعی” او گفت:. “و که با استفاده از به طور گسترده ای مستقر شده اند اگر در همه, در ایالات متحده است. و این مهم است که می دانم.”

چه با برادر خود صحبت کنید ؟

وجود دارد هیچ فدرال قوانین یا مقررات حاکم بر اجرای قانون را با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی و که به نظر می رسد که سوخت گمانه زنی ها در مورد چگونگی تشخیص چهره تکنولوژی سیستم کار می کند.

“آنها فکر می کنم وجود دوربین در هر گوشه و آن همه متصل شده و وجود دارد یک غول کامپیوتر و این نه فقط در مورد” هاچینسون گفت.

و یا به عنوان Klare از رتبه یک محاسبات گفت: از گمان او را می شنود “مثل شما راه رفتن توسط یک دوربین و اجرای قانون می آید و nabs شما مانند یک ربات. این است که چگونه آن را انجام داده است.”

پس چگونه انجام می شود ؟

“بسیاری از اوقات بهترین تصاویر ما در حال اقامت و یا کسب و کار است که باید سیستم های دوربین و کسی مرتکب جرم و ارائه آنها با شما یک سیستم ویدئو” گفت: Gualtieri, the sheriff از در فلوریدا, شهرستان Pinellas. “پس از آن قرار داده خواهد شد کسانی که به تشخیص صورت و ببینید اگر شما می توانید یک مسابقه است.”

شواهد قابل قبول نیست در دادگاه قانون اما آن می تواند کمک به شناسایی افراد به عنوان بخشی از یک بررسی Gualtieri گفت.

اما نگرانی های حریم خصوصی باقی بماند با توجه به امثال Clearview AI, یک شرکت است که تبلیغ آن نرم افزار تشخیص چهره و یک پایگاه داده از سه میلیارد و تصاویر از اینترنت خراشیده. در ژانویه نیویورک تایمز گزارش داد که Clearview ادعا کرد که بیش از 600 سازمان های اجرای قانون را آغاز کرده بود با استفاده از خدمات شرکت در سال گذشته است.

سازمان های اجرای قانون به شمار می رود محدود به جستجو در دولت عکس ها از قبیل گواهینامه رانندگی و عکس و mugshots محکوم مجرمان به عنوان مخالف به عکس ارسال شده در Facebook, Twitter و Instagram و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی که از آن Clearview می گوید آن را جمع آوری عکس.

ماه گذشته ACLU شکایت کرد Clearview AI و گفت: پرونده ای طراحی شده بود “برای پایان دادن به این شرکت غیر قانونی و حریم خصوصی-از بین بردن فعالیت های نظارت.”

در انتشار اخبار به آیتالله سیستانی افزود: “Clearview ادعا می کند که از طریق این پایگاه عظیم آن می تواند بلافاصله شناسایی موضوع یک عکس با دقت بی سابقه ای را قادر می سازد پنهانی و از راه دور نظارت از آمریکایی ها در مقیاس گسترده است.”

در حال مجرمان رفتن به دور با جنایات در آن صورت ماسک آنها با پوشیدن را خنثی نرم افزار تشخیص چهره?

در میان مقامات است آنیل جین استاد در ایالت میشیگان و مورد احترام در زمینه تشخیص چهره تکنولوژی.

“این همه بستگی دارد در چه بخشی از صورت است که تحت پوشش” او گفت:. “گاهی اوقات آن ممکن است یک سایه به نظر می رسد در چشم خود را. چشم ها بسیار مهم است. چشم ها مهم ترین دیدگاه ها در صورت به رسمیت شناختن. در واقع حتی از یک قرآن خواندن چشم یک فرد آن را به همان چیزی که برای الگوریتم.

“بنابراین با استفاده از چشم شما می توانید 75 درصد از کار است. ارائه شده فرد با پوشیدن عینک آفتابی و یا هر چیزی.”

اما جنایتکاران شده اند با پوشیدن ماسک قبل از coronavirus بحران و Gualtieri گفت: او می داند که چه باید بکنید هنگامی که تشخیص چهره تکنولوژی موثر نیست برای ابتلا به مجرمان است.

“شما فقط باید برای رفتن به مدرسه راه,” او گفت:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>