فراموش ‘نعمت’ در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان منعکس کننده یک خط عبور یا “چیزی جدید” در آمریکا و روسیه تاریخ ؟

آیات است که روسیه ممکن است پرداخت می شود نعمت برای کشتن نیروهای آمریکایی در افغانستان است که آخرین و نگران کننده ترین شواهد تا به امروز که ولادیمیر پوتین دولت است که قصد آسیب رساندن به منافع آمریکا وجود دارد و شتاب آمریکا برداشت.

حمایت روسیه برای طالبان شده است آشکار برای حداقل دو سال. مداوم و آهسته جریان سلاح و پول از روسیه شده است trickling به افغانستان, به گفته یک مقام آمریکایی آشنا با گزارش های اطلاعاتی و نه مجاز به صحبت های عمومی.

در یک نقطه و در سال 2018 خروجی فرمانده نیروهای آمریکا و ناتو ارتش ژنرال جان نیکلسون به نام از روسها علنا در حمل و نقل پول و سلاح به اتهام روسیه را تکذیب کرد.

آنچه ما می دانیم: گزارش ها می گویند روسیه ارائه فضل در نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان

اما پنتاگون در گزارش این هفته لازم الاجرا توسط کنگره پیشنهاد یک انگیزه برای دخالت: پیشگیری “از دراز مدت ایالات متحده حضور نظامی” در افغانستان است. در این گزارش اشاره کرد که روسیه پشتیبانی از مذاکرات صلح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دنبال شده است که اجازه می دهد یک عقب نشینی کامل نیروهای آمریکایی که در افغانستان از سال 2001.

این گزارش همچنین اشاره می کند دولت پوتین به دنبال عمیق تر روابط با طالبان وجود دارد.

ممکن است کارشناسان می گویند که پوتین اشتباه محاسبه واکنش به پرداخت مبارزان طالبان به کشتن سربازان آمریکایی داده عظیم نزولی زمانی که طرح شد به ناچار در معرض این مقام گفت.

“اگر آن را یکی دیگر از خنگ حرکت نفس بیش از حد توسط پوتین گفت:” علامت گذاری Quantock بازنشسته ارتش دو ستاره کل و رئیس سابق اطلاعات فرماندهی مرکزی ایالات متحده. “این (طالبان) نمی نیاز به انگیزه برای هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده.”

در عمق: آنچه که در مورد چگونه برنده می شود یا نمی شود, هوش جلسات

بازگشت سرمایه گذاری خواهد بود حداقل Quantock گفت و نزولی بسیار زیاد برای پوتین. روسیه پرداخت می شود نعمت تقریبا تضمین آینده پاسخ در کنگره برای اعمال تحریم علیه روسیه ،

ارتباط در حال حاضر تحت بررسی پس از گزارش در نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها که از هوش عوامل ممکن است ارائه پول و دیگر اشکال حمایت – “نعمت” به طالبان در ازای کشتن ایالات متحده یا نیروهای ائتلاف در افغانستان است. طالبان و مقامات روسیه به شدت آن را تکذیب می کند.

روسیه دخالت جدید نیست

ایالات متحده و روسیه باید یک درهم تاریخچه در افغانستان و کشش و بازگشت به جنگ سرد.

اتحاد جماهیر شوروی با اشغال افغانستان در سال 1979 برای سرپا نگه داشتن یک کمونیست به رهبری دولت وجود دارد و منجر به زنگ در میان مقامات آمریکایی است که در نهایت تصمیم به مداخله. در طول دولت ریگان در ایالات متحده کمک کرد تا مقاومت مبارزان شناخته شده به عنوان مجاهدین آنها را ارسال و دریافت موشک های ضد هوایی و کمک های دیگر.

در بخشی به دلیل امریکا از دخالت در افغانستان جنگ شد یک باتلاق برای اتحاد جماهیر شوروی هزینه مسکو میلیاردها دلار و برخورد یک ضربه به شهرت از آن ارتش سرخ. روسیه در نهایت عقب نشینی نیروهای خود را در اواخر دهه 1980 ،

جنگ در سمت چپ بیش از 15000 سربازان شوروی مرده اسکار است که پوتین را فراموش نکرده است.

پس از 9/11 حملات آمریکا به افغانستان حمله کرد و در ابتدا روسیه در هیئت مدیره با آمریکا ماموریت به درایو القاعده و دیگر تروریست ها در خارج از کشور است. اما در سال های اخیر روسیه اهداف باید علیه آمریکا

“داستان از دخالت روسیه در افغانستان جدید نیست” گفت: حداکثر a. ibrahim یک کارشناس امنیت جهانی در دانشگاه بوستون با اشاره به این دیوانگی است که فوران کرده است که آیا روسیه پرداخت طالبان برای کشتن نیروهای ایالات متحده.

“شبه نظامیان در افغانستان به مدت طولانی گزارش شده است که روس ها در تلاش هستند تا حضور امریکا سخت تر است,” او گفت:, و اضافه کرد که این می تواند اشکال مختلف – از پشتوانه باز مبارزه را به تلاش برای تحمیل هزینه های مالی و تخریب هوش.

‘هیچ اجماع’: جامعه اطلاعاتی تقسیم بیش از روسیه فضل در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا گزارش

A. ibrahim گفت که افغانستان به چندین شبه نظامی گروه “همه از آن متنفر هستند, ایالات متحده است.” او گفت که “ما اصلا خوب درک که در آن هر سازمان شروع می شود و متوقف می شود” اما اصلی دولت حمایت از عملیات در افغانستان علیه سربازان آمریکایی توسط روسیه است اما پاکستان است. ایران همچنین فعال در این منطقه است.

در سال های اخیر واشنگتن بارها متهم به پاکستان ارائه پناهگاه امن به شبکه حقانی, طالبان وابسته شده است که مقصر اصلی حملات در این کشور است. پاکستان نیز پناه القاعده به رهبری اسامه بن لادن اگر چه پاکستان و سازمان های امنیتی را رد کرده اند آنها می دانستند که بن لادن را در محل هنگامی که او و چند تن از فعالان کشته شدند توسط آمریکا و نیروهای ویژه در یک حمله در ابوت آباد.

A. ibrahim اشاره کرد که روسیه را به اتهام اقدامات شبیه به آنهایی که در آمریکا: زمانی که ایالات متحده به حمایت از شبه نظامیان در افغانستان در طول جنگ شوروی و افغانستان به پایان رسید که در سال 1989 آنها به کشته شدن نیروهای روسی. برخی از اعضای این آمریکا-حمایت نظامیان – مجاهدین – بعد از تشکیل طالبان. بن لادن در میان آنها بود.

“ما آن را به کار گرفته مناسب’

قبل از کاخ سفید امضا یک توافق صلح با طالبان در اوایل این سال ایالات متحده در حال از دست دادن زمین به طالبان است. این تندرو شورشی گروه برای سال کوبیده سربازان آمریکایی با بمب های کنار جاده ای و حملات انتحاری که ایالات متحده در تلاش برای حمایت از یک دولت دموکراتیک در افغانستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده است برای پایان دادن به ایالات متحده وجود دارد مشاهده تعارض به عنوان یک “جنگ بی پایان” که تخلیه خون آمریکایی و گنج.

کاخ سفید می گوید تهمت بود نه “شخصا در جریان” در روسی فضل اطلاعات به دلیل وجود دارد “نظرات مخالف” در میان مقامات اطلاعاتی در مورد اعتبار خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام ادعا می کنند که او در جریان و نمی هر چیزی در مورد آن را “جعلی اخبار داستان که گفته است تنها برای صدمه زدن به من و حزب جمهوری خواه.”

اگر اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی اثبات دقیق آن مشخص نیست که چرا روس ها را به مراتب بیشتر تحریک آمیز مرحله از به طور مستقیم پرداخت مبارزان طالبان به کشتن سربازان آمریکایی چشمگیر تشدید مسکو فعالیت های قبلی در افغانستان است.

ابیگیل Spanberger یک افسر سابق سازمان سیا و در حال حاضر دموکرات کنگره گفت: این اتهام که روسیه عمدا تلاش برای آسیب رساندن به نیروهای ایالات متحده ارائه شده توسط “نعمت” به طالبان و متناسب با آن به جنگ سرد ذهنیت و علیه دموکراسی و به ویژه ایالات متحده آمریکا. او گفت: آن را قطعا یک قبر تشدید.

“این تصور که آنها در واقع در این مرحله قرار دادن یک قیمت بر روی سر از آمریکایی ها است – آن را فقط به فراتر از رنگ پریده,” او گفت:.

اما کارول Rollie فلین 30 سال سیا جانباز در حال حاضر رئيس جمهور از سیاست خارجی موسسه تحقیقات اتاق فکر گفت: این ایده که روسیه به دنبال چنین عملیاتی شد به طوری عجیب و غریب او تعجب اگر آن را معتبر.

وزیر دفاع علامت Esper گفته پنتاگون هیچ “همخوانی شواهد” به اعتبار این اتهامات از نعمت اما افزود که او طول می کشد و تهدید علیه سربازان آمریکایی به طور جدی.

“من می خواهم برای اطمینان از خدمات ما اعضای که ما به طور جدی هر گونه تهدید بالقوه در برابر ایالات متحده پرسنل نظامی” Esper توییتی در روز چهارشنبه.

“ما در این زمان به طور جدی. ما آن را به کار گرفته مناسب” Pompeo تکرار در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران که در همان روز. “این واقعیت است که روس ها درگیر در افغانستان در راه است که عوارض جانبی به آمریکا چیز جدیدی نیست,” او گفت:.

در همین حال برخی گزارش ها به نظر می رسد به تجمع پشت مغلوب ساختن پیشی جستن با سن. تاد جوان R-Ind., گفت: بار ها و رسانه های دیگر گزارش “تایید نشده و مجمل هوش به عنوان هر چند آن را به حال شده است به طور قطعی مشخص شود.”

اما روسیه این اقدام اگر اثبات شده می تواند به تحریک مرکب پاسخ از کنگره در قالب تحریم یا اقدامات دیگر علیه مسکو است.

“رئیس جمهور ایالات متحده نباید دعوت روسیه به G-7” گفت: Rep., Adam Schiff, D-کالیفرنیا رئیس مجلس کمیته اطلاعات با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که مسکو باید اجازه به دوباره پیوستن به آن گروه از عمده اقتصادهای پیشرفته. “ما باید با توجه به چه تحریم ها مناسب برای بیشتر مسیر انحرافی را طی روسیه بدگویی فعالیت های نه بیشتر ingratiating روسیه به جامعه ملل متمدن.”

صلح معامله: ما شروع به کشیدن نیروهای خود از افغانستان را به عنوان بخشی از طالبان توافق

Quantock گفت که هر گونه اطلاعاتی در نعمت برای نیروهای ایالات متحده قطعا رسیدن به رئيس جمهور به احتمال زیاد از طریق به اصطلاح رئیس جمهور روزانه مختصر. که به معنی تهمت یا موفق به خواندن گزارش و یا با تخفیف, آن, اهمیت, او گفت:.

“در هر صورت او باید شناخته شده و عمل بر آن” Quantock گفت.

“این غمگین تفسیر در (رئیس جمهور) از هر زاویه” او گفت:.

‘روسیه علنا تکذیب دخالت’

در مجموع 23 سربازان آمریکایی کشته شده در افغانستان در سال 2019. این می افزاید: به بیش از 2.300 مجموع مرگ و میر با توجه به وزارت دفاع. روشن نیست اگر ادعا روسی “نعمت” بنا به گزارش ارائه شده و پرداخت شده به طالبان به طور مستقیم منجر به مرگ و میر در آمریکا خدمات اعضا در افغانستان است.

اطلاعات ذکر شده توسط تایمز ادعا می کند که حمله به سربازان آمریکایی در افغانستان هماهنگ شده با مخفی واحد نظامی روسیه آژانس اطلاعات – از GRU – نام واحد 26165. این همان واحد دولت بریتانیا شناسایی شده به عنوان مسئول مسمومیت در انگلستان از سرگئی Skripal سابق GRU افسر پناهنده به انگلیس. روسیه را رد کرده بودیم.

این GRU نیز متهم شده است از تنظیم قرارداد به کشتار منتقدان کرملین در برلین استانبول و فراتر از آن. وزارت دادگستری ایالات متحده متهم کرده است GRU فعالان با کامپیوتر, هک پول شویی و دروغ جنایات که به نفع مسکو است.

هنوز گزارش منتشر شده روز شنبه توسط وزارت دفاع به این نتیجه رسیدند که “روسیه به احتمال بسیار زیاد همچنان به حمایت آمریکا و طالبان تلاش های آشتی به این امید که

آشتی جلوگیری خواهد شد در دراز مدت حضور نظامی آمریکا.”

در این گزارش اشاره کرد که “روسیه از لحاظ سیاسی به حمایت از طالبان به کشت نفوذ با این گروه محدود نظامی غربی حضور و تشویق شمارنده (گروه دولت اسلامی) عملیات اگر چه روسیه علنا تکذیب دخالت خود را.”

Arkady Dubnov یک تحلیلگر با کارنگی مسکو مرکز امور خارجی اتاق فکر مستقر در پایتخت روسیه شده است در سفر به افغانستان برای 25 سال گذشته. Dubnov بود در میان اولین روزنامه نگاران برای پوشش طالبان زمانی که آن را برای اولین بار جاروب به قدرت در افغانستان آغاز و در اواسط 1990s.

او گفت که تا زمانی که “شواهد جدی” پدیدار به پشتیبانی ادعا می کند که روسیه در تلاش بود تا به لحاظ مالی ایجاد انگیزه طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی او است نه اتهامات جدی است. او همچنین گفت که حتی اگر طالبان هیات سیاسی را در سفر به مسکو در دو نوبت به صورت پنهانی مذاکرات با مقامات روسی او فکر نمی کند که وجود دارد این است که هر نوع “قابل اعتماد” بين دو طرف است.

“چگونه روسیه می تواند در شرایط خوب با یک گروه است که هنوز غیررسمی در لیست سازمان هایی که از نظر دولت به تروریست ها ؟” او گفت:.

کمک: نیکلاس وو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de