DJ LeMahieu را یانکی ها حسن نیت را تضمین نمی کند بازگشت فصل آینده

قسمت 15 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

بدون در نظر گرفتن اگر یک فصل بیس بال بازی است یا نه, DJ LeMahieu را مجبور به قرض گرفتن یک خط از برخورد در مورد آینده: “من باید بماند یا باید برود؟”

LeMahieu, 31, خواهد بود یک عامل آزاد که آیا وجود دارد 82 بازی های انجام شده یا در هیچ یک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول سال 2019 فصل است که در آن او بود همه ستاره برای بار سوم و چهارم به پایان رسید در AL MVP مسابقه LeMahieu صحبت در مورد او چقدر لذت می برد که یک یانکی. هم تیمی های raved در مورد توانایی های خود و آرایش. با هارون قاضی و Giancarlo استانتون صدمه دیده است برای امتداد طولانی از فصل LeMahieu را بت محبوب او برای این تیم تصمیم گیران و یک دلیل بزرگ یانکی ها برنده AL شرق توسط هفت طول بیش از اشعه.

این بازیکن دوست دارد آن را که در آن او است. هم تیمی های دوست داشتن او. تصمیم گیرندگان صحبت پوستی از او. آسان تماس بگیرید درسته ؟ LeMahieu باقی می ماند در برانکس.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

نه خیلی سریع.

با یک چشم بر احتمالی قرارداد پسوند برای همه ستاره سوم baseman نولان Arenado و پارچ آلمانی مارکز پس از 2018 فصل به رشته کوه های راکی نمی خواهید به بیش از دو سال و 24 میلیون دلار برای LeMahieu. بنابراین در دسامبر. 21, 2018, رشته کوه های راکی جوهر دانیل مورفی برای دو سال و 24 میلیون دلار. سه هفته بعد LeMahieu توافق برای دو سال معامله 24 میلیون دلار با یانکی ها. در فوریه 2019, Arenado و رشته کوه های راکی توافق به هشت سال قرارداد برای $260 میلیون. دو ماه بعد مارکز امضا به مدت پنج سال تمدید $43 میلیون.

DJ LeMahieu
DJ LeMahieun. y. پست: چارلز Wenzelberg

این یک جامد شرط LeMahieu بهتر انجام خواهد داد در آینده رایگان آژانس سفر پس از ضربه .327 و ایجاد اوج حرفه ای homers (27) و RBIs (102) در سال 2019. علاوه بر این LeMahieu بازی از 40 بازی در پایه اول 75 در دوم و 52 سوم به ارائه Aaron Boone با موقعیت انعطاف پذیری. این چیزی است که مقابل دفاتر قرار داده و مقدار زیادی از تاکید بر این روز است.

LeMahieu نوبت 32 در جولای بنابراین وجود خواهد داشت و تیم های که نمی خواهید برای رفتن چهار یا پنج سال است. و پس از خونریزی پول در این سال وجود خواهد داشت تیم که نمی قادر خواهد بود به صرف در نمایندگی رایگان. اگر وجود دارد هیچ بازی در این سال چگونه خواهد بود, تیم مشاهده LeMahieu را 2019 آمار هنگام ارزیابی یک بازیکن که از دست رفته از یک سال و در حالی که قرار دادن یک 2021 تیم با هم ؟ اگر چه به صورت مختصر فصل تولید نمی کند تعداد در مقایسه با سال گذشته ؟

هنوز به ما آموخته اند در بسیاری از مواقع آن را تنها طول می کشد یک باشگاه به متناوب ارائه دهد که غیر ممکن است برای بازیکن به چشم پوشی است.

در فوریه. 19 ارسال مقاله نویس کن Davidoff پیشنهاد دو سال پیمان به 32 میلیون دلار با 16 میلیون دلار vesting گزینه برای 2023 بر صفحه ظاهر.

LeMahieu گفت: آن روز در George M. Steinbrenner زمینه یانکی ها تا به حال با نزدیک شدن به او در مورد ماندن در برانکس فراتر از خود را در زمان معامله است. او می گویند او را به داشتن یک مکالمه است.

“بدیهی است که من آن را دوست دارم” گفت: LeMahieu بود که میله میله به طور روزمره دوم baseman.

او موفق به کسب سه طلا و دستکش و در دوم با رشته کوه های راکی. او می تواند ضربه و دفاع است. اما آیا چشم پوشی از آرایش است که یک ابزار بزرگ در نیویورک است.

“او را دوست دارد به بازی. کار او این است که واقعا کارآمد است. او واقعا بیش از حد هر چیز. او را خاص خود را با نوسانات در این دوره از روز با آنچه که او قبل از بازی به آماده شدن. او را درست کردم واقعا جامد معمول” بون گفت. “و انگار فقط چیزی کمی متفاوت است که او به ارمغان می آورد به اتاق که من فکر می کنم بچه ها کشیده شده است. حتی اگر او را نمی ترین آوازی مرد, من فکر می کنم بچه ها نگاه کردن به او و لذت بردن از او.”

این مورد در فصل گذشته و از آن خواهد شد دوباره اگر بیس بال این سال است.

فراتر از آن ؟

را یانکی ها مورد علاقه, اما نه یک قفل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>