اعزام از یک بیماری همه گیر: این شیکاگو محله شد و در حال حاضر مبارزه با آلودگی هوا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آن ضربه سخت

در آوریل 11, شنبه بین جمعه و عید پاک 145 پا دودکش تخریب شد در این روستای کوچک محله شیکاگو, پخش كردن, قهوه ای, گرد و غبار بیش از یک عمده فرهنگی و اقتصادی راهرو — و COVID-19 کانون در امریکا یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها. برای نزدیک به 90 سال از دودکش به حال spewed آلاینده ها از کرافورد خیابان coal-fired power plant و گیاه 2012 بسته شد و یک پیروزی برای فعالان محلی.

با یکی دیگر از ابر تشکیل بیش از محله آنها سازمان یافته در اطراف گیاه دوباره در وسط یک بیماری همه گیر.

در لبه شیکاگو جنوب سمت به شدت مکزیکی-آمریکایی روستای کوچک مشهور است برای آن خرده نوار 26th, خیابان, یک راهرو از بیش از 500 کسب و کار است که گزارش دوم-highest-grossing خرید منطقه پس از این شهر glitzy و به شدت touristed Michigan Avenue — شیکاگو خوان در واقع لقب آن “مکزیکی با شکوه مایل است.”

روستای کوچک و یا La Villita بوده و دروازه ورود به غرب برای نسل های. اما 44 درصد از محله های صنعتی و کرافورد نیروگاه به تنهایی باعث حدود 26, مرگ و میر, 350 اتاق اورژانس بازدید و 1800 حملات آسم در هر سال با توجه به یک سال 2002 مطالعه از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد.

در 2018, Hilco خوبی توسعه شرکای کسب 70 هکتار سایت و اعلام کرد تخریب و بازسازی فرایند است که می تواند تا دو سال. فعالان محیط زیست مخالف Hilco طرح برای ساخت یک مرکز توزیع در سایت به دلیل آنها می ترسید آن را ایجاد آلودگی هوا از افزایش ترافیک کامیون. اما از آن تصویب شد در سپتامبر سال 2018 است. در ماه فوریه سال 2020 Hilco امضا هدف TGT, -0.50% به عنوان یک مستاجر برای مرکز توزیع به عنوان تخریب نیروگاه برق ادامه داد. سپس همه گیر آغاز شده و روند کند توسعه سایت به یک سریع stop — در حالی که برای.

“ما نمی تواند بر این باورند که این شهر اجازه می دهد یک انفجار در آخر هفته عید پاک در طول یک بیماری همه گیر.’

“ما یک ایمیل از [Hilco] مدیر عامل روبرتو پرز در پنج شنبه, 9 آوریل, که انفجار اتفاق می افتد صبح روز شنبه گفت:” ادیت تور یک جامعه سازمان با ایجاد محیط زیست سازمان عدالت و یک روستای کوچک بومی است. “ما اساسا تا به حال کمتر از 24 ساعت به بسیج و هشدار ما ساکنان. ما بسیج طریق رسانه های اجتماعی. ما در تلاش برای رسیدن به عنوان بسیاری از مخاطبین به عنوان ما در شهر شیکاگو به بررسی کنید که آن را در واقع اتفاق می افتد. ما نمی تواند بر این باورند که این شهر اجازه می دهد یک انفجار در آخر هفته عید پاک در طول یک بیماری همه گیر.”

این محله در حال حاضر در حال آزمایش توسط شیوع کروناویروس. Latinos بالاترین COVID-19 مورد رای دادن در شیکاگو با نزدیک به 2000 مورد در هر 100,000 — یک سوم بالاتر از شیکاگو, سیاه, جمعیت و نزدیک به چهار بار است که از آن سفید و جمعیت.

شده اند وجود دارد 46,979 موارد COVID-19 شناسایی در شیکاگو ساکنان به عنوان چهارشنبه و 2,188 مرگ و میر و 123,830 موارد تایید شده در ایلینوی و 5,621 مرگ و میر شهرستان داده ها نشان می دهد. شده اند وجود دارد 83.7 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در Latinx جمعیت در شیکاگو نزدیک به دو برابر 47.2 در هر 100 ، 000 برای ساکنان سفید. برای ساکنان آن حتی بالاتر: 124.3 در هر 100 ، 000.

“نرخ شده اند افزایش لاتین محله در روستای کوچک به طور خاص” گفت: Arshiya Baig, یک متخصص داخلی در دانشگاه شیکاگو بیمارستان ها و استادیار در پریتزکر دانشکده پزشکی است که درمان بیماران از مطالعه و مسائل بهداشتی در محله برای بیش از یک دهه. “من شنیدن که وجود دارد یک رای مثبت از کسانی که تست شده اند و 60%-65% بسیار بالاتر از بقیه شهر که زیر 20 درصد است.”

‘در سراسر کشور یک ششم از کارگران اسپانیایی از خانه کار می کنند. که به معنی پنج sixths نمی تواند. آن را بالا می برد عمیق پرسش: آیا رفتن به محل کار و پول?’

“هستند بسیاری از زمینه سلامت و نابرابری که این افشای حتی بیشتر. در روستای کوچک وجود دارد نرخ بالای چاقی و دیابت, co-morbidities در ارتباط با ویروس” Baig گفت. “در سراسر کشور یک ششم از کارگران اسپانیایی از خانه کار می کنند. که به معنی پنج sixths نمی تواند. آن را بالا می برد عمیق پرسش: آیا رفتن به محل کار و پول ؟ عدم دسترسی به نرخ بیکاری می تواند یک مشکل عدم پرداخت را ترک می تواند یک مشکل. بسیاری ضروری کارگران — تحویل صندوقداران.”

شلوغ و multigenerational شرایط مسکن در ایالات متحده و جاهای دیگر نیز پیشنهاد شده است به عنوان یک علت بالقوه از بالا COVID-19 نرخ در مناطق خاص. با توجه به ایالات متحده داده های سرشماری در شیکاگو بهداشت اطلس 14 درصد از مسکن در جنوب لاون — جامعه منطقه ای که شامل روستای کوچک محله — در نظر گرفته شده است شلوغ است. که بالاترین رای در این شهرستان است. این یکی از تنها پنج نفر از این شهر 77 جامعه در مناطق شلوغ-مسکن با نرخ 10 درصد و یا بالاتر; چهار نفر از کسانی که پنج لاتین-اکثریت. نزدیک به یک سوم از جنوب لاون ساکنان دوباره بالاترین رای در این شهرستان هیچ بیمه درمانی. نرخ مرگ و میر از COVID-19 در شیکاگو لاتین جمعیت در حال 44 درصد بالاتر از میان جمعیت سفید.

شیکاگو به شدت تفکیک شده و سلامت آن نابرابری سقوط در امتداد خطوط همان. امید به زندگی در جامعه آماری منطقه محور در حلقه قلب مرکز شهر و شهرستان را منطقه مرکزی کسب و کار است که 85 سال; در غرب گارفیلد پارک عمدتا سیاه و سفید محله چند مایل به سمت غرب آن 69. COVID-19 برجسته آن نابرابری و اجتماعی و اقتصادی باعث می شود; شیکاگو تریبون تجزیه و تحلیل نشان داد که در مورد نرخ آینه خشونت-نرخ جرم و جنایت. میزان مرگ و میر در شیکاگو سیاه و جمعیت آن یک سوم بالاتر در جامعه لاتین, شاید به این دلیل حتی بالاتر از میزان co-morbidities; آفریقایی-آمریکایی را تا 45 درصد از COVID-19 مرگ و میر در شیکاگو با وجود اینکه یک سوم از ساکنان آن است.

با توجه به ایالات متحده داده های سرشماری در شیکاگو بهداشت اطلس 14 درصد از مسکن در جنوب لاون — جامعه منطقه ای که شامل روستای کوچک محله — در نظر گرفته شده است شلوغ است. که بالاترین رای در این شهرستان است.

این ویروس پیچیده به شدت اجتماعی کار سازماندهی جامعه اما به دلیل پناهگاه در محل قوانین آغاز شد و در این شهر در 20 مارس LVEJO در حال حاضر آغاز تاکید بر این که عرصه مجازی. “ما در تلاش بودند برای انتقال به آنلاین سازماندهی و ارتباطات به دلیل مقدار زیادی از کار ما این است که درب-ضربه زدن, در یک گفتگو با ساکنان. بنابراین ما در تلاش برای کشف کردن چگونه به هنوز هم می شود در تماس با ما پایگاه از طریق تلفن از طریق چت تصویری” تور گفت. هنگامی که از دودکش آمد متحد پرواز هواپیماهای بدون سرنشین اسیر گرد و غبار برگرفته از بیش از خانه ها در کنار کارخانه.

شهر میزبان تصویری جلسه جامعه را به آدرس انداخت و ادامه تخریب این گیاه است. تور به نام جلسه یک “فاجعه” به دلیل آن را شامل نمی شود یک مترجم حرفه ای. LVEJO به نوبه خود به میزبانی دو شهر مجازی سالن و همچنین به عنوان یک “ماشین کاروان” اعتراض در حلقه. Hilco اخراج پیمانکاران که انجام این کار سرزنش آنها حاوی گرد و غبار; شهر جریمه این شرکت $68,000 و مجموعه ای از یک توقف شش ماهه در implosions.

اما تخریب دوباره چند هفته پیش در سایت توربين هال و بدون توجه به جامعه با توجه به اخبار محلی سایت بلوک باشگاه شیکاگو است. LVEJO برنامه ریزی اقدامات آینده برای به روز رسانی محله در کار در سایت. همچنین کار با ساکنان به ارائه یک جایگزین پیشنهاد برای سایت آینده.

در حال حاضر LVEJO کار نشسته در تقاطع COVID-19 همه گیر و کرافورد تخریب. سازمان با جامعه باغبان و زمانی که پناهگاه در محل قوانین شروع آن به کار می رفت در امنیت غذایی گرفتن تولید به ساکنان نیازمند است. این کانال های پایدار زندگی واقعی شبکه که بسیاری از ارتباطات اجتماعی در انتظار هستند.

“ما مواد غذایی-دادگستری تیم بوده و ارتباط زیادی از این به روز رسانی به ویژه به روز رسانی از سازمان به این 40 خانواده [که کار در باغ],” تور گفت. “بسیاری از این خانواده ها نیز درگیر خاموش کردن کرافورد زغال سنگ کارخانه. این زیبا است که برای دیدن آنها به ادامه کار با ما به اشتراک گذاشتن به روز رسانی با همسایگان خود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de