یک حساب کاربری از زندگی در رم تحت ایتالیا coronavirus مستند. نویسنده ناشناس است با آرایش.

فاز 2.

“آن را مانند طعم کاپوچینو می گوید:” مرد میانسال در شورت و کلاه جرعه جرعه از فنجان پلاستیکی ایستاده در پیاده رو خارج Sciascia Caffè, یکی از قدیمی ترین کافه در رم.

پس از دو ماه پایتخت مثل بقیه از ایتالیا شروع به استراحت برخی از مستند اقدامات پس از ثبت پایین ترین آن روزانه تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر برای روز. بر اساس قوانین جدید ساخت و ساز و کارخانه ها می توانند رزومه کاری و بستگان می توانید دیدار دوباره — 1 متر جدا از یکدیگر — و کافه ها و رستوران ها می تواند ارائه خدمات بایگانی اطلاعات در علاوه بر این به تحویل آغاز شده است که دو هفته پیش.

به عنوان یک نتیجه, اسپرسو, کاپوچینو, و, latte macchiato, تنها می تواند در خدمت فنجان یکبار مصرف در خارج از محل.

در قهوه وسواس سرمایه از یک قهوه-وسواس کشور این است که رفتن به پایین هست.

در اینجا ما استفاده می شود به نوشیدن قهوه ما ایستاده در مقابله از سرامیک سفید کوچک فنجان یا برای از purists در ، راه رفتن با یک قهوه در نظر گرفته شده است یک گناه نابخشودنی. اما این فاز 2 از بدترین بیماری همه گیر در قرن. و حتی از purists نمی تواند بیش از حد آنها در مورد قهوه. تحت پوشش در ماسک و دستکش اغلب خیره در یک جدول است که بلوک های ورودی کافه بسیاری از مردم صبر خود را یکبار مصرف لیوان در حالی که چت با barista. “آن را مانند طعم کاپوچینو” بعد از همه.

و پس از آن می رود چند روز به قوانین جدید و رومی ها هستند در خیابان ها صف کشیده بودند مورد علاقه خود را برای مدتها در انتظار یک اسپرسو. خورشید درخشان است هوا گرم است و درختان شکوفا. مردم راه رفتن سگ خود را بیش از فقط یک بلوک, بچه ها در پشت دوچرخه خود را پارک مانند ویلا بورگزه و ویلا Pamphili برگشتم به زندگی جز برای زمین های بازی است که هنوز هم مهر و موم شده و بررسی توسط پلیس. اتوبوس و مترو هنوز هم نیمه خالی.

شهردار رم, ویرجینیا, دید از بالا, قدیمی, تصمیم به ترک این شهر Ztl یا محدود پارکینگ منطقه آشکارا باعث بسیاری از مردم را به ماشین خود را برای رفتن به محل کار. ترافیک است. نه در آن شلوغ اما صدای پرندگان — موسیقی متن فیلم از دو ماه گذشته — در حال حاضر شده است با جایگزین خودروهای موتور و وافغان از شاخ.

زیبا یاد مربع از مرکز — Piazza di Spagna, Fontana di Trevi — هنوز کاملا خلوت اگر چه به نظر می رسد که برخی از رومی ها تصمیم گرفته اند به بازی بازی های توریستی و راه رفتن در اطراف.

جزئیات:Coronavirus را ویران کرده است در اروپا خانه های سالمندان. در اینجا درس آنها آموخته است.

وجود دارد بیشتر مردم در خیابان ها اما هنوز هم به اندازه کافی برای تقویت اقتصاد پس از COVID-19. با توجه به نوار صاحبان تنها 10 درصد از مشتریان خود را به عقب است. صف در خارج از داروخانه ها هنوز هم طولانی تر از آنهایی که در خارج از میله های زندان است. “این یک فاجعه” ادعای پائولو مدیر در Achilli شیک کافه و رستوران در مرکز به طور معمول با حضور وکلای کسب و کار مردم و رسانه ها, مدیران و گاه به گاه بازیکن فوتبال.

با اجاره بیش از €6 ٬ 000 در یک ماه 30 espressos یک روز نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن رفتن.

با اجاره بیش از €6 ٬ 000 در یک ماه 30 espressos یک روز نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن رفتن. تمام نوار را از 15 کارمند شده اند furloughed. “ما هنوز در انتظار بودجه از دولت هر چند می گوید:” پائولو که معامله میز خود را برای آزاد مقابله. کار او این است که ساخت قهوه در حال حاضر. “چه می توانم انجام دهم ؟ همه ما باید به زمین در…”

او تنها کسی است که به طور موقت مجبور به تغییر وظایف خود را. داریو بنیانگذار و مدیر ایرما اغذیه فروشی و مشروب فروشی شد پسر تحویل بعد از عید زمانی که خود را لذیذ محل قادر به حدی بازگشایی شده است.

“در طول مستند, هنگامی که ما مجبور به تعطیل ما از دست داده و 75% از ما درآمد.’ این یک شوک استفاده می شود همانطور که ما به حال احاطه شده توسط مشتریان از ساعت 8 صبح تا نیمه شب” او توضیح می دهد اعتراف به این که اصلی ترین نگرانی برای کارکنان خود را.

“سپس ما شروع ما ارائه خدمات با تمرکز بر روی یک ad hoc ارائه می دهیم و باید بگویم واکنش مشتریان عالی بود می گوید:” Dario که بیش از سه سال موفق به ایجاد یک رابطه نزدیک با هر مشتری است. “من می دانم که نام خود را, من می دانم که داستان های خود را.”

در مه 4, اغذیه فروشی و مشروب فروشی شروع یک سرویس takeout. “قبل از همه گیر آن نشان داده شده 25 درصد از درآمد ما در حال حاضر بدیهی است که همان است که از آنجایی که ما از دست داده ایم درآمد که از بسیاری از دفاتر در سراسر ایرما می گوید:” Dario که مثبت است در مورد آینده است. “من مطمئن هستم که فاز 4 خواهد بود بسیار بیشتر از قبل از COVID دوران!”.

در حومه این وضعیت است و نه متفاوت است. تنها یکی از پنج میله تصمیم به بازگشایی شده است. “این است که ارزش آن نیست” توضیح می دهد که ایوانو اجرا می شود که رویال, کوچک, کوچک محل که در آن گفتگو با غریبه ها و موقت و دوستی ها هر دو در خدمت با cornetto شیرینی. “اگر به من اجازه دهید در دو مشتریان آن را بیش از حد است. من نمی تواند تضمین نماید که اقدامات امنیتی وجود دارد هیچ نقطه ای می گوید:” یک دلسرد ایوانو.

در میان بسیاری از ابرها آمده است که با آغاز فاز 2 وجود دارد یک پوشش نقره ای. کتابفروشیها شد برای اولین بار به بازگشایی هنگامی که خیابان های رم هنوز شبیه خلوت کوچه ها و برای بسیاری از کودکان و همچنین افراد مسن — آنها را تبدیل به یک جزء اصلی از جامعه است. یک محل برای پیدا کردن کتاب بلکه راحتی.

“چند روز اول از ما بازگشایی من نمی توانستم باور چشمان من. بسیاری از افرادی که در داخل خرید کتاب داشتن یک چت. من می توانید ببینید در چهره خود را تسکین پیدا کردن یک گرم و دوستانه محیط زیست” به یاد می آورد آلبرتو صاحب Koob دوستانه کتابفروشی در Flaminio منطقه در نزدیکی استادیوم المپیک. Moneywise آلبرتو تنها یک امید به دست آوردن آنچه که او از دست داده در طول مستند. اما می تواند بیماری همه گیر کوروناویروس معجزه کار در یک کشور است که دارای یکی از بالاترین نرخ سواد در اروپا ؟

بخوانید:به عنوان اسپانیایی ها رو واقعی خود طعم آزادی صدها نفر بازداشت شده و هزاران نفر جریمه شد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de