عزیز Moneyist,

آنچه شما باید انجام دهید اگر هیچ کس با پوشیدن ماسک در محل کار ؟ پسر من رفت و برگشت به کار امروز است. نیست کسی جز او با پوشیدن ماسک. چه مراجعه می کند او را — بدون از دست دادن شغل خود را?

این یک قرارداد شرکت و آنها مردم محل در dealerships خودرو. مکانیک و پشتیبانی ستاد خدمات اجرایی را از اتومبیل به اتومبیل. مدیران آن هستند و نه در محل کار.

پسر من گفت که آنها را از فضای اداری در وسط روز. او با پوشیدن یک ماسک. هشت دیگر مردم با پوشیدن آنها.

نگران مادر در نیوجرسی

عزیز نگران

دو تا عبارت: “شش پا!” شما می توانید آن را می گویند با یک لبخند و شما همچنین می توانید آن را می گویند مانند شما معنی آن را. آن دو چیز متقابلا منحصر به فرد نیست. پسر خود را می توانید تماس بگیرید و منابع انسانی و قرار دادن یک علامت در زمینه های مشترک به نقل از دولت را سیاست رسمی در پوشیدن ماسک صورت در محل کار و عدم است که او می تواند در گزارش این شرکت به نیوجرسی مقامات.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک فرمان اجرایی را امضا کرد که نیاز به کارگران و مشتریان به پوشیدن پارچه پوشش صورت در حالی که در محل کار “به جز که در آن انجام می دهند تا مانع از آن فرد سلامت و یا که در آن فردی است که کمتر از دو سال سن و نیاز کارگران به پوشیدن دستکش در هنگام تماس با مشتریان و یا کالا.”

“کسب و کار باید در هزینه های خود از جمله پوشش صورت و دستکش برای کارکنان خود را” با توجه به سیاست. که در آن یک فرد کاهش می یابد به پوشیدن صورت پوشش در فروشگاه محل “با توجه به وضعیت پزشکی است که مانع چنین استفاده” نه ضروری کسب و کار و کارکنان خود را ممکن است نیاز باشد که فرد برای تولید مدارک پزشکی تایید وضعیت خود را.

اعزام از یک بیماری همه گیر:نامه ای از نیویورک: ‘نیویورک پوشیدن رنگارنگ ماسک های خانگی در حالی که پرستاران پوشیدن کیسه زباله. وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?’

پسر شما یکی از بسیاری از کارگران دست و پنجه نرم کردن با این مسائل است. رژیم صهیونیستی. مورفی یک دموکرات در ماه گذشته به یک شماره به تسلیم شکایت علیه کارفرمایان در دولت است که ممکن است به نقض دستور اجرایی شماره 107 (EO 107) برای کارفرمایان در عصر coronavirus. بسیاری از مردم به نام شماره ای که از آن خارج شد. پسر شما هم اکنون می توانید فایل گزارش آنلاین.

SARS-CoV-2 قابل تشخیص است در هوا تا سه ساعت به چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا 2 تا 3 روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ با توجه به مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند. آن مستروف توسط دانشمندان در موسسه ملی بهداشت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از UCLA و دانشگاه پرینستون.

حق با شماست: ما مسئول خودمان و هر یک از دیگر. پسر خود را می تواند بسیاری از اقدامات احتیاطی دیگر در تلاش برای سالم ماندن و حفظ صلح خود را از ذهن است. در میان مهم ترین: حفظ شش فوت فاصله از سایر همکاران شستن دست های خود را پس از دست زدن به جمعی از اشیاء پوشیدن عینک و با کمک ماسک خود را به یاد داشته باشید به لمس صورت خود را.

همچنین نگاه کنید به:شما می توانید خود را تغییر دهید 2019 مالیات به منظور واجد شرایط برای محرک بررسی کنید ؟ ‘در سال 2019 مالیاتی-قانون تغییرات آن سودمند برای من به ادعای قدیمی ترین من به عنوان یک وابسته است. من در حال حاضر پشیمانی از انجام آن’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تنها معکوس سیاست های خود را در ماسک صورت در مارس 3, زمانی که آنها گفت: همه آمریکایی ها باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت و نه به عنوان آن را قبلا گفت: — فقط پزشکی کارگران است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده “مطالعات اخیر” از بدون علامت انتقال برای U-نوبه خود در حالی که CDC اشاره کرد “شواهد جدید.”

بر خلاف Gov مورفی فرمان اجرایی دولت فدرال توصیه های داوطلبانه است. و نه آن را کمک می کند که از بالا به پایین پیام گیج کننده است. رئیس جمهور تهمت نشان داد مقاومت خود را به پوشیدن ماسک. “من فکر نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام,” او گفت:. بیشتر چه, معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی پوشیدن ماسک در کلینیک مایو در روز سه شنبه باعث واکنش گسترده.

و نه علم قطعی است. برخی مطالعات می گویند ماسک کمک به کاهش سرایت توسط برش کردن در قطرات اسپری به هوا اما پل Glasziou استاد پزشکی در پیوند دانشگاه در استرالیا و کریس Del Mar, استاد بهداشت عمومی در پیوند تجزیه و تحلیل ده مطالعات ماسک صورت. آنها به این نتیجه رسیدند: “ماسک صورت ممکن است انجام دهید بدون حفاظت از چشم.”

در ضمن پسر خود می توانید اقدام هر دو در فرد و/یا ناشناس.

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB -1.19% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de