اعزام از یک بیماری همه گیر: صف های طولانی و بسیاری از محدودیت ها در طرف دیگر اسپانیا را همه گیر

هنوز هم با احتیاط از حمل و نقل عمومی رفتم حدود 2 مایل به دریافت my hair cut here آخر هفته گذشته. در راه دیدم تعداد زیادی از مردم ایستاده در خط در حال انتظار برای خرید مواد غذایی برای خرید ماهی و یا میوه در مغازه کوچک که تنها می تواند نگه دارید و یک یا دو نفر در یک زمان برای خرید نان در یک نانوایی.

حتی به اسپانیا شل یکی از دقیقترین coronavirus مستندات این سوپر مارکت خطوط می رویم قوی, هر چند در اینجا آنها اغلب فقط چند راهرو و نه 20+ دیده می شود در آمریکا حومه. و به عنوان از شنبه, مردم محلی در حال حاضر کشتن زمان انتظار برای یک آرزو, هوای آزاد, جدول در تازه افتتاح کافه ها و رستوران ها. اما کسانی که جداول را نصف شده است و بسیاری از موسسات نیست آزار. این بدان معناست که یک انتظار طولانی به عنوان کسانی که نشسته در هیچ عجله به ترک یا.

هر کشور اروپایی است که بازگشایی, در راه خود را فقط در ایالات متحده است و منطقه به منطقه در اسپانیا. در سخت ضربه مادرید, کسب و کارهای کوچک با شمارنده خدمات اولین کسانی بودند که برای باز کردن در حالی که انگلستان باید صبر کنید تا ماه ژوئن. گروه 10 هم اکنون می توانید جمع آوری در مادرید (داخل و خارج از منزل) یک far cry از 100 مجاز خارج در ایندیانا در حالی که انگلیس اجازه می دهد به زودی آزاد اسلامی: شش نفر.

سواحل بوده اند و تنها به صورت ورزش در اسپانیا با مقدار زیادی از محدودیت های انتظار برای تابستان. ایالات متحده سواحل نگاه بسیار کامل و عمدتا قانون-رایگان این روز است.

غیر ضروری کسب و کار مانند معمول من سالن مو باز هستند به عنوان یک کتاب کودکان, فروشگاه, فروشگاه چرم و گیاه فروشگاه, همه در عرض چند بلوک از جایی که من زندگی می کنند. اما سوال این است که آیا آنها می توانند در قرعه کشی کسب و کار به اندازه کافی برای پرداخت اجاره بها و سود.

دفعات بازدید:این کارآفرین هشدار می دهد که بازگشایی بیش از حد به زودی بدتر خواهد بود برای کسب و کار از بسته ماندن طولانی

سالن مو باز در اوایل این ماه در اینجا و آن را سخت به دریافت وقت ملاقات در معدن که در آن مالک است احساس تسکین و ترس این روز است. زیرا پس از هفت هفته او به برش مو و درآمد زندگی. ترس از آنجا که او می تواند تنها نیمی از این تعداد از مشتریان در فروشگاه در یک زمان — فقط پنج. او را خالی از سکنه یک پیش بینی است که می بیند 30 درصد از سالن در اسپانیا نه زنده ماندن همه گیر خرید اینترنتی.

درآمد پایین است — با توجه به آن ظرفیت محدودیت به علاوه کسب و کار کاهش پیدا کرده است و از دو هفته اول که همه با عجله در حالی که هزینه ها بالا. زمانی که من راه می رفت در من پا به یک حصیر یا فرش جلو خیساندن در مواد ضد عفونی کننده در زمان یک دسته علف و غیره از ضد عفونی کننده دست و یک صندلی است که تا به حال شده است به طور کامل پاک کردن قبل از من نشستم. و قبل از این سالن می تواند باز در همه کامل پلیس بازرسی مورد نیاز بود.

دقیق و در عین حال آرزو سالن مراجعه کنید.

باربارا Kollmeyer/MarketWatch

من سبک دیوید هنری Lesur Depret می گوید او و مالک Atilio Künzle صرف €600 ($658) در تجهیزات حفاظت فردی از جمله ultraviolent جوانه-ماشین کشتار و دستگاه دیگر که به طور کامل sterilizes هر چیزی استفاده می شود بر روی مشتریان. Depret می پوشد پلاستیکی گیر است که کاهش به طرف سر او و fogs تا عینک خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک محکم فولاد ، دولت در حال حاضر نیاز به ماسک پوشیده می شود در مکان های عمومی.

“هدف من این است که برای سالم ماندن. اگر من بیمار هستم من خودم را در معرض خطر کارگران من مشتریان من می گوید:” Depret که هیچ جا می رود اما به کار و خانه.

این سالن به نام دیوید Künzle افزایش قیمت ها در تمام خدمات توسط 40 سنت هر چند شرکت لوازم آرایشی لورئال توصیه می شود 80 سنت برای مقابله با ویروس حفاظت از هزینه های. سالن گفت: صاحبان آنها در حال حاضر افزایش قیمت €1.40 در ژانویه برای مقابله با افزایش اجاره. من برش و ضربه خشک مرا پشت €50 ($55). ایالات متحده سالن نیز مجبور به افزایش قیمت به عنوان آنها در تلاش برای بازگشایی شده است.

“بیشتر ما را ببینید عواقب اقتصادی و در چند ماه ما را ببینید با اقتصاد اگر ما می تواند به حفظ این ثبات جریان, مردم,” او گفت:.

آنها خوشحال برای دیدن مشتریان اما داستان از سختی ها فراوانند. Depret می گوید از یکی “از جان گذشته” که به تازگی بازگشایی شد کفش خود را ذخیره و مجبور به خرید سبک تابستان حتی به عنوان او گیر کرده است با unsold در آن زمان زمستان سهام. او 30 مشتریان یک روز به عنوان یک مخالف قبل از همه گیر 100. و آنها نمی خرید.

با اسپانیایی ها محتاط در مورد خرج کردن پول وجود دارد ترس بسیاری از کسب و کار نمی بازگشایی و برخی از سرزنش دولت را از دست داده و وقوع.

در حال حاضر اسپانیا مانند یک جعبه محکم بسته و به مدت هفت هفته است که اجازه می دهد در نور بیشتر ، که به سلامتی ما — بلکه ما را می ترساند. چه اتفاقی می افتد زمانی که برخی از گردشگران دوباره به عنوان دولت وعده داده شده برای اوایل جولای ؟ بازارهای سهام جهانی ممکن است مانند برای تلفن های موبایل که, اما در اینجا ما تعجب می کنم که چگونه است که اتفاق می افتد.

ما کشف کردن آنچه برای ما مهم است و در خط. اما در حالی که من پیاده مایل به آرایشگاه من رسم خط در انتظار است که پس از تراس جدول. زندگی خیلی کوتاه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>