اعزام از یک بیماری همه گیر: مردم اصلاح مادرید به عنوان شهرستان خود را در حالی که انتظار برای گردشگران به بازگشت

مادرید — کهنه با بازدید کنندگان از سراسر جهان فقط چند ماه پیش در مادرید در حال حاضر تلخ و شیرین بهشت.

عاری از اضافی ترافیک پا ساکنان reveling در پست جدید-مستند آزادی و بازپس پس از قاچاق به شدت میدان و زیبا خیابان ها و پارک ها. کاخ سلطنتی زمینه پر کردن با کودکان در دوچرخه و اسکیت هر بعد از ظهر. غوغای پرندگان ناقوس کلیسا, نرم مکالمات و موسیقی سنتی از بالکن ارائه این شهر جدید موسیقی متن فیلم, دادن خاموش کرد vibes به جای آن از یک توریست نقطه داغ و عمده جهانی سرمایه است.

“بسیاری از کلمات برای توصیف آن است. این یک زمان آرام آن است که بازگشت به گذشته می گوید:” کارمن Cristino Orejana 50 ساله, fifth-generation Madrileña که می گوید: پس از coronavirus دوره ای است که عجیب ترین و در عین حال در یک شهر است که از طریق زندگی می کردند بسیار از جمله جنگ داخلی و دیکتاتوری فرانکو.

بیرونی مشهور پرادو موزه به عنوان دیده می شود در روز یکشنبه در مادرید.

باربارا Kollmeyer/MarketWatch

البته برای کسانی که مشاغل از دست رفته با توجه به همه گیر به تماس با آن بهشت است که احتمالا کردن علامت. اسپانیا با نرخ بیکاری منفجر شد و بیش از 500,000 در طول ماه مارس-آوریل مستند هر چند شغل زیان کاهش به بیش از 26,000 است. و بیش از 3 میلیون نفر به طور موقت گذاشته و امیدوار است که وضعیت نمی خواهد تبدیل به دائم.

Orejana است که در میان نزدیک به سه میلیون نفر در اسپانیا که کار بستگی به گردشگری است. او Viajes باهم کارمن تورهای تخصص در فلامنکو تاریخچه پیر مادرید و مواد غذایی تورهای. قبل از همه گیر او را به گروه های کوچک در اطراف مادرید کوردوبا و در جاهای دیگر. در حال حاضر او متکی €500 تا 600 ($567 دلار 681) در ماهانه کمک از دولت است.

این 1778 Puerta de Alcalá در مادرید Plaza de la Independencia.

باربارا Kollmeyer/MarketWatch

بخش گردشگری حساب برای بیش از 12 ٪ از تولید ناخالص داخلی و بانک مرکزی اسپانیا هشدار داده بود که بدترین حالت 15.5 درصد کاهش در رشد اقتصادی در سال آینده. سمت چپ متمایل ائتلاف دولت است که این موضوع اعتراضات بیش از آن اعمال یکی از دقیقترین مستندات در اروپا گفت: این کشور خواهد شد و آسانسور مورد نیاز خود را 14 روز در قرنطینه برای گردشگران خارجی در ژوئیه 1.

روشن است که اسپانیا نیاز به بازدید کنندگان خود را هر چند چگونگی و زمانی که سوالات در ذهن همه را در اینجا. و برخی می خواهند برای دیدن تغییرات.

“این یک چیز خوب گیر آورده به ساکنان در مرکز این توانایی را به یک استراحت خوب” استر, معاون رئيس جمهور از انجمن از همسایگان برای اپرا و Austrias گفت MarketWatch. او خواسته است که نام خانوادگی او استفاده نمی شود. “ما در حال حاضر قادر به لذت بردن از سکوت پیاده روی آرام در خیابان.”

مجسمه شهرستان-طلسم خرس و درخت توت فرنگی در Puerta del Sol Madrid.

باربارا Kollmeyer/MarketWatch

در مرکز شهر که در آن زندگی می کنیم هدف قبل از همه گیر بود که همیشه برای فرار در تعطیلات آخر هفته به عنوان کوتاه مدت اجاره آپارتمان در ساختمان ما به نوبه خود می تواند کابوس پس از تاریک. یکی از پیش همه گیر شب در سال گذشته یک گروه از دختران آمریکایی, قفل کردن از خود را دارد ٬ در ساختمان chucked سنگ در ویندوز در 1 صبح بیدار خواب هم اتاقی. حداقل یک تعطیلات اجاره آپارتمان برای فروش در ساختمان ما در حال حاضر و بسیاری از سراسر شهرستان انتظار می رود به دنبال کت و شلوار.

خیابان های اطراف ما بودند و اغلب با گرد برقی دوچرخه Segways پیاده روی تور از 30 تا 40 نفر به رهبری یک بلند گو حرف زدن-دارای حق اعمال راهنمای توک توک ماشین عتیقه مدل جیپ شاسی اتومبیل و کوچکتر صندلی یا مخوف زرد برقی sidecars کامل با بلندگو یا آبجو تورهای دوچرخه خود را با وافغان موسیقی.

El Retiro, پارک مادرید.

باربارا Kollmeyer/MarketWatch

پس از آن بود که گوزن و مرغ-شب گرفتم بر روی پروازهای ارزان — تداوم به دو یا بیشتر از این گروه ها در هر شب مشترک بود. آنها یکی از دلایل این شهرستان در حال توسعه برخی می گویند شهرت به عنوان یک آخر هفته borrachero — جایی برای رفتن و مست.

اسپانیا دومین مقصد توریستی در جهان با بیش از 80 میلیون بازدید کننده در سال 2019, شکستن رکورد, برای هفتمین سال متوالی. مادرید دیدم تقریبا 7 میلیون بازدید کننده در سال 2019 از حدود 4 میلیون نفر در سال 2001. بارسلونا را دیدم بیش از یک میلیون نفر در سال 1990 و نزدیک به 9 میلیون نفر در سال گذشته و سال 2017 مشخص شده یک سال از انفجار تنش بیش از این سنگین گردشگری هجوم در آن شهر و در دیگر محبوب آنهایی که در اروپا.

تعداد توریست آپارتمان انفجار در شهر مادرید با مرکز در سال های اخیر و ما می دانستیم که از بیش از یک خانواده را تحت فشار قرار دادند به حومه با برافروخته همسایگان قرار دادن زرد پلاکارد خواندن “SOS مادرید.” و مردم مانند استر نگرانی که همه چیز را بدتر از قبل به عنوان شهر تلاش می کند تا برای بازگرداندن گردشگران و اجازه می دهد تا تراس میله برای مثال برای کشش بیشتر در سراسر پیاده رو و میدان.

کوچک پلازا در مادرید را به عنوان مرکز عکس آخرین جمعه است.

باربارا Kollmeyer/MarketWatch

Orejana در ضمن تلاش برای احیای کسب و کار خود را با در نظر گرفتن محلی در تور از مناظر که ممکن است دشوار برای دیدن قبل از زمانی که او تا به حال به رقابت با بیش تور احزاب است. این یک استراتژی است که او احساس مجبور به امتحان کنید. “من نمی بینم [اروپاییان] آینده را قبل از نوامبر یا کریسمس. آمریکا و استرالیا, ما احتمالا به دنبال بیشتر در 2021,” او می گوید.

اسپانیایی ها خواهد شد خوش آمدید گردشگران که عاشق شهر ما اما آن را جالب نمی توان آنها را در اینجا در حال حاضر برای یک تجربه منحصر به فرد – املاک Madrilenos فقط زندگی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>