اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘من یک وام مسکن به پرداخت”: کارگران جنسی ممنوع از کسب و کار کوچک وام تحت مراقبت در عمل با توجه به prurient طبیعت جنسی’

مانند بسیاری از مشاغل آمریکایی, Andre شاکتی دهکدهای از دست داد بیشتر از درآمد او در طول چند هفته گذشته.

بسیاری از مشتریان استفاده می شود که برای دیدن او در فرد را متوقف کرده اند و تماس های کسب و کار که در آن او کار می کرد به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل بسته است, و یک کنفرانس او co-سازماندهی لغو شده است.

اما بر خلاف بسیاری از مالکان تنها و مستقل پیمانکاران شاکتی می گوید او را واجد شرایط برای کمک های فدرال تحت 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند.

این یکی از چند دسته از کسب و کار است که ممنوع از دریافت فدرال کمک های تحت مراقبت عمل می کنند. دیگر شامل شاهدانه شرکت ها و کسب و کار استخراج بیش از 50 ٪ از درآمد خود را از قمار.

چرا که او یک کارگر جنسی.

شاکتی, که با این نسخهها کار به عنوان یک دوست خواهری و مربی می گوید: مدیریت کسب و کار کوچک برنامه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک از جمله پیمانکاران مستقل و تنها مالکیت زنده ماندن COVID-19 همه گیر در دسترس نیست به دلیل کسب و کار است که ارائه خدمات یا اجرای زنده از یک “prurient طبیعت جنسی” ممنوع از دریافت وام SBA تحت قوانین فدرال.

شاکتی که از کالج فارغ التحصیل شده در سال 2011 می گوید او هنوز دانشجو-بدهی وام و همچنین کمک به حمایت از پدر و مادرش زندگی می کند که در یک مرکز کمک زندگی می کنند. در دانشگاه, شاکتی میخواندم ناشنوا مطالعات و روانشناسی با جزئی در LGBTQ مطالعات. در یک نقطه او می گوید: او در مورد تبدیل شدن به یک مترجم زبان اشاره آمریکایی.

“من و خواهرم به اشتراک گذاری خود را اجاره ماهانه است که $2,300 یک ماه,” او می گوید. “من تا به حال واقعا جدی گفتگو با خانواده ام در مورد آنچه که من وضعیت مالی خواهد بود در آینده, و من تا به حال به حوض مقدار پولی که من قادر به پدر من و مادر من تا به حال به مرحله. او خیلی کم-درآمد و صادقانه نگرانی های زیادی به من.”

حداقل دو باشگاه نوار تحت پیگرد SBA پس از رد چک های برنامه حفاظت از وام و حداقل یک اسباب بازی تولید کننده رد شد وام SBA در گذشته به دلیل “prurient طبیعت جنسی” بند.

مراقبت قانون ممنوعیت کسب و کار از یک “prurient طبیعت جنسی” نیست و محدود به وام SBA که معرفی شدند در مراقبت عمل می کنند; این امر به SBA موجود کسب و کار-وام برنامه به عنوان به خوبی.

شرکت تحقیقات بازار IBISWorld تخمین می زند که نوار باشگاه در ایالات متحده تولید 8 میلیارد دلار درآمد در سال 2019 و قبل از coronavirus انتظار می رود این صنعت به رشد و در مقیاس سالیانه با نرخ 4.2%. “صاحبان در نوار باشگاه صنعت فاصله خود از کار گذشته تصویر مرتبط با باشگاه” آن گفت:. “آنها به بازار عرضه موسسات خود را به عنوان بالا-کلاس آقایان باشگاه ها و سالن کوکتل است که ارائه سرگرمی بزرگسالان.”

SBA این روش عمل استاندارد برای وام کسب و کار آمده است که یک کسب و کار واجد شرایط نیست اگر “آن را ارائه زندگی می کنند و یا اجرای ضبط شده از یک prurient طبیعت جنسی” و یا “مشتق شده بیش از 5 درصد از درآمد ناخالص به طور مستقیم یا غیر مستقیم از طریق فروش محصولات, خدمات و یا ارائه هر گونه تصاویر و یا نمایش یک prurient طبیعت جنسی.”

SBA نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در تعریف آن استفاده می کند برای “prurient طبیعت جنسی.”

Andre شاکتی می گوید او را از دست داده و حدود دو سوم از درآمد خود را پس از پایان ماه فوریه زمانی که او خواهری مشتریان آغاز شده لغو و مشتریان متوقف رفتن به باشگاه.

این یکی از چند دسته از کسب و کارهای ممنوع از دریافت فدرال کمک های تحت مراقبت عمل می کنند.

دیگر شامل کسب و کار است که فروش محصولات است که غیر قانونی در سطح فدرال مانند شاهدانه.

(البته در 28 آوریل کوچک کسب و کار دولت را معکوس اصلی آن موضع disallowing قمار و دیگر موسسات بازی از گرفتن چک Protection Program (PPP) پول است. SBA گفت: یک کسب و کار در غیر این صورت واجد شرایط برای PPP وام را دیگر نمی شود از سمت چپ به دلیل قانونی بازی درآمد. “در بررسی بیشتر این مدیر در مشاوره با [وزیر خزانه داری استیون Mnuchin] معتقد است که این رویکرد بیشتر سازگار است و با سیاست هدف از ساخت PPP وام های در دسترس را به یک بخش گسترده ای از ایالات متحده کسب و کار” SBA گفت.)

مزایای بیکاری تمدید شده است به کارگران خود اشتغال توسط مراقبت عمل می کنند اما بسیاری متحده — از جمله مریلند که در آن شاکتی زندگی — تاخیر شد در پذیرش برنامه های کاربردی از کارگران خود اشتغال. مریلند گفت: این امر شروع به پذیرش آن دسته از برنامه های کاربردی در آوریل 24.

خیلی از شاکتی درآمد نیاز به سفر او می گوید:. او به طور منظم صحبت می کند و در کنفرانس های سراسر کشور در مورد سلامت جنسی و لذت بردن-موضوعات مربوط به او می گوید. در حالی که سفر او با این نسخهها کار به عنوان یک خواهری دیدن مشتریان محلی در هتل و انجام در نوار باشگاه است.

شاکتی, که با این نسخهها کار به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل برای strip clubs و به عنوان تنها مالک از او خواهری, کسب و کار باعث می شود بین $40 ، 000 و $50,000 در یک سال به طور متوسط و می گوید: او پرداخت مالیات است.

در مجموع شاکتی می گوید او را از دست داده و حدود دو سوم از درآمد خود را پس از پایان ماه فوریه زمانی که او خواهری مشتریان آغاز شده لغو و مشتریان متوقف رفتن به باشگاه.

“این هفته و نیم [یا] دو هفته قبل از ما بسته به آن بود که مرده در آن وجود دارد,” او می گوید. “من به تدریج ساخت کمتر و کمتر و کمتر تا زمانی که همه چیز تعطیل.”

در مقایسه با برخی از همکاران شاکتی می گوید: او به خوبی موقعیت حرکت برخی از کسب و کار خود را آنلاین. او ساخته شده یک آنلاین پایه فن از طریق کار خود را به عنوان یک فیلم بزرگسالان مجری و برخی کمتر صریح جنبه از کسب و کار مانند ارائه صمیمیت مشاوره به افراد و زوج ها و افراد در nonmonogamous روابط است.

شاکتی می گوید او هنوز دانشجو-وام بدهی نزدیک به یک دهه پس از فارغ التحصیلی و همچنین کمک به حمایت از پدرش در یک مرکز کمک زندگی می کنند.

او می گوید: او آدرس موضوعات از جمله “اعتماد به نفس جنسی, صمیمیت بعد از تروما بررسی خوردگی و درد باز کردن از قبل موجود تک همسری ارتباط و انتقال به داخل و یا بیرون از آن میباشد.” که او می افزاید: همچنین می توان از راه دور انجام می شود.

“من نظر خودم را در یک بسیار ممتاز فضا, اما, در همان زمان, من تو را دیدم یک فرد مشتری دو روز پیش” او می گوید. “این اولین بار بود که من دیده ام یک مشتری پس از من شده است در قرنطینه به مدت چهار هفته اما من یک وام مسکن به پرداخت و من می ترسم در مورد اینکه قادر به پرداخت هزینه برای آن.”

شاکتی می گوید او معتقد است که ممنوعیت کسب و کار است که ارائه خدمات از “prurient طبیعت جنسی” از دریافت کمک های فدرال است که یک “حمله هدفمند” بر کارگران جنسی.

“این در واقع قرار دادن یک مالی مرگ تاریخ در همه این کارگران,” او می گوید.

سازمان های بین المللی از جمله پروژه های تامین شده توسط دولت ایالات متحده هشدار داده اند که محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 می تواند به طور نامتناسبی بر کارگران جنسی.

کارگران از جوامع به حاشیه رانده شده و مادران مجرد خواهد بود به خصوص تحت تاثیر او می گوید:.

سازمان های بین المللی و همچنین پروژه های تامین شده توسط دولت ایالات متحده هشدار داده اند که COVID-19 — و فیزیکی فاصله تلاش های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش آن — می تواند به طور نامتناسبی بر کارگران جنسی.

“بسیاری خواهد شد که کمتر مشتریان افزایش خطر بی خانمانی و نیاز به قبول ریسک مشتریان. بسته شدن میله و دیگر نقاط داغ نیز ممکن است باعث کارگران جنسی را به حرکت از یک محافظت بیشتر از محیط زیست به خیابان مبتنی بر فعالیت” با توجه به گزارش منتشر شده توسط جلسه اهداف و حفظ اپیدمی کنترل ایدز امداد پروژه بودجه توسط رئیس جمهور در بيمارستانها و آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی.

سازمان هایی که کار با کارگران جنسی در کانادا هشدار داده اند که فیزیکی-فاصله اقدامات نیز ساخت آن را دشوار برای کارگران جنسی به کار خارج از خانه خود را و آن را بیشتر احتمال دارد که کسانی که کار در خیابان خواهد بود توسط پلیس دستگیر شد.

“کارگران جنسی به شدت تحت تاثیر اقدامات اجتماعی مانند فاصله و کسب و کار به دلیل خاموش شدن ناگهانی آنها به سادگی نمی تواند رفتن به محل کار خود را دیگر شاهد کاهش شدید مشتریان خود را. بر خلاف کارکنان از ‘اصلی’ کسب و کار بسیاری از کارگران جنسی هستند واجد شرایط برای مزایای بیکاری می گوید:” لیو لین توسعه و ارتباطات دانشیار گروه کارگران پروژه در شهری دادگستری مرکز در شهر نیویورک است.

“تغییر جنسیت جنسیت کارگران مهاجر و کارگران جنسی از رنگ به ویژه آسیب پذیر هستند به این دلیل که بسیاری از آنها در حال حاضر کار یا مسکن ناامن” او می گوید: با یک سوم از کارگران جنسی به عنوان آفریقایی یا سیاه و سفید 17 درصد عنوان قفقازی 11 درصد عنوان لاتین یا لاتین و 8 درصد به عنوان چند نژادی; 30% نیست شناسایی یک نژاد یا قومیت. برخی از 78 درصد عنوان زنان و 3 درصد مردان و 19 درصد به زنان تغییر جنسیت.

“در نیویورک کارگران جنسی آمده از زمینه های متنوع. وجود دارد فراجنسیتی انجمن کارگران مهاجر کارگران جنسی کارگران جنسی از رنگ و همچنین به عنوان cisgender سفید کارگران جنسی که در یک موقعیت ممتاز می گوید:” لیو.

لیو می گوید او فکر می کند آن را “عمیقا مشکل” است که کارگران جنسی هستند فاقد شرایط لازم برای حمایت مالی از دولت است.

“کارگران جنسی حقوق بشر است. در جهانی همه گیر مانند این که دولت باید در اجرای سیاست ها را که همه خوب بودن به حساب,” او می گوید. “به خصوص خوب بودن از گروه های به حاشیه رانده شده.”

‘راه که من درمان است که از طریق آموزش و پرورش و سپس ایجاد یک فضای امن برای مردم برای ورود یا جسمی و یا از راه دور که در آن آنها می دانند که در این فضا آنها در حال رفتن به دوست داشته شدن و پذیرفته شده است.’

— Andre شاکتی

شاکتی می گوید: او فقط از دست او به طور منظم درآمد و او نیز نتواند کار خود را. “من دوست دارم کاری که من انجام دهد. من عاشق تک تک آن را,” او می گوید.

شاکتی که می گوید: او شروع به رفتن به باشگاه های نوار زمانی که او 18 ساله بود می گوید او نتواند محیط زیست و همکاران او. “من می دانم که مردم همه نوع از خواسته های متفاوت از جمله آنهایی که در نظر گرفته جایگزین از ما جریان اصلی مانند xxx, BDSM, و که آنها رشد می کنند تا با خیلی شرم اطراف آن را,” او می گوید.

“آنچه من می خواهم انجام دهید این است برای کمک به درمان آن, و درمان است که از طریق آموزش و پرورش و سپس ایجاد یک فضای امن برای مردم برای ورود یا جسمی و یا از راه دور که در آن آنها می دانند که در این فضا آنها در حال رفتن به دوست داشته شدن و پذیرفته و تشویق نه [فقط] تحمل یا demeaned هستند,” او اضافه شده است.

نه هر جنسی مربوط به کسب و کار معتقد است محصولات خود و یا خدمات از یک “prurient طبیعت جنسی.”

مایک حرکت این مدیر ارتباطات به صورت رایگان سخنرانی ائتلاف یک انجمن صنفی است که نشان دهنده پورنوگرافی و صنعت سرگرمی بزرگسالان می گوید گروه او طول می کشد یک باریک تر خواندن از ممنوعیت. “در طول تاریخ و از نظر قانونی prurient بسیار بسیار باریک مدت و چیزی نیست که لزوما امر اجرا از آسیاب محتوای بزرگسالان,” او می گوید. “به طور سنتی [کلمه] prurient توصیف شرم آور و یا مرضی علاقه جنسی و یا تمایلات جنسی. برای بسیاری از اعضای ما و برای بسیاری از مردم که لذت بردن از محتوای بزرگسالان که چگونه ما آن را توصیف. من فکر می کنم ما در آنچه ما به طور کلی به عنوان طبیعی و سالم است.”

Evy کوان و Jeneen Doumitt صاحبان She Bop-در فروشگاه اسباب بازی با دو مکان در پرتلند سنگ., می گویند که آنها برای اعمال اقتصادی آسیب فاجعه وام از SBA.

اما او می گوید گروه او نمی تواند توصیه هر فرد و شرکت مورد آنچه آنها باید بگویم SBA.

“ما لزوما نمی دانم چه هر کسب و کار می کند و نه اینکه آیا یا نه اگر یک مورد به دادگاه رفت محتوای خود را خواهد داشت prurient و یا زشت و ناپسند — که چیزی است که هیچ سازمانی نمی تواند تعیین کند” او می گوید.

هنوز برخی از کسب و کار در تلاش هستند تا شانس خود را.

Evy کوان و Jeneen Doumitt صاحبان She Bop-در فروشگاه اسباب بازی با دو مکان در پرتلند سنگ., می گویند که آنها برای اعمال اقتصادی آسیب فاجعه وام از SBA. آنها تا به حال به شاتر خود را عرض و دراز کردن هفت کارکنان به دلیل همه گیر Doumitt می گوید.

او Bop شده است در کسب و کار برای بیش از یک دهه اما کوان می گوید چندین بانک ها حاضر به انجام کسب و کار با این فروشگاه به دلیل محصولات آن را به فروش می رساند. تامین مالی شده است تقریبا غیر ممکن است.

در حالی که کلمه prurient به کوان و Doumitt, مکث, جفت تصمیم به درخواست برای وام بعد از آنها نگاه کلمه و دیدم آن تعریف شده به عنوان “داشتن یا تشویق بیش از حد علاقه به مسائل جنسی.”

“ما خندید مورد آن و تلاش برای کشف کردن چگونه به آن می گویند به درستی و توجیه که ما احساس نمی کند ما دلگرم کننده بود ‘علاقه بیش از حد در مورد مسائل جنسی’ — ما دلگرم کننده بود و تنها مقدار مناسبی از علاقه به مسائل جنسی” کوان می گوید.

آنها نمی شنید و برگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>