اعزام از یک بیماری همه گیر: چگونه در برزیل ناهماهنگ رویکرد به COVID-19 به کشور دوم بالاترین مرگ و میر در جهان

به عنوان پرستار السون اولیویرا, 41, درایو را به یکی از سه شغل در یک بیمارستان عمومی در Rio de Janeiro, او طول می کشد یک نفس عمیق به آماده شدن برای یکی دیگر از تغییر کمک COVID-19 بيمار در بخش مراقبت. او به نظر می رسد از طریق این پنجره می بیند و مردم در حال حرکت در زندگی خود را “مانند چیزی است که اتفاق می افتد” در یک کشور که به تازگی تبدیل به جدید همه گیر کانون.

هفته گذشته برزیل پیشی گرفت و انگلستان و در حال حاضر تا به حال دومین coronavirus مرگ و میر در جهان است. آن را دچار 46,665 مرگ و میر پس از آمریکا است که تا به حال نزدیک به 118,000 مرگ و میر و می تواند با توجه به یک پیش بینی در مسیر به یک بدن تعداد 200.000 اکتبر. اما بر خلاف انگلستان, امریکا بزرگترین اقتصاد باقی مانده دور مسطح آن عفونت منحنی با کارشناسان طرح ریزی است که این کشور می تواند 165,000 مرگ و میر در ماه اوت.

“ترس پایه و اساس زندگی من در حال حاضر” اولیویرا گفت MarketWatch توسط تلفن. “من را در فکر من می توانم به راحتی می میرند در خط مقدم و یا من می توانم آن را به تصویب بچه های من.” پدر سه فرزند کوچک الیویرا یکی از سه نفر در یک تیم 30 نفری که تا کنون آزمایش نشده مثبت در فشرده-واحد مراقبت که در آن او کار می کند.

السون اولیویرا در غیر نظامی می پوشند و در PPE.

عرضه شده توسط خبرنگار

روز سه شنبه این کشور گزارش داد یک رکورد جدید: 34,918 موارد تایید شده در یک روز است. ساعت بعد رئیس دفتر رئیس جمهور رئیس ستاد والتر Souza براگا Netto گفت: در آن همه چیز تحت کنترل است.

“یک بحران وجود دارد. ما همدردی با خانواده های داغدیده اما موفق” براگا گفت: Netto در ریو دو ژانیرو انجمن تجارت وبینار.

عفونت در این کشور از 210 میلیون نفر در حال گسترده سوخت استارک نابرابری های اجتماعی به خصوص در پر بسته بندی شده در محله های فقیرنشین مناطق روستایی و جنگل جوامع است. همانطور که از ژوئن 17, برزیل تلفات نزدیک 1 میلیون 960,309 موارد با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما نگران آن است که ما هنوز بسیار زیادی در شکوفایی این بیماری همه گیر در بسیاری از کشورها به خصوص در جنوب جهانی” دکتر گفت: Michael Ryan سازمان جهانی بهداشت اورژانس متخصص در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو گفت که وضعیت در برزیل باقی مانده است “از نگرانی است.”

جزئیات:Coronavirus پژواک HIV بحران در مالاوی

در حال حاضر برزیل هیچ وزیر بهداشت. دو پزشکان برگزار شد و موقعیت رئیس جمهور Jair Bolsonaro. اما یکی از کار اخراج شد توسط Bolsonaro و دیگر استعفا داد. سرپرست بهداشت و درمان, وزیر, Eduardo Pazuello یک ژنرال ارتش با مراقبت های بهداشتی را تجربه کنند.

Pazuello آژانس مورد انتقاد قرار گرفته در برزیل به خصوص پس از آن در اوایل این ماه آن را متوقف کرد انتشار تجمعی تعداد تایید COVID-19 موارد و اعلامیه در آن بولتن روزانه و تنها عرضه روزانه اعداد. انجمنهای پزشکی دولت فرمانداران و رسانه ها آن را به نام سانسور و تلاش برای کنترل اطلاعات.

“اقتدارگرا, حساس, غیر انسانی و غیر اخلاقی اقدام به ایجاد کشته شدگان توسط COVID-19 نامرئی موفق نخواهد شد. ما و جامعه خواهد نکنید که آنها نه فاجعه ای که رخ ملت” گفت: Alberto Beltrame رئیس جمهور برزیل را به شورای ملی از دولت بهداشت و درمان, دبیر, در بیانیه ای در 6 ژوئن.

تصمیم عوض شد و پس از حکم دادگاه عالی سه روز بعد.

پس از اولین موارد گزارش شده Bolsonaro است را رد کرد و گرانش COVID-19 همه گیر تبدیل پشت خود را در توصیه های بین المللی. در ماه مارس او گفت: coronavirus شد “رسانه ها ترفند.” در ماه آوریل او آن را به نام “کمی آنفولانزا.” بعد که ماه زمانی که این کشور گزارش شده بود 5,000 مرگ و میر خبرنگاران دوباره سوال Bolsonaro که پاسخ داد: “پس چی؟”

او ادامه داد: “من متاسفم. آیا شما می خواهید مرا به انجام? من نمی معجزه انجام دهد.”

یک سخنگو گفت: در یک ایمیل به MarketWatch که برزیل در انتخابات ریاست جمهوری خواهد نظر نیست.

در نظرات به روزنامه نگاران Bolsonaro تا حدی انعکاس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برزیل را در نظر ترک که مگر اینکه آن را متوقف به یک “حزبی سیاسی سازمان است.”

در ماه های اخیر حداقل 22 از 26 فرمانداران دولت برزیل باید به تصویب سطوح مختلف محدودیت برای مبارزه با گسترش ویروس. در مکان های مختلف آنها خواست مردم را به ماندن در خانه خود را بسته اقتصاد و فضاهای عمومی. عدم وجود یک پاسخ هماهنگ شده قرار داده و آنها را تحت فشار و بسیاری از آنها در حال حاضر کاهش اقدامات.

در بسیاری از تعطیلات آخر هفته پس از COVID-19 آمار برزیل Bolsonaro حامیان جمع آوری کرده اند در تظاهرات به تقاضای بازگشایی اقتصاد کشور است. در پایتخت, Brasília, با نشانه ستایش وحشیانه دیکتاتوری نظامی در این کشور را تحمل بیش از دو دهه آنها اغلب پیوست توسط رئیس جمهور خود را که حرکت دست را کنار می گذارد در آغوش گرفتن و به سلامتی جمعیت است.

Bolsonaro اغلب با استفاده از شعار “برزیل نمی تواند متوقف شود” و می گوید: مستند اقدامات در حال هموار کردن راه برای یک رکود است. در سه ماهه اول برزیل تولید ناخالص داخلی کاهش 1.5 درصد از سه ماهه قبلی اطلاعات رسمی نشان می دهد.

بانک جهانی پروژه های فعالیت های اقتصادی در برزیل خواهد قرارداد 8 درصد در سال 2020 است. یک قطره از قدر خواهد بود که بزرگترین در 120 سال دوره که آمار رسمی موسسه را تشکیل میدهند تا اطلاعات در تولید ناخالص داخلی این کشور.

را تشکیل میدهند داده ها نشان داد که 4.9 میلیون برزیلی خود را از دست داده مشاغل در سه ماه مارس از طریق هل دادن تعداد زیادی از مردم از کار به 12.8 میلیون از مستندات برای مبارزه با این بیماری همه گیر آغاز شده و در اواخر ماه مارس است.

Karine Mazzini 23 ساله همراه در یک قاب مغازه در Niterói, Rio همسایه را با شهر یکی از آنها است.

در اوایل ماه آوریل او آلوده coronavirus اما نگه داشته و رفتن به محل کار حتی با علائم سرفه و مشکل در تنفس — به عنوان او فکر رئیس او را آتش او را اگر او را نشان نمی دهد. از یک کم درآمد پس زمینه خود را حداقل-دستمزد حقوق و دستمزد در حدود 200 دلار در ماه بود و او تنها منبع درآمد او گفت:.

“من شش ماه بیکار در سال گذشته با حمایت و تلاش بسیار است. من واقعا نیاز است که کار, بنابراین من فقط در زمان من شانس با این بیماری و نگه داشته تا به من دستور داده شد به” Mazzini گفت MarketWatch.

یک روز پس از شهردار دستور shutdown از همه غیر ضروری کسب و کار رئیس او را اخراج او از طریق واتساپ FB +0.17% پیام.

در ضمن برزیل نظام سلامت که تلاش کرده است در سال های اخیر با توجه به کمبود بودجه دولت عمل بسیار نزدیک به حداکثر ظرفیت نزدیک شدن به فروپاشی کل کارشناسان هشدار می دهند.

“به عنوان یک کارگر سلامت من خودم بپرسید چقدر بیشتر سیستم می تواند تحمل. … من نمی دانم. من نمی دانم چقدر بیشتر از من می توانید یا” اولیویرا گفت. “این نمی تواند بیش به زودی”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de