اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘سیاه جوامع اساسا در حال حاضر بیمار قبل از coronavirus’: Pandemic برجسته وضعیت موجود با مراقبت های بهداشتی و مسابقه

زمانی که Uché Blackstock فوری-مراقبت پزشک و بنیانگذار و مدیر عامل پیشبرد عدالت در سلامت را دیدم گزارش اولیه از چین با توجه به ویژگی های افرادی که در معرض خطر بالاتری برای ابتلا coronavirus او می دانست که می خواهد طلسم مشکل برای اعضای این جامعه سیاه و سفید.

“سیاه جوامع اساسا در حال حاضر بیمار قبل از coronavirus” Blackstock گفت MarketWatch. “آنها حمل بیشترین بار بیماری های مزمن مانند دیابت و فشار خون بالا و آسم و حتی چاقی است.” علاوه بر این موسسات مراقبت های بهداشتی در عمدتا سیاه و سفید محله اغلب تحت-تامین و ارائه با کیفیت پایین تر مراقبت از در دیگر محله های, او گفت:.

مرتبط: چگونه امریکا کامل ‘هنر اهریمنی مردان سیاه و سفید’

کابوس Blackstock گیراندم تبدیل به یک واقعیت تاسف.

نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها از دست داده اند و کسی که آنها می دانند که با توجه به کروناویروس در مقایسه با 13 درصد در سراسر همه جمعیت. به گفته های اخیر ایپسوس/واشنگتن پست نظرسنجی. علاوه بر این سیاه COVID-19 بیماران 2.7 برابر شانس بستری بودن در بیمارستان در مقایسه با غیر هیسپانیک سفید بيماران است.

Blackstock مادر دیل گلوریا Blackstock با حضور دانشکده پزشکی هاروارد که در آن او و خواهرش, Oni, بعد, حضور, به عنوان اولین, سیاه, مادر, دختر, میراث.

قبل از تاسیس پیشبرد عدالت در سلامت, یک سازمان است که همکاران با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و موسسات برای کمک به مقابله با عواملی که ممکن است کمک به سلامت نابرابری سیاه بود و یک اتاق اورژانس دکتر برای بیش از ده سال است.

MarketWatch: در طول های اخیر خود را برای شهادت در کنگره فرعی در Coronavirus بحران با توجه به نژادی و نابرابری های سلامت به شما گفت که اخیر مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تونی McDade مانند بهداشت و نابرابری هستند “نشانه ای از همان عمیقا ریشه بیماری در این کشور: نژادپرستی ساختاری و سفید برتری.”

Uché Blackstock: هنگامی که شما نگاه در طول تاریخ چگونه سیاه جوامع به حاشیه رانده شده اند و واگذار شده در, بیشتر از آن است که به دلیل شیوه ها و سیاست های بسیاری از آنها از خود ما دولت فدرال است که هر دو خواسته یا ناخواسته به مزیت های سفید آمریکایی ها بیش از آمریکایی های سیاه و سفید.

‘هنگامی که شما نگاهی به خشونت های پلیس و توانایی یک دولت-تحریم آژانس به واقع کشتن و به کشتن یک فرد سیاه و سفید و نمی تواند پاسخگو باشند — که بخشی از همان سیستم است که ارزش سیاه و سفید زندگی می کند و بدن.’

برای مثال redlining تحت تاثیر دهه های سرمایه گذاری در محلات و چون محله که عمدتا سیاه و سفید و یا دیگر اقلیت های قومی کردم رتبه های پایین صفحه اصلی مالکیت بود به خصوص کم است. بنابراین اگر وجود دارد یک محله که در آن وجود دارد را کم و [میزان] نرخ مالکیت خانه که در واقع تحت تاثیر کیفیت آموزش و پرورش به دلیل مالیات بر املاک در این کشور به چه مقدار پول داده شده به سیستم آموزشی در یک محله. هنگامی که شما نگاه در نقشه از مکان های که redlined شما در واقع می تواند روی چیزی قرار گرفتن آنها در حال حاضر به روز در این محله است که دارای بالاترین نرخ مرگ و میر نوزادان و یا کوتاه ترین امید به زندگی و یا بالاترین آسم نرخ.

مربوط به: ‘مسکن اضطراری ترین مضرات مردم رنگ: سیاه و سفید آمریکایی ها صورت نابرابر بازار مسکن — و coronavirus می تواند آن را بدتر می کند

هنگامی که شما نگاهی به خشونت های پلیس و توانایی یک دولت-تحریم آژانس به واقع کشتن و به کشتن یک فرد سیاه و سفید و نمی تواند پاسخگو باشند — که بخشی از همان سیستم است که ارزش سیاه و سفید زندگی می کند و بدن. همان سیستم است که ایجاد یک کشور که در آن ما باید این بسیار عمیق racialized سلامت نابرابری نیز می باشد.

برای ما واقعا دیدن هر گونه بهبود و برای بستن شکاف در نابرابری واقعا رفتن به نیاز به فدرال و ایالتی و محلی کمک های مالی و سرمایه گذاری در جوامع

MW: در شهادت خود شما نیز به اشتراک گذاشته یک داستان که در آن شما را دیدم مسن, سیاه مرد بود که دچار تنگی نفس و تب و سطح اکسیژن. می خواست او را به مراجعه به نزدیکترین اورژانس اما او به شما گفت که او نمی خواست به خاطر او فکر کرد که او نمی خواهد دریافت مراقبت خوب است.

چگونه شما در پاسخ به او در آن به عنوان مثال? این چیزی است که شما شاهد غالبا با بیماران می بینید ؟

UB: من به او گفتم آن را سخت برای من بیش از حد. من یک زن من یک پزشک است و من آن را دریافت کنید. اما من گفتم اکسیژن خود را بر روی مرزی و من نگران هستم که اگر شما به خانه چیزی بد اتفاق خواهد افتاد. بنابراین من به او گفت: “من قصد دارم که واقعا نیاز شما را به دلیل این که شما نیاز به اکسیژن است و تنها جایی که شما می توانید دریافت اکسیژن است.”

از دست ندهید: پس از Juneteenth یادآور می شود که میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار را بدون دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب و یا کیفیت آموزش و پرورش

اما این بی اعتمادی نمی آمد از آبی آن به دلیل وجود بی اعتمادی شده است برای مدت زمان بسیار طولانی بین جوامع و سیستم مراقبت های بهداشتی.

یک مثال از این است که سیفلیس در تاسکیگی مطالعه که در ادامه از دهه 1930 تا 1970. که در یک مطالعه که در آن مردان بی سواد در جنوب بودند که مبتلا به سفلیس شد و گفت: هرگز آنها سفلیس. آنها گفته بودند “خون بد” آن بودجه خدمات بهداشت عمومی آمریکا. این مردان هرگز به رضایت آگاهانه. آنها گفت: هرگز خود را از واقعی تشخیص حتی یک بار درمان پنی سیلین کشف شده است.

این بی اعتمادی نمی آمد از آبی آن به دلیل وجود بی اعتمادی شده است برای مدت زمان بسیار طولانی بین جوامع و سیستم مراقبت های بهداشتی.

MW: شده است وجود دارد برخی از کار در کاپیتول هیل برای رسیدگی به مشکلات ما بحث شده است. بدیهی است که وجود دارد احتمالا یک تعمیر سریع به تمام این اما که در آن شما فکر می کنم نشانه هایی از امید در نظر مجسم نژادی سلامت-نابرابری فاصله?

UB: در این زمان بی سابقه آن احساس می کند مانند ما در یک نقطه عطف است که ما با داشتن مکالمات است که ما در میانهی شب قبل بود و در واقعا فرانک صادقانه و رک و راه در مورد نژاد پرستی. من امیدوار هستم که در این لحظه که واقعی تغییر ساختاری اتفاق می افتد و من نمی دانم که وجود دارد چند خانه دیگر مانند کمیته انرژی و بازرگانی کمیته که به تازگی برگزار شد جلسات در اطراف نژادی و نابرابری که علاقه مند به تهیه پیش نویس قانون.

اما برای ما واقعا دیدن هر گونه بهبود و برای بستن شکاف در نابرابری واقعا رفتن به نیاز به فدرال و ایالتی و محلی کمک های مالی و سرمایه گذاری در جوامع چرا که اساسا تمام ثروت و تمام منابع را مکیده شده از آن و که و که تا به حال یک اثر مستقیم بر سلامت و ایمنی از جوامع ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>