اعزام از یک بیماری همه گیر: به اسپانیا از بازگشت گردشگران این جزیره کوچک می یابد و قلب تقسیم شده ” با امید و اضطراب

در کوچک Balearic جزیره Formentera, گاهی اوقات به نام Ibiza, خواهر, جزیره, Raquel کلفه شده است کار سخت برای به دست آوردن این هتل که او را بزرگ و پدر بزرگ تاسیس در 1950s آماده به استقبال گردشگران که به طرز مرموزی وجود ندارد و برای ماه می باشد.

کلفه صحبت می کند از “corazones divididos” — قلب تقسیم شده — برای توصیف چگونه او و بسیاری از این جزیره 12,000-به علاوه ساکنان احساس در مورد بازگشت از بازدید کنندگان با اعصاب هنوز خام بیش اسپانیا بیماری همه گیر. “در یک قسمت ما نیاز گردشگران [و] در بخشی دیگر وجود دارد این است که برخی از ترس و خشم برخی از” او می گوید MarketWatch.

کلفه هتل بهیا Formentera نشسته در کنار مارینا از یک روستا به نام La Savina که در آن مهمانان پیاده شدن از کشتی. متوسط چک مورد نیاز قبل از ورود. اما کلفه یادداشت های دیگران در La Savina اشاره کرده اند که برخی از اولیه گردشگران از جزایر همسایه شده اند آرام در مورد پروتکل های ایمنی مانند ماسک.

او می گوید که احتمالا به دلیل در بخشی به Formentera تاریخ به عنوان یک 1960-بعد هیپی مقصد حتی اگر آن است که بیشتر شهرهای جهان در حال حاضر. 12-مایل-و 4-مایل گسترده ای از بهشت با آن سواحل دست نخورده بود و ظاهرا یک بار حتی یک پناهگاه برای آمریکایی ها فرار ویتنام پیش نویس است.

“آنها به اینجا می آیند و می خواهید برای شاد بودن و فراموش کردن همه چیز” و خیس جزیره بی خیال جو می گوید کلفه. “اما ما لازم نیست که یک [فشرده-واحد مراقبت] تخت و یا تنفسی.” برای کسانی که او می گوید: یک “نیاز به یک هلیکوپتر به ایبیزا.”

بلند کردن آن سه ماه وضعیت اضطراری در ژوئن 21, اسپانیا است که در حال حاضر اجازه می دهد در برخی از بازدید کنندگان اروپایی و نقاط توریستی hustling برای قرار دادن COVID-19 پروتکل های ایمنی به منظور. بالئارس گروه جزیره شده است در فاز 3 از اوایل ماه ژوئن که اجازه داده است برای بسیاری از اسپانیایی ها برای سفر بین جزایر. از ایبیزا یک کشتی به Formentera طول می کشد حدود 30 دقیقه.

اسپانیا شیوع در میان بدترین در اروپا با 246,272 آلوده و 28,323 مرگ و میر به تاریخ در حالی که Formentera و آن شخص Balearic islands — ایبیزا, مایورکا و منورکا و پنج دیگر کمتر سلیمان — دچار 224 کشته و 2,179 عفونت. هنوز سلیمان رفت و از طریق همان سخت هفت هفته مستند به بقیه کشور کامل با Guardia Civil گشت نگه داشتن مردم در خانه های خود می گوید Calafaat.

این Formentera, ساحل پلایا es Pujols به عنوان عکس در اوایل ممکن است.

گتی ایماژ

هزاران نفر از آلمانی ها ریخت و به مایورکا قبل از دولت اضطراری برداشته شد در یک برنامه آزمایشی با قوانین سختگیرانه در بهداشت تا حدودی به طوری که دولت اسپانیا می تواند به اثبات آن است که امن برای گردشگران به بازگشت. اسپانیا ممکن است مجبور به انجام کار بدون گردشگران آمریکایی هر چند در میان گزارش ها از احتمال ممنوعیت سفر به اتحادیه اروپا در مسافران از ایالات متحده بیش از نگرانی هایی که این ویروس همچنان خارج از کنترل با ده ها تن از کشورها از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا در ادامه به دیدن خوشه در موارد.

ده دقیقه شرقی با ماشین از هتل بهیا نشسته یکی دیگر از کسب و کار است که صاحبان تهیه شده است برای بازگشایی — La Mariterranea رستوران اجرا شده توسط پیلار Jorcano و همسرش آنتونیو Posillipo برای شش سال گذشته. این جزیره مشغول نجومی آغاز می شود در ماه آوریل و پس از اتمام در ماه اکتبر و آن را که درآمد نگه می دارد که کسب و کار که در offseason. Jorcano می گوید: برخی از هتل ها ارائه شده اند سه شب برای قیمت دو به پرش شروع گردشگری.

این رستوران قرار است برای باز کردن در روز جمعه اما او نگرانی به دلیل برخی از مشتریان گزارش داده اند که مشکل گرفتن پرواز به بالئاریکس.

“شرکت های هواپیمایی باید گفت: آنها آن را آسان تر برای خارجی ها برای سفر به این جزیره و این درست نیست چرا که آنها با داشتن مقدار زیادی از مشکلات گرفتن آن پرواز. آنها را رزرو و در عرض سه روز آن را لغو بدون دلیل می گوید:” Jorcano اشاره کرد که یک مشتری جولای 3 پرواز در easyJet بوده است به طور ناگهانی لغو شد.

“و ما نیاز گردشگری برای زنده ماندن,” او می گوید و اشاره کرد که آنها بدست دولت کمک کند در طول خاموش کردن. “تابستان بسیار مهم است و ما در حال حاضر از دست 2½ ماه از این فصل است.”

پاسخ به سوالات از طریق ایمیل از MarketWatch سخنگوی از easyJet EZJ, -6.04% می گوید این شرکت هواپیمایی از سر گرفته و برخی از پروازها در هفته گذشته و برنامه ریزی برای “افزایش پرواز در هفته های آینده به پرواز در 50 درصد از مسیرهای ما در ماه های ژوئیه و 75 درصد در ماه اوت است.”

“به عنوان یک نتیجه و مثل همه شرکت های هواپیمایی,” او می گوید: “ما نیاز به تنظیم تابستان ما پرواز برنامه و در فرایند اطلاع رسانی به مشتریان اگر پرواز آنها لغو شده است با گزینه های خود را, از جمله انتقال به یکی دیگر از پرواز رایگان و دریافت کوپن تخفیف و یا درخواست بازپرداخت را انجام دهید. این ادامه خواهد داد تا بر اساس مداوم به ما تعدیل ظرفیت به تقاضا است.”


Exceltur

کسانی که سفر به Formentera به طور معمول زمین در ایبیزا و سپس در یک اتوبوس شاتل به یک کشتی که می رسد در La Savina مارینا. دیگران گرفتن کشتی از سرزمین اصلی به طور معمول از Dénia در Alicante منطقه جنوب والنسیا و بارسلونا.

گرفتن گردشگران به مقصد خود را تنها با یک مانع برای این سخت ضربه میباشد. دولت اسپانیا هفته گذشته اعلام €4.25 میلیارد دلار طرح ($4.78 میلیارد دلار) برای تقویت مهم و حیاتی بخش گردشگری لابی گروه Exceltur برآورد دهکدهای از دست داد €80 میلیارد دلار در این سال است.

در Formentera, گردشگری Marybel که می پرسد که نام خانوادگی او استفاده نمی شود می گوید: این جزیره را به طور معمول 40 ، 000 نفر در یک فصل است و آن را سخت به بگویید که چقدر از این که گردشگری آن می تواند جبران در ماه های باقی مانده. همه چیز در حال چیدن است ، او صحبت می کند از یک بازدید کننده که به نظر او در روز دوشنبه که سواحل به عنوان کامل به عنوان آنها در ماه ژوئن گذشته.

“ما نمی خواهد دست آوردن آنچه از دست داده بود می گوید:” کلفه با اشاره به ماه از مستند هتل خود را تحمل کرده است. اما او همچنین می گوید: این جزیره شده است رواقی با ساکنان قدردانی آرام زمان با خانواده و چیزهایی که به دنبال کمتر تیره و تار در حال حاضر. “در ماه مارس ما فکر آن را یک فاجعه خواهد بود اما آن را به عنوان بد به عنوان ما فکر می کردیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de