‘دیزنی لند بازگشایی برنامه به نظر می رسد مانند unsafest چیزی که تا کنون’: هزاران نفر امضای طومار درخواست برای تاخیر در جولای باز

دیزنی لند قطع +2.53% با هدف بازگشایی ماه آینده. اما هزاران نفر از مردم در حال پرسیدن این شرکت به تجدید نظر در زمانی که مردم می توانند رزومه بازدید.

دیزنی چهارشنبه اعلام کرد که آن را به یک هدف برای بازگشایی دیزنی لند و Disney California Adventure, پارک, در جولای 17, با عملیاتی قابل توجهی تغییر. این پارک که در جنوب کالیفرنیا واقع شده اند به روی عموم بسته شده پس مارس 14 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت همچنین اعلام کرد که مرکز شهر دیزنی, خرید, منطقه واقع در مجاورت پارک خواهد بازگشایی در تاریخ 9 ژوئیه در حالی که برخی از رفت و آمد مکرر هتل خواهد بازگشایی در جولای 23. برنامه ها موضوع را به دولت و دولت های محلی تایید.

ظرفیت پارک خواهد بود به طور قابل توجهی محدود در پایبندی با الزامات دولت اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی, فاصله, Disneyland, مقامات گفت. مهمانان از جمله annual passholders خواهد شد مورد نیاز برای رزرو در پیشبرد از طریق یک سیستم جدید برای بازدید از پارک.

پس دیزنی اعلام, یک Change.org درخواست ایجاد شد خواستار شرکت برای بازگشایی دیزنی لند در تاریخ بعد.

“بسیاری از مردم از دست عزیزان با توجه به این همه گیر و با بازگشایی پارک آنها به خطر انداختن اعضای بازیگران و مهمانان به معرض COVID-19” این دادخواست خوانده شده در بخش. در این طومار همچنین یادداشت نگرانی در مورد پتانسیل برای موج دوم از کروناویروس که باعث COVID-19.

همچنین نگاه کنید به:Walt Disney World لغو رزرو ناهار خوری و توقف مصرف جدید رزرو هتل جلوتر از برنامه ریزی جولای بازگشایی

پس از درخواست ایجاد شد آن جمع آوری شده نزدیک به 9000 در امضا. بسیاری نیز به توییتر گرفت TWTR, +1.12% به افزایش نگرانی ها در مورد تهدیدات ناشی از بازگشایی دیزنی لند در ماه آینده.

شایعات بلاگر پرز هیلتون حتی اظهار نظر در بازگشایی برنامه وجود دارد گفت: باید بیشتر از نگرانی های ابراز شده که شش پرچم گفت: این امر رزومه بازگشایی آن پارک.

اما پارک کارشناسان گفت که دیزنی بعید است که تحت تأثیر تلاش های مردمی برای به تعویق انداختن پارک’ بازگشایی.

“درخواست نیست به احتمال زیاد باید خیلی اثر یک راه یا دیگری” گفت: همین Munsil مالک مشترک از وب سایت سفر MouseSavers.com. “دیزنی به طور منظم با استفاده از تحقیقات بازار گسترده برای دیدن چگونگی احساس مردم در مورد هر گونه اقدام برنامه ریزی شده به طوری که آنها بیشتر احتمال دارد به بررسی احساسات مردم است در مورد بازگشایی این راه است.”

Munsil اضافه شده که دیزنی فرستاده او و دیگر به طور منظم دیزنی مهمانان یک نظرسنجی در مورد برنامه های خود و احساسات در مورد بازگشت به پارک.

علاوه بر این, دیزنی است که بیشتر احتمال دارد برای پاسخ به بهداشت و درمان داده آن را به عنوان ابزار اندازه گیری آن بازگشایی. “چیزی که باعث دیزنی به توقف بازگشایی است اگر تعداد موارد جدید ميگيرد به طور چشمگیری در چند هفته گفت:” لن Testa, رئيس جمهور از وب سایت سفر تور برنامه.

دیزنی لند در حال حاضر مجموعه ای برای باز کردن بعد از بسیاری دیگر از پارک. این پارک در استودیو جهانی اورلاندو CMCSA, +0.53% توچال بازگشایی شد هفته گذشته در حالی که سی ورلد دریاها +3.68% از سر عملیات در آن اورلاندو پارک در روز پنج شنبه. شش پرچم شش +3.88% از سر گرفته شده است, استخدام در بسیاری از منطقه ای آن پارک در سراسر کشور در انتظار بازگشایی.

همانطور که برای دیزنی پارک دیگر در سراسر جهان دیزنی لند شانگهای بازگشایی در خرداد ماه آیا به عنوان دیزنی چشمه مجتمع خرید در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در فلوریدا. چهار پارک در والت دیزنی جهانی تنظیم شده شروع به استقبال بازدید کنندگان در اوایل ماه جولای. بازگشایی تاریخ هنوز به دیزنی لند پاریس.

قبل از بازگشایی آن پارک دیزنی اتحاد برقرار طیف وسیعی از موقت جدید در سیاست ها و روش ها برای نگه داشتن مهمان و کارگران سالم است. این شامل دما نمایش قبل از ورود به پارک مورد نیاز استفاده از ماسک های صورت و از بین بردن تجارب مانند رژه و ملاقات و خوش آمد می گوید که در آن مهمانان تعامل نزدیک با شخصیت های دیزنی.

دیزنی لند در انتخابات گفت: اطلاعات بیشتر در افزایش سلامت و ایمنی اقدامات و تغییرات عملیاتی برای بازگشایی مکان های به اشتراک گذاشته خواهد شد به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>