دیزنی لند اعلام بهداشتی و پروتکل های ایمنی برای جولای 17 بازگشایی. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

به عنوان دیزنی لند آماده برای بازگشایی پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این پارک نشان داده است آن دستورالعمل های ایمنی برای مهمانان.

دیزنی لند توچال برنامه ای برای بازگشایی دیزنی لند و خواهر پارک دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در جولای 17, فقط یک هفته پس از والت دیزنی قصد دارد به بازگشایی در فلوریدا. آناهایم, کالیفرنیا مرکز شهر دیزنی منطقه تنظیم شده است برای بازگشایی زودتر در جولای 9. و دیزنی هتل کالیفرنیا Hotel & Spa و دیزنی بهشت اسکله هتل باز خواهد شد در 23 ژوئیه در انتظار دولت و دولت های محلی مصوبات.

چه چیزی می تواند به مهمانان انتظار می رود ؟ در علاوه بر این به زیر موجود ایالتی و محلی دستورالعمل های دیزنی لند سایت می گوید: پارک “افزایش سلامت و ایمنی اقدامات” خواهد شد شامل موارد زیر است:

  • اجباری پوشش صورت برای اعضای بازیگران و مهمانان
  • شستن دست ها-ایستگاه ها و موانع فیزیکی که در آن مناسب,
  • کاهش پارک ظرفیت برای فعال, فیزیکی, فاصله
  • نشانه هایی برای کمک به مهمانان “حرکت مسئولانه در سراسر ملک”
  • متوسط چک در تمام مهمانان قبل از ورود به مرکز شهر دیزنی منطقه و یا پارک
  • نمایش درمانی و متوسط چک روزانه برای اعضای بازیگران
  • Cashless معاملات هستند توصیه می شود و تلفن همراه سفارشات در حال گسترش به کاهش بازیگران عضو و مهمان تعاملات
  • رژه شب را نشان می دهد و ملاقات و خوش آمد می گوید با شخصیت های دیزنی نیست سر گرفته خواهد شد فورا. شخصیت خواهد پرسه زدن در پارک ها هر چند

دنیای دیزنی اعلام کرد آن را دوباره باز قصد دارد در اواخر ماه مه و برنامه ریزی برای بازگشایی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات در جولای 11, پس Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود در ژوئیه 15.

بازدید کنندگان به فلوریدا پارک برخورد خواهد شد شبیه سلامت و اقدامات ایمنی به عنوان کسانی که اعلام کرد برای دیزنی پارک در کالیفرنیا است.

دیزنی جهان را حتی اجرا اجتماعی فاصله و ماسک صورت مورد نیاز با یک “اجتماعی-دورى تیم ملی” متشکل از دیزنی اعضای بازیگران.

دیزنی جهان نیز منتشر شد افزایش سلامت اذعان بر روی وب سایت خود را که توضیح می دهد که با ورود به پارک مهمانان تایید آنها نیست COVID-19 علائم شناسایی شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری از جمله تب و یا لرز, سرفه, تنگی نفس یا اشکال در تنفس و خستگی عضلانی و یا درد بدن, جدید, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی و بیشتر.

مهمانان نیز باید تحت “هر self-قرنطینه سفارشات” روایت شده “در تماس با کسی که با تایید و یا مشکوک COVID-19 علائم بدون اتمام 14 روز در قرنطینه.”

“مهمان که نمی تواند تایید تمام شرایط فوق باید وارد نمی والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر” اذعان متحده است.

کمک: Curtis تیت و سحر Gilbertson

بیشتر: بیش از 35 ، 000 امضای طومار برای حفظ دیزنی لند بسته میان بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: هنگ کنگ دیزنی لند مجموعه چهار شنبه بازگشایی تاریخ با محدود پذیرش مورد نیاز بهداشت اعلام

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de