دیزنی خواهد شد تعمیرات اساسی چلپ چلوپ سواری کوهستان در میان انتقاد بیش از اتصالات نژادپرستانه فیلم — در این فیلم آنها را انتخاب

دیزنی قطع -2.02% را وصله پینه کردن محبوب سوار چلپ چلوپ کوه در والت دیزنی و دیزنی لند این شرکت گفت: پس از مواجهه با نقد است که جاذبه های الهام گرفته شده بود توسط یک نژادپرست فیلم.

سوار خواهد شد به طور کامل بازرسی و نگهداری و خواهد بود “rethemed” به اساس 2009 فیلم پویانمایی “شاهزاده خانم و قورباغه” اولین فیلم دیزنی به ستاره سیاه و سفید شاهزاده خانم. دیزنی اعلام می آید پس از یک درخواست به ازنو چلپ چلوپ کوه به دست آورد کشش آنلاین.

هنگامی که سوار اصلاحی آن یک نام جدید داشته باشد اما این شرکت آماده بود برای به اشتراک گذاشتن نام جدید و اعلام آن در آینده دیزنی سخنگوی گفت.

پارک طرفداران به دنبال دریافت سوار ساخته شده و بیش به دلیل اتصال به سال 1946 فیلم “ترانه های جنوب” است که به طور گسترده ای برای انتقاد از خود نژادپرستانه توصیفاتی از مردم سیاه و اشارات به برده داری. دیزنی هرگز ساخته شده, “ترانه های جنوب”در دسترس بر روی VHS و یا دی وی دی در ایالات متحده و شرکت کاهش یافته است به آن شامل در جریان آن پلت فرم دیزنی+. چلپ چلوپ کوه در حال حاضر ویژگی های شخصیت ها و داستان های از فیلم است.

به تازگی یک Change.org دادخواست به ازنو ورود flume سوار به دست آورد بیش از 21,000 امضا. اما دیگران را مورد انتقاد چلپ چلوپ کوه اتصالات به “ترانه های جنوب” در گذشته است. سوار و فیلم شد تمرکز از چند قسمت از محبوب پادکست “شما باید به یاد داشته باشید این” در ماه اکتبر گذشته.

از دست ندهید:طرفداران دیزنی می گویند محبوب سوار نژادپرست است و باید بازرسی و نگهداری — آن را نمی خواهد اولین بار دیزنی اتحادش را تغییر با زمان

“این retheming از چلپ چلوپ کوه است که از اهمیت ویژه امروز” دیزنی در بیانیه ای گفت: ارائه شده به MarketWatch. “مفهوم جدید است که فراگیر است که همه مهمانان ما می توانید با اتصال و الهام گرفته شود و از آن صحبت می کند به تنوع میلیون ها نفر از مردم که بازدید از پارک های ما هر سال است.”

یک هنرمند ارائه مفهوم برای نسخه جدید چلپ چلوپ کوه.

حسن نیت ارائه میدهد از دیزنی

داخلی, بحث در مورد “plussing” چلپ چلوپ کوه به عنوان والت دیزنی با اشاره به این عمل شده اند در حالی که این شرکت گفت: اما دیزنی فرود در این زمان مفهوم در تابستان گذشته.

این پروژه که توسط رهبری والت دیزنی Imagineering ارشد خلاق تولید کننده Charita کارتر که قبلا به رهبری ایجاد میکی و مینی فراری راه آهن در استودیوهای دیزنی هالیوود پارک در فلوریدا بود که اولین تم پارک سوار شدن بر اساس میکی موس.

شرکت “Imagineers” این کارکنان که ایجاد آن پارک جاذبه های, هنوز هم کار بر روی طرح مفهومی جدید برای سوار شدن. این طرح به زودی تحت بررسی مقدماتی و شرکت خواهد شد و سپس ایجاد یک جدول زمانی برای وصله پینه کردن.

“ما هنوز در حال ارزیابی پروژه جدول زمانی بر اساس تمدید تعطیلی ما تجربه کرده ام با توجه به COVID-19” باب Weis رئیس والت دیزنی Imagineering گفت: دیزنی fan club D23. از شیوع ویروسی تحت تاثیر بار چرخش برای پروژه های دیگر در سراسر جهان است. دیزنی کارکنان قادر به دسترسی به چلپ چلوپ کوه در پارک’ coronavirus مربوط به تعطیلی اما دیزنی به اشتراک گذاشته شده است که کارگران به زودی انجام کامل اسکن دیجیتال و مرکز ارزیابی های مورد نیاز این پروژه را به حرکت به جلو.

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای وصله پینه کردن این نسخه از سوار واقع در دیزنی لند توکیو در ژاپن است.

همچنین نگاه کنید به:نامحدود عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از کارت هیچ دونفره در پینگ پنگ و یک “دله دزدی’ تدریس خصوصی در خانه: 7 واقعا قوانین خاص برای بازیکنان NBA در دنیای دیزنی

“شاهزاده خانم و قورباغه” کمتر موفق در دفتر جعبه را از دیگر دیزنی فیلم هایی مانند “یخ زده” اما شخصیت سرب شاهزاده خانم Tiana باقی مانده است محبوب در میان کودکان است و اغلب دیده می شود در ملاقات و خوش آمد می گوید حوادث و رژه در دیزنی پارک.

‘در فهرست اولویت های داده شده چه مقدار جوهر قرمز پارک ها خونریزی در حال حاضر این است که راه را به پایین وجود دارد.’

— جیم تپه پارک مورخ و blogge

برخی از سفر کارشناسان پیشنهاد کرده اند که redoing چلپ چلوپ کوه می تواند یک قرعه کشی برای بازدید کنندگان. “این یک فرصت بزرگ برای دیزنی — سواری جدید را در مشتریان” لن Testa, رئيس جمهور از سفر, سایت تفریحی, برنامه های که قبلا گفته MarketWatch. (Testa اشاره کرد که او تا به حال امضا طومار در مورد چلپ چلوپ کوه.)

نسخه جدید چلپ چلوپ کوه را انتخاب کنید تا جایی که “شاهزاده خانم و قورباغه” ترک کردن این شرکت گفت: پس از Tiana شاهزاده خانم و تمساح دوست لوئیس آنها به عنوان آماده سازی برای اولین مردی Gras عملکرد. فیلم تنظیم در نیواورلئان و bayous از لوئیزیانا به خوبی کار می کند به لحاظ محتوا در دیزنی لند که در آن چلپ چلوپ کوه واقع شده است در مجاورت نیواورلئان مربع است. در والت دیزنی سحر و جادو پادشاهی سوار واقع شده است در نزدیکی تام سایر جزیره است که بر اساس مارک تواین رمان مجموعه ای در می سی سی پی.

در حالی که بسیاری از طرفداران clamored برای یک تم جدید برای چلپ چلوپ کوه بر اساس “شاهزاده خانم و قورباغه” دیگران استدلال می کنند در برابر تغییر در توییتر TWTR, -7.39% گفت که این فیلم را سزاوار خود جاذبه منحصر به فرد.

و به عنوان تماس برای تعمیرات اساسی از چلپ چلوپ کوه بزرگ شد و در پی ضد نژادپرستانه تظاهرات برانگیخته توسط پلیس به کشتار مردم رنگ پارک کارشناسان پیشنهاد شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند مانع تلاش ها برای ازنو جاذبه های محبوب.

ادامه مطلب:Walt Disney World لغو رزرو ناهار خوری و توقف مصرف جدید رزرو هتل جلوتر از برنامه ریزی جولای بازگشایی

“در لیست اولویت های داده شده چه مقدار جوهر قرمز پارک ها خونریزی در حال حاضر این است که راه را به پایین وجود دارد” Jim Hill, پارک, تاریخ نگار و وبلاگ نویس گفت: MarketWatch قبل از دیزنی اعلام.

دیزنی پارک در سراسر جهان بسته شد برای ماه به دلیل COVID-19. والت دیزنی در فلوریدا است که در حال حاضر مجموعه ای برای بازگشایی در ژوئیه اما این شرکت گفت: با این حال تاخیر در بازگشایی دیزنی لند در کالیفرنیا که تا به حال نیز برنامه ریزی شده برای ماه آینده. نسخه های موجود از چلپ چلوپ کوه در دسترس خواهد بود زمانی که پارک بازگشایی و بسته شدن هیچ تاریخ برای سوار شدن به تعمیرات اساسی تنظیم شده است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر هزینه شرکت در موضوع پارک بخش 1 میلیارد دلار سود این شرکت گفت: این امر به کاهش هزینه های سرمایه را جبران کند. دیزنی گفت: آن را به طور منظم برنامه ریزی برای به روز رسانی به جاذبه های چنین به عنوان re-theming از سوار شدن در نروژ غرفه در پارک پروازی اپکوت پارک در فلوریدا بر اساس “یخ زده” حق رای دادن — و این که تعمیرات اساسی چلپ چلوپ کوه متناسب با آن برنامه.

سهام دیزنی به پایین بوده است و 24 درصد در این سال به تاریخ در مقایسه با نزدیک به 11 درصد کاهش میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.83% و نزدیک به 5.6% شیب برای S&P 500 شاخص SPX -2.42% .

این داستان به روز شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de