والت دیزنی Co. سود کبوتر بیش از 90 درصد در سه ماهه دوم یک مثال از اثرات شدید در این شرکت از COVID-19 همه گیر که مدیران گفت: هزینه رسانه های غول پیکر بیش از 1 میلیارد دلار سود تنها در موضوع آن-پارک را بدست آورد.

دیزنی قطع -2.05% گزارش مالی سه ماهه دوم سود $460 میلیون دلار و 26 سنت در یک سهم در فروش $18.01 میلیارد دلار 14.9 میلیارد دلار در سال-پیش چهارم که شامل تنها چند روز از نتایج از دیزنی $71 میلیارد دلار کسب فاکس دارایی. در این سه ماهه هر چند دیزنی, گزارش سود بیش از 5 میلیارد دلار با افزایش از کسب یک کنترل بهره در Hulu.

پس از تنظیم برای تغییر ساختار هزینه و عوارض دیگر, دیزنی, گزارش درآمد 60 سنت به اشتراک گذاری از $1.61 سهم در سال پیش ، تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود دیزنی به گزارش تعدیل سود 91 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $18.06 میلیارد دلار با توجه به FactSet اما تعداد کسانی که شده اند کاهش در هفته های اخیر به عنوان coronavirus در سراسر جهان گسترش یافته و دیزنی بسته شده است خود پارک و متوقف شد, تولید فیلم. همانطور که از پایان ماه ژانویه تحلیلگران به طور متوسط انتظار تعدیل درآمد از $1.40 یک سهم در فروش $19.51 میلیارد دلار است.

“در حالی که COVID-19 همه گیر شده تا به حال قابل ملاحظه تاثیر مالی در تعدادی از کسب و کار ما ما با اعتماد به نفس در توانایی ما برای مقاومت در برابر این اختلال و ظهور از آن را در یک موقعیت قوی” گفت: باب Chapek که در زمان بیش به عنوان مدیر اجرایی دیزنی از Robert Iger در طول سه ماهه.

در حالی که Chapek در حال حاضر نشسته در, مدیر عامل شرکت, صندلی, Iger — که گرفته می شود در نقش رئیس اجرایی— برای اولین بار به صحبت می کنند بعد از ظهر سه شنبه در دیزنی کنفرانس تلفنی و صدا مشابه خودداری از انعطاف پذیری و آینده دوباره بجای اول برگشتن.

“به عنوان کسی که در اطراف برای مدتی بوده و رهبری این شرکت را از طریق برخی از واقعا دشوار روز بیش از 15 سال گذشته از جمله رکود اقتصادی بلایای طبیعی و دیگر حوادث پیش بینی نشده من مطلق اعتماد به نفس در توانایی ما برای دریافت از طریق به چالش کشیدن این دوره و بازیابی با موفقیت” Iger گفت.

دیزنی مدیران ارائه شده کمی وضوح در مورد کوتاه مدت مالی اثرات هر چند فراتر از آن گفت که مستقیم به مصرف کننده بخش خواهد رکورد یک عامل از دست دادن بیش از 1 میلیارد دلار در سه ماهه سوم. رئیس امور مالی کریستین مک کارتی گفت که دیزنی خواهد پرداخت شش ماه یکبار سود سهام است که می شده اند و انتظار می رود در ماه جولای صرفه جویی در حدود 1.6 میلیارد دلار.

دیزنی سهام کاهش یافت و 2.2 درصد در این جلسه طولانی پنج شنبه. سهام کاهش یافته است بیش از 30 درصد تا کنون در این سال به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.56% — که تعداد دیزنی به عنوان یک جزء — کاهش یافته است 16.8%.

دیزنی مواجه شده است و برخی از بزرگترین ترس از وال استریت در مورد کسب و کار خود را در طول coronavirus بحران به عنوان بزرگترین واحد در اطراف محور در محل تعاملات است که تعطیل شده اند در سرپناه در محل سفارشات: پارک و خطوط کروز, فیلم, و, ورزشی زندگی می کنند, برای مثال.

از دست ندهید: دیزنی+ ممکن است تنها به علاوه برای دیزنی به عنوان coronavirus انتقاد کسب و کارهای دیگر

“COVID-19 منحصر به فرد و مشکل برای دیزنی” Lightshed همکاران تحلیلگر غنی سبز نوشت: در آغاز این سهام در خنثی در 15 آوریل. کمتر از یک ماه بعد جلوتر از درآمد های صبح سه شنبه, سبز کاهش داد که توصیه به فروش و نوشتن “بیشتر ما آموخته اند که در چند هفته گذشته و فکر کردن در مورد چگونه ما مدل 2021 ما به اعتقاد ما تخمین می زند هنوز هم بیش از حد تهاجمی (و ما زیر هر کس دیگری).”

دیزنی پارک را بدست آورد که به طور معمول jostles با شبکه های تلویزیونی بخش برای بزرگترین moneymaker ثبت $5.54 میلیارد دلار درآمد از $6.17 میلیارد سال پیش; تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود $5.75 میلیارد دلار است. Chapek گفت: در روز سه شنبه کنفرانس تلفنی که دیزنی قصد دارد به بازگشایی دیزنی لند شانگهای در چین در آوریل 11 با احتیاط — از جمله حضور و غیاب محدودیت ماسک و متوسط چک — و این که شرکت “ارزیابی تعدادی از حالات مختلف” برای بازگشایی پارک است.

“ما تخمین می زنند که COVID-19 تاثیر بر سود عملیاتی در پارک های ما تجارب و محصولات بخش بود حدود $1.0 میلیارد در درجه اول با توجه به درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از تعطیلی” دیزنی افشا در اعلام آن است. “در مجموع ما تخمین می زنند که COVID-19 اثرات در حال حاضر ما سه ماهه درآمد حاصل از ادامه عملیات قبل از مالیات بر درآمد در سراسر همه از کسب و کار ما بود تا آنجا که $1.4 میلیارد دلار است.”

این شبکه های تلویزیونی از جمله ESPN که متکی بر زندگی ورزشی به درآمد تبلیغ — گزارش خرید و فروش $7.26 میلیارد دلار 5.53 میلیارد سال پیش; تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود $6.6 میلیارد دلار است. دیزنی همچنین eyeing هفته مه 11 برای بازگشت برخی از ESPN استودیو را نشان می دهد که “گسترش خود را زنده و چرخش سریع استودیو برنامه نویسی به 11 مستقیم ساعت هر روز هفته.”

همچنین ببینید: اینها جریان خدمات ارزش پول خود را در ماه مه سال 2020

یکی از دریچه تسکین خواهد شد دیزنی جدیدترین ارائه: جریان خدمات آن مراکز در دیزنی+ و Hulu ارائه شده است. دیزنی مستقیم به مصرف کننده بخش — که بسته نرم افزاری دیزنی+ و دیگر خدمات جریان با نتایج حاصل از کسب BAMTech و عملیات بین المللی — گزارش درآمد حاصل از $4.12 میلیارد دلار از کمتر از $1 میلیارد سال پیش. تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود فروش $4.35 میلیارد دلار در این بخش تنها بخش که دیدم برآورد افزایش پس از پایان ماه ژانویه است.

دیزنی+ راه اندازی در ماه نوامبر و گذشت 50 میلیون پرداخت مشترکین در مارس — یک قوی تر از حد انتظار شروع حتی برای یک سرویس است که باعث انتظارات بالا — اما هنوز شک.

“ما هنوز سوال که آیا دیزنی+ را ببینید سطح بالا از اونا به عنوان برخی از اوایل ایالات متحده تبلیغات و تخفیف شروع به رول کردن همراه با کمبود گسترده محتوای اصلی در خدمات” MoffettNathanson تحلیلگر مایکل Nathanson نوشت: در حاشیه این سهام به خنثی از خرید شنبه.

اما مک کارتی اشاره کرد که مشترکان پرداخت افزایش حدود 10 درصد از 50 میلیون رقم فاش شد ماه گذشته اعلام کرد در مجموع جدیدی از 54.5 میلیون اشتراک پرداخت می شود که نشان می دهد آن دیده نمی شود خیلی بوسیله اسباب گردنده. خدمات راه اندازی در غرب اروپا در اواخر ماه مارس و Chapek برنامه ریزی دقیق برای توسعه بیشتر در کنفرانس تماس بگیرید.

“دیزنی+ آغاز خواهد شد نورد در ژاپن در ماه ژوئن به دنبال Nordics, بلژیک, لوکزامبورگ و پرتغال در سپتامبر و آمریکای لاتین به دنبال خواهد داشت نسبت به پایان سال,” او گفت:.

فیلم-استودیو بخش است که احاطه شده توسط تاخیر در فیلم برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان تولید آینده فیلم, گزارش درآمد حاصل از $2.54 میلیارد دلار است. که نتیجه از $2.13 میلیارد دلار در سال است اما پایین تر از متوسط تحلیلگر برآورد $2.62 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de