دیپلو تایید می کند او یک پسر با سابق شرکت کننده در دوشیزه جهان روز مادر پست

دیپلو جشن روز مادر با تعجب اطلاعیه: او یک پدر سه.

رکورد تولید کننده و دی جی که نام واقعی است Thomas Wesley Pentz نشان داد یکشنبه که او یک نوزاد پسر با سابق Miss Universe شرکت کننده Jevon پادشاه.

دیپلو مشترک سه عکس در Instagram در یک شیرین روز مادر پست: رجعت عکس از خود را به عنوان یک کودک با مادر Barbara Jean; یک عکس از سابق خود کاترین منسفیلد در آغوش گرفتن فرزندان خود Lazer 5 و Lockett, 9; و یک تصویر لحظهای از پادشاه بوسیدن جدیدترین علاوه بر این سرعت که متولد شد و در 20 مارس.

“با تشکر به من زندگی و کمک به من در ایجاد آن – سه قوی ترین مادران در جهان” دیپلو نوشت. “من هنوز یک کار در حال پیشرفت است اما تو باید با توجه به سه کامل پسران زیبا. من عاشق همه شما تا وقتی که ماه و برگشت.”

بیشتر: Radiohead, Alicia Keys, Garth Brooks دیگران های کنسرت رایگان در خانه به تماشای

رکورد تولید اعتراف کرد که او “تردید” به اشتراک گذاشتن نوزاد, اخبار زیرا او نیست به ملاقات پسرش در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر.

“بنابراین من تا به حال یک کل (expletive) نوزاد در طول قرنطینه” دیپلو نوشت: در یکی دیگر از پست. “من مردد به پست او را چون نه تنها او در حال حاضر بهتر از کوتاه کردن مو از من.. بلکه به این خاطر که من او را ملاقات نمود و در عین حال از آنجا که ما از هم جدا شده توسط یک میلیون مایل و بسته کرد.”

“نام خود را به سرعت به او و مامان او فوق العاده سالم و شاد و من قصد دارم به دیدار با آنها را به عنوان به زودی به عنوان ما به نوبه خود گوشه ای در این جهان خاموش” دیپلو اضافه شده است.

به افتخار اولین روز مادر شاه, مشترک, چند عکس از سرعت در Instagram account. “در میان این همه هرج و مرج شما بوده ام به من آرامش,” او نوشت.

پادشاه نمایندگی ترینیداد و توباگو در دوشیزه جهان 2014 مراسم مجلل.

جلوتر از سرعت ورود در ماه مارس دیپلو گفت: او را از خود جدا از پسران لیزر و Locket برای حفاظت از خود را.

“پسر من بیش از حد جوان به درک پیچیدگی چه اتفاقی می افتد,” او نوشت. “اما آنها نمی مضطرب و عصبی مانند بقیه از ما. آنها زندگی در یک خانه با مادر بزرگ خود را که بیشتر آسیب پذیر است. من شده اند در تماس با صدها نفر از مردم در چهار هفته گذشته… و من دور ماندن از خانه تا زمانی که من پاک ویروس.”

او ادامه داد: “این لطمه می زند چرا که من از دست آنها خیلی در آنها چه چیزی باعث می شود من از خواب بیدار هر روز و زندگی و نفس آنها در حال نهایی من شادی اما این قربانی را به مطمئن شوید که هر کس در اطراف من امن است.. من این زمان زیادی خانه در سال, و من می خواستم برای ساخت لگو و تماشای فیلم با آنها.. اما در حال حاضر من فقط می خواهم به ماندن پنجره و گوش دادن به آنها را به بازی (درامز) و آواز خواندن برای من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>