رژیم غذایی جدید, فله-تا قاب Bryson DeChambeau

این کار سخت تبدیل شدن به یک شبه احساس اما چه مقدار مواد غذایی است که کار نیاز است که معمولا نادیده گرفته شده است.

Bryson DeChambeau با جهان به اشتراک گذاشته رژیم غذایی که سوخت خود را تقریبا 50 پوند تحول و او را به ضرب گلوله به مشاجره برای هر تورنمنت او را در پس گلف بازگشت از coronavirus بیماری همه گیر.

“من شروع با گفتن من لزوما خوردن هر چیزی و یا همه چیز را من می خواهم” DeChambeau گفت: در دوران قبل از مسابقات کنفرانس مطبوعاتی در دیترویت در روز سه شنبه. “من می گویند که در صبح من معمولا چهار تخم مرغ پنج قطعه بیکن, برخی از نان تست و دو [Orgain] پروتئین می لرزد.”

اگر آن را یک شروع خوب DeChambeau را زبر و خشن صبحانه است و نه همه آن طول می کشد تا بسته بر روی قدرتمند پوند است. به عنوان روز او می اندازد پشت یک لرزش پروتئین پس از دیگری می خورد و هر اونس پروتئین او می تواند پیدا کنید.

Bryson DeChambeau
Bryson DeChambeauگتی ایماژ

“در طول دوره از روز, من یک GoMacro بار در اینجا وجود دارد و من باید یک کره بادام زمینی و ساندویچ ژله من باید یکی دیگر از نوشیدنی پروتئین من باید حداقل دو نوشیدنی پروتئین در زمین گلف در هر شش سوراخ,” او گفت:. “و سپس پس از دور من یکی است.”

حتی پس از یک روز پر از گلف و وعده, DeChambeau هنوز هم کار می کند به نگه دارید تا خود را چشمگیر, خوردن, سرعت, مبادا او از دست دادن هر یک از کسانی که سخت به دست آورده پوند است.

“پس از آن من وعده زمانی که من تمرین پس از” DeChambeau گفت. “بازگشت به هتل خوردن یک شام استیک و سیب زمینی. من دو پروتئین می لرزد با آن نیز وجود دارد.”بنابراین من مصرف در اطراف من می خواهم بگویم در حدود شش تا هفت نفر از کسانی که Orgain پروتئینی در روز در حال حاضر که من استفاده می شود به دو یا سه. با وزن بالا من فقط به حال به مصرف مقدار زیادی بیشتر. خوشبختانه من دوست دارم طعم و مزه آن می لرزد بنابراین من می توانید آن را به راحتی.”

DeChambeau حدس بزند او می خورد جایی بین 3000 تا 3500 کالری در روز, اگر چه او به طور کامل مطمئن شوید که از تعداد دقیق. اما این همه خوردن است که برای حفظ قدرت خود که او اعتبار به عنوان دلیل اصلی برای بازی گلف خود را درست کردن و به راحتی می تواند به سراشیبی اگر او را پس از او به همان اندازه آموزش های سخت رژیم.

“می توان آن را بسیار دشوار است به فرایند از طریق اگر شما لازم نیست که حق آموزش حق آموزش” DeChambeau گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *