آیا اضافی $600 بیکاری متوقف کردن مردم از کار شکار ؟ این ییل اقتصاددانان می گویند که آنها در نهایت یک جواب

این مکمل 600 دلار در هفته که بیکار آمریکایی ها دریافت شده اند به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل منقضی می شود در این ماه است. از آن استقبال شده است و توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال از کار و تلاش برای پایان می رسد دیدار با توجه به شوک اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. اما کارفرمایان و برخی از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال کرده اند که آن نیز عمل به عنوان یک عامل بازدارنده برای بسیاری از مردم برای بازگشت به کار, به ویژه کسانی که درآمد نسبتا پایین دستمزد قبل از سراسر کشور بسته شدن کسب و کار.

ایران با رونمایی از عمل بهبود می یابد دوشنبه که به نام برای باریک 70 درصد دستمزد جایگزینی مکمل مزایای بیکاری و مسئولیت حقوقی سپر برای کسب و کار می ترسم که مصرف کنندگان و کارفرمایان شکایت آنها را اگر آنها گرفتن COVID-19 در میان چیزهای دیگر. این بهبود می یابد عمل می ایستد برای بهداشت و سلامت کمک های اقتصادی مسئولیت حفاظت و مدارس عمل می کنند. این زمان در اطراف, جمهوری خواهان پیشنهاد همان محرک-بررسی مقدار و با استفاده از همان درآمد-واجد شرایط بودن قوانین را به عنوان مراقبت عمل می کنند.

اما هستند کسانی که بیکار هستند و دریافت اضافی $600 واقعا متوقف به دنبال کار و/یا حاضر به بازگشت به شغل خود را ؟ یک مقاله جدید توسط یک تیم از دانشگاه ییل اقتصاددانان می گویند که آنها در بر داشت یک جواب. “کارگران رو بزرگتر بسط در مزایای بیمه بیکاری را بازگشت به شغل قبلی خود را بیش از زمان مشابه در نرخ به دیگران” آنها نوشت. “ما هیچ مدرکی وجود ندارد که بیشتر مزایای سخاوتمندانه disincentivized کار یا در شروع به گسترش و یا به عنوان شرکت نگاه به بازگشت به کسب و کار در طول زمان است. در تحقیقات آینده مهم خواهد بود برای ارزیابی اینکه آیا همان نتایج را نگه دارید و زمانی که ایالات متحده حرکت به بازگشایی شده است.”

مرتبط با: من 63 بیوه و کار من از دست رفته به دلیل COVID. من لازم نیست در پس انداز و احساس از دست داد. چه می توانم انجام دهم ؟

اضافی مزایای بیکاری معرفی شدند توسط مراقبت در عمل در تاریخ 27 مارس به سهولت بار اقتصادی خرید اینترنتی از بسته کسب و کار. که اضافی $600 است که به پایان می رسد در جولای 31, طراحی شده برای پوشش 100 ٪ از متوسط در ایالات متحده دستمزد هنگامی که در ترکیب با موجود مزایای بیکاری اقتصاددانان گفت و بستگی به عوامل متعددی از جمله درآمد خود تاریخچه و دولت خانه خود را برنامه از مزایای. (دو سوم از آمریکایی ها ادعا بیکاری با توجه به همه گیر در حال دریافت بیشتر حق بیمه بیکاری از آنها به دست آورده در کار است.)

“داده ها را نشان نمی دهد رابطه بین سود سخاوت و اشتغال مسیرهای پس از مراقبت در عمل” گفت: یوسف Altonji که توماس دویت Cuyler استاد اقتصاد در دانشکده هنر و علوم و همکاری نویسنده از دانشگاه ییل گزارش. کارگران دریافت بزرگتر افزایش مزایای بیکاری با تجربه بسیار شبیه دستاوردهای اشتغال در اوایل ممکن است نسبت به کارگران با کمتر-سخاوتمندانه سود را افزایش می دهد, در این گزارش اعلام شده و مردم با بیشتر سخاوتمندانه گسترش منافع نیز از سر کار در یک کار مشابه یا کمی سریعتر رای بیش از دیگران بود.

شیکاگو فدرال رزرو در بر داشت یک روند مشابه است. “کسانی که در حال حاضر جمع آوری مزایای جستجو بیش از دو بار به شدت به عنوان کسانی که خسته منافع خود” یک مطالعه اخیر انجام شده توسط بانک فدرال شیکاگو به این نتیجه رسیدند. به طور معمول بیکاری در شش ماه گذشته و به طور متوسط پرداخت افراد حدود 35% از قبلی خود هفتگی حقوق و دستمزد با توجه به بانک فدرال شیکاگو. مردم در مزایای بیکاری به طور متوسط صرف بیش از 14 ساعت در هفته کار جستجو و ارسال بیش از 12 برنامه ماه است.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر