آیا ساشا بارون کوهن شوخی یک محافظه کار رالی با یک نژادپرست singalong?

مجری متهم به کمدین ساشا بارون کوهن در زمان مرحله روز شنبه در یک محافظه کار تجمع در المپیا, آواز خواندن یک آهنگ با توهین آمیز شعر که اشاره, باراک اوباما, هیلاری کلینتون, Anthony Fauci و coronavirus بیماری همه گیر.

ریشو کسیکه شوخی زننده لباس پوشیدن و در لباس و کلاه و همراه با بلوگراس, باند رو برخی در میان جمعیت به آواز خواندن همراه با بخشهایی از متن که شامل:

“اوباما آنچه که ما میخوام انجام دهید ؟ تزریق او را با ووهان آنفولانزا. هیلاری کلینتون چه کنیم میخوام انجام دهید ؟ قفل او مانند ما استفاده می شود به انجام. … دکتر Fauci, آنچه که ما میخوام انجام دهید ؟ تزریق او را با ووهان آنفولانزا. که آنچه ما میخوام انجام دهید ؟ ریز ریز کردن ’em تا مانند عربستان سعودی انجام” فرد متهم به کوهن خواند در فیلم در رسانه های اجتماعی احتمالا اشاره به قتل یک روزنامه نگار جمال Khashoggi. پراکنده خنده و کف زدن شنیده می شود در پس زمینه.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به کوهن نماینده برای نظر.

‘Borart’ به پایان رسید پاملا اندرسون و کید راک ازدواج: ساشا بارون کوهن می گوید:

ساشا بارون کوهن در حرکت با ‘جاسوسی’: ‘من انجام می شود با مخفی کار’

جیمز بلر یک عضو شورای در Yelm واشنگتن نوشت: در Facebook صفحه ای که کوهن مقصر و انواع آن گفت: تا به حال تایید کوهن پشت شیرین کاری.

با توجه به بلر کوهن “آمد و در مرحله مبدل به عنوان خواننده از آخرین گروه آواز دسته از نژادپرستانه و نفرت, نفرت انگیز (expletive). امنیتی مسدود شده و سازمان دهندگان این رویداد از گرفتن او را به مرحله یا کشیدن برق از ژنراتور. پس از جمعیت متوجه آنچه که او گفته و او امنیت و سپس با عجله به مرحله و تخلیه آنها را به انتظار آمبولانس خصوصی بود که قرارداد به فرار خود را حمل و نقل.

“این یک راه اندازی و با صدا غذا خوردن در برابر مردم قرار داده است که در این رویداد” نوشت: بلر که اضافه شده است که او را مشکوک به مردم در جمعیت که سنگ همراه نمی شد بخشی از این رویداد.

مت مارشال, یک نامزد برای وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان گفت: سیاتل ایستگاه تلویزیون KIRO 7 که کسیکه شوخی زننده بود کوهن. مارشال که صحبت می کرد در این تجمع گفت: گروه صورتحساب خود را به عنوان “همه حق پسران است.”

حدود 500 نفر با حضور در این رویداد به نام مارس برای حقوق ما 3 المپیک روزنامه گزارش شده است.

در Facebook صفحه 3 درصد از واشنگتن این گروه که سازماندهی این تجمع در دسترس بود جمعه. در خود وب سایت این گروه توصیف خود را به عنوان “خدا ترس پرستان که ما حمایت قانون اساسی و وعده برای دفاع از کشور ما جامعه ما و خانواده های ما از همه دشمنان خارجی و داخلی است.”

کوهن که شناخته شده برای نقش خود را در فیلم هایی مانند “Borat” و “Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby” نیز ساخته شده حرفه ای از pranking معروف و غیر معروف مردم به طور یکسان.

در فصل اول از خود پی اس سری “است که امریکا؟” برنی سندرز, دیک چنی, Roy Moore, جیل استین و O. J. Simpson بودند افراد از کوهن طنز.

کوهن گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در ماه سپتامبر که او انجام داده بود با شوخی کسب و کار.

“این فوق العاده مصرف در هر جنبه ای” او گفت:. “آن را تخلیه. آن می تواند خطرناک باشد. آن را اغلب بدون پاداش. شما زندگی نسبتا بدبختی زندگی است. بدیهی است هنگامی که شما تولید چیزهای خوب از آن پاداش در پایان. اما این روند خود را سرگرم کننده است.”

کمک: Andrea pabst blue ribbon, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de