دایاموند’ سار Marte نشان می دهد همسر Noelia درگذشت یک حمله قلبی

ققنوس آریزونا دایاموند بکس outfielder سار Marte اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که همسر خود را Noelia دهکدهای از حمله قلبی درگذشت.

“امروز من را از طریق درد بزرگ ساخت عمومی تاسف از مرگ شوهر Noelia به علت حمله قلبی” Marte نوشت: در Instagram در روز دوشنبه. “این یک لحظه وصف ناپذیر درد. از طرف خانواده من, من سپاسگزار برای ابراز اعتماد به نفس و همبستگی در این زمان دشوار است.”

“ما عمیقا غمگین به یاد غم انگیز عبور از Noelia Marte,” دایاموند نوشت: در رسانه های اجتماعی. “سار و خانواده اش بخشی از D-پشت” خانواده ما همه ما می توانیم برای حمایت از او و فرزندان خود را در طول این زمان دشوار است.”

31-در سال Marte بازی های برگزار شده است تمام هشت سال لیگ حرفه ای با دزدان دریایی پیتسبورگ قبل از اینکه معامله به دایاموند در offseason.

دزدان دریایی نیز در پاسخ در رسانه های اجتماعی گفت: “تمام دزدان دریایی در خانواده گسترش ما عمیق ترین تسلیت به سار Marte و خانواده در طول این زمان وحشتناک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>