Devin Nunes’ کارخانه شراب سازی, قایق بادبانی, باشگاه, رفت و آمد مکرر در غرب ویرجینیا متعلق به خود فرماندار در اینجا این است که PPP وام

واشنگتن — Rep. Devin Nunes’ از wineries, قایق بادبانی, باشگاه, لابی شرکت ها و رفت و آمد مکرر در غرب ویرجینیا متعلق به خود فرماندار جیم عدالت در میان شرکت هایی که دریافت فدرال چک حفاظت از وام برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک برخورد با کروناویروس خاموش شدن ناگهانی با توجه به اطلاعات فدرال دوشنبه منتشر شد.

این افشاگری پس از کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری منتشر شده اسامی بیش از 60 ، 000 کسب و کار است که دریافت $150,000 یا تا 10 میلیون دلار حداکثر از کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام. وام ببخشند اگر آنها استفاده می شود برای حقوق و دستمزد, اجاره, هزینه های آب و برق و یا بهره وام مسکن. SBA قوانین نیاز است که 60 درصد توان برای حقوق و دستمزد هزینه به منظور ببخشند.

این وام بهره مند طیف گسترده ای از شرکت ها در سراسر کشور از جمله رستوران فرانچایز ورزشی سازمان های غیر انتفاعی و نوار باشگاه است.

در میان قابل توجه دیگر آشکار از وام:

 • از Wineries تا حدودی متعلق به Rep. Nunes, R-کالیفرنیا. Nunes ذکر شده در سال 2018 مالی افشا شکل نقش خود را به عنوان یک شریک محدود با سرمایه گذاری در فاز 2 زیرزمینهای در سان لوئیس اوبیسپو آلفا و امگا Winery, LLC در سنت هلن کالیفرنیا. PPP داده ها نشان می دهد هر دو از wineries دریافت وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار.
 • Planned Parenthood فصل در سراسر کشور دریافت وام رسم خشم محافظه کاران است. برنامه ریزی والدین مرکزی و غربی نیویورک برای مثال دریافت یک وام بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار.
 • یک Pa., قانون شرکت با استفاده از Rep. مت Cartwright, D-Pa. به عنوان یک شریک. این Munley حقوقی که در آن ماریون Munley یک شریک دریافت یک وام بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.
 • یک شرکت وابسته به مجلس نانسی پلوسی, شوهر, پل پلوسی. EDI همکاران مستقر در سن رافائل کالیفرنیا دریافت یک وام بین $350,000 و 1 میلیون دلار است. Pelosi فاش شوهرش مشارکت درآمد حاصل از شرکت در یک سال 2018 مالی افشای پرونده. پلوسی سخنگوی جلب Hammill گفت: ایالات متحده آمریکا امروز پل پلوسی بود “جزئی منفعل سرمایه گذار” با 8.1 درصد از سهام خود در این شرکت و “درگیر نمی شد و یا حتی از این امر آگاه PPP وام.”
 • یک رفت و آمد مکرر متعلق به غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت خواه. عدالت خانواده-کنترل شرکت صاحب یک رفت و آمد مکرر پیچیده Greenbrier و مجاور مجتمع های مسکونی. داده ها نشان داد وام 5 میلیون و 10 میلیون دلار برای Greenbrier, هتل شرکت یکی از نه تنها شرکت در دولت برای دریافت وام به عنوان بزرگ است. Greenbrier ورزشی باشگاه مجتمع های مسکونی دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار.
 • یک شرکت حمل و نقل اجرا شده توسط خانواده حمل و نقل وزیر ایلین چائو. این شرکت مهمترین گروه دریافت یک وام از $350,000 و 1 میلیون دلار است. چائو ندارد هر زمان مالی دخالت در این شرکت است.
 • لابی گری و سیاست های گروه Waxman استراتژی که توسط اجرا سابق Rep. هنری Waxman, D-کالیفرنیا و پسرش مایکل Waxman که دریافت یک وام از $350,000 و 1 میلیون دلار است.
 • سیاست شرکت های مانند دقت استراتژی و آلبرایت Stonebridge ، دقت استراتژی های مترقی تعهد شرکت دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار اما روز دوشنبه اعلام کرد که آنها تا به حال پرداخت وام. آلبرایت Stonebridge گروه, است که شرکت را به ریاست وزیر امور خارجه سابق مادلین آلبرایت دریافت یک وام بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار.
 • دختر پیشآهنگی فصل در سراسر کشور دریافت وام. در نیوجرسی برای مثال در پیشاهنگی دختران از مرکزی و جنوب نیوجرسی, نیوجرسی ساحل و شمال نیوجرسی همه دریافت وام های بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.
 • قایق بادبانی باشگاه مانند Grosse Pointe باشگاه قایق بادبانی در Grosse Pointe سواحل میشیگان و کارولینای جنوبی باشگاه قایق بادبانی در Hilton Head Island, South Carolina. این Grosse Pointe قایق بادبانی باشگاه دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون و کارولینای جنوبی قایق بادبانی باشگاه دریافت بین 150.000 دلار و $350,000.

دولت فدرال گزارش مقدار وام تنها در محدوده نمی مقادیر دقیق. اکثریت قریب به اتفاق از نام کسب و کار است که کمک های مالی دریافت نمی شد به عموم مردم منتشر شد که دولت فدرال redacted نام از کسب و کار که با دریافت کمتر از 150.000 دلار در وام.

Kanye West شرکت کردم یک وام: Kanye غرب Yeezy شرکت گفت: برای به دست آوردن حداقل 2 میلیون دلار در دولت coronavirus کمک

خزانه داری/SBA گزارش: نمایندگی مجاز و فروش خودرو و رستوران با روابط به قانونگذاران در میان شرکت هایی که کردم PPP وام

قبل از انتشار داده های دوشنبه سه نفر از اعضای کنگره گفت که آنها یا همسران خود را دریافت کرده بود PPP وام: Rep. راجر ویلیامز, R-تگزاس; Rep. ویکی Hartzler R-Mo.; و Rep. سوزی لی D-Nev.

یک چهارم مجلس, Rep. دبی Mucarsel-پاول D-Fla., است که یک معاون رئیس جمهور از فیستا رستوران گروه a publicly traded شرکت که با دریافت دو وام جمعا به مبلغ 15 میلیون. هر دو وام شده اند.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش روز دوشنبه در چندین دیگر از اعضای کنگره که کسب و کار تا به حال دریافت وام از جمله:

 • تشکر. مایک کلی R-Pa. که dealerships خودرو دریافت سه وام های بین $350,000 و 1 میلیون دلار است.
 • تشکر. کوین Hern R-Okla., که شرکت برگزار شد در یک خانواده اعتماد کنترل 5 مک دونالد فرانشیز دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار.
 • تشکر. Markwayne Mullin R-Okla., که لوله کشی و پیمانکاری شرکت های دریافت وام چهار جمعا بین 800.000 دلار و 2 میلیون دلار.
 • Rep. Rick Allen, R-Ga., که ساخت و ساز شرکت در آگوستا دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار
 • تشکر. نیتا Lowey D-n. y. که شوهر حقوقی Lowey داننبرگ P. C. دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار. شوهرش استفان Lowey است ذکر شده به عنوان رئیس بازنشسته در شرکت وب سایت و بازنشسته از شرکت.

سخنران برای Mullin, Hern و کلی گفت: تمام نمایندگان مجلس بودند که در عملیات روزانه کسب و کار خود.

کمک: Ledyard پادشاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de