دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده ابراز نگرانی یکشنبه در مورد عدم اجتماعی فاصله در اعتراضات و تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات.

“این devastatingly نگران کننده برای من شخصا چون اگر آنها به خانه و آلوده خود را به مادربزرگ یا پدربزرگ خود را که دارای یک همبود بیماری و آنها را جدی و یا بسیار تاسف نتیجه آنها احساس گناه برای بقیه زندگی ما. بنابراین ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر در همان زمان ما در حال ابراز نارضایتی ما,” Birx گفت: وقتی پرسیده شد که در فاکس نیوز در مورد تظاهرکنندگان ازدحام به دولت و کنگره آمریکا در میشیگان هفته گذشته است.

مشابه تظاهرات صورت گرفته در سراسر کشور در برابر اقدامات محدود با هدف شامل گسترش این ویروس و بسیاری از ایالت ها شروع به بازگشایی میان سیاسی و فشار اقتصادی.

“هر منطقه مترو و هر شیوع در سراسر کشور متفاوت است” Birx گفت. اما او تاکید کرد که “به عنوان متحده بازگشایی ما واقعا می خواهید آنها را به دنبال راهگاهی معیارهای” مشخص شده در ماه گذشته توسط دولت. تحت آن دستورالعمل متحده باید دو هفته متوالی از کاهش موارد قبل از شروع به بازگشایی شده است.

آنچه متحده باز هستند و هنگامی که?: متحده به طور مداوم در حال تغییر محدودیت های خود را — در اینجا یک لیست

“فاکس نیوز دوشنبه” میزبان کریس والاس گفت: در حالی که بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی “در برخی از راه شکل یا فرم” هیچ یک از آنها را ملاقات کرده اید دولت معیار از دو هفته کاهش می یابد.

“چرا مجموعه یک شرکت – اگر الزام آور نیست – یک شرکت ملی و سیاست در زمانی که ایالات متحده می تواند بازگشایی?” والاس پرسید.

“من فکر می کنم دستورالعمل های فدرال هستند خیلی شرکت سیاست از آنچه ما فکر می کنم مهم است که از بهداشت عمومی نظر” Birx پاسخ داد.

“ما ساخته شده آن را بسیار روشن است که دستورالعمل های مبتنی بر شواهد بسیار قوی و اطلاعات,” او گفت:. “ما روشن ساخته است چه راهگاهی معیار است.”

او افزود که کاخ سفید نیروی کار خواسته است هر فرماندار به پست دقیقا همان جایی که خود دولت بود از نظر نشست و معیارهای که در آن ویروس ظاهر شد “از آنجا که تحصیل کرده جامعه واقعا می تواند اقدام به درک چگونه برای محافظت از خود.”

می سی سی پی است که یک دولت است که آغاز شده است به بازگشایی حتی اگر این آمار یک رکورد تعداد موارد جدید دو روز پیش با 397. کالیفرنیا ، تیت ریوز با تاخیر بیشتر کاهش محدودیت های اعمال شده از آنجا که سنبله در موارد. اما روز یکشنبه ریوز گفته است که “یک روز بر روی صفحه رادار” با توجه به تعداد زیادی از نتایج آزمون آینده در یک دسته از خصوصی labs.

“من صحبت کرد و شخصا با دکتر Birx و ما توافق دارند که گاهی اوقات مدل های متفاوت برای کشورهای مختلف مانند آنها متفاوت برای شهرستانهای مختلف. و ما اعتقاد داریم که خاص راهگاهی معیارهای فقط کار نمی کند در کشورهای مثل ما که هرگز تا به حال بیش از 300 مورد در هر روز به غیر از جمعه و که داده کمپرسی” ریوز گفته والاس.

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی, D-نیوجرسی کاهش یافته است به نظر فرمانداران مانند ریوز که باز شد تا جلوتر از جدول زمانی توصیه شده توسط کاخ سفید است. او توضیح داد که او “بینی فشرده شد تا در برابر نیوجرسی شیشه ای” و او آشنایی با داده ها از کشورهای دیگر.

“من نمی دانم در کشور ما و همانطور که ما در هماهنگی با شرکای منطقه ای ما مهمترین همسایگان ما, New York, پنسیلوانیا, دلاور ما باید برای ایجاد تماس تلفنی بر اساس اطلاعات و علم گفت:” مورفی که دولت دچار دوم-بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس پس از نیویورک است.

مورفی آیا غبطه خوردن حق مردم مخالفت خود را stay-at-home منظور اعتراض اما انعکاس Birx گفت: او خواست آنها را انجام دهد آن را با خیال راحت.

“بزرگترین مسئله ای است که آنها تجمع بدون ماسک صورت” مورفی گفت.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفت: تظاهرات هفته گذشته در لنسینگ که شامل تظاهرکنندگان مسلح با تفنگ نیمه اتوماتیک و زره بدن منعکس شده “برخی از بدترین نژادپرستی و افتضاح بخش از تاریخ ما در این کشور است.”

“این مؤتلفه پرچم و nooses این صلیب های شکسته, رفتار که شما را دیده اند در تمام این کلیپ ها است نه نماینده ما که در میشیگان گفت:” سی ان ان.

“ما باید برای حفظ گوش دادن به اپیدیولوژی و کارشناسان و نه گوش دادن به شعارهای حزبی و یا این تظاهرات سیاسی و یا توییتهایی که برای ماده” Whitmer گفت.

“ما تا به حال به مراتب بیشتر از مردم می میرند دیروز در مریلند از ما تا به حال معترضان” کالیفرنیا ، لری هوگان با سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

هوگان گفت که او نگران بود با تصاویری از تظاهرات و گردهمایی اجتماعی بدون فاصله و همچنین جمع زیادی در نشنال مال در واشنگتن در روز شنبه به دیدن یک پل هوایی توسط نیروی دریایی آبی فرشتگان و نیروی هوایی را Thunderbirds.

واقعیت را بررسی کنید: آیا فرمانداران’ stay-at-home سفارشات بد برای سلامتی شما ؟

“شما ببینید این اتفاق می افتد در سراسر کشور به عنوان متحده سعی کنید برای باز کردن در یک راه امن. متاسفانه فشار است که آن را در یک راه امن,” هوگان گفت. “و این چیزی است که ما بسیار نگران و یکی از دلایلی که ما محتاط بودن و تلاش برای انجام همه چیز آرام و امن و شیوه ای موثر.”

بدون در نظر گرفتن دولت سیاست Birx گفت: این مهم است که مردم انجام آنچه آنها می توانند به محافظت از خود را از عفونت است.

“شما نیاز به ادامه به فاصله اجتماعی. شما نیاز به ادامه به عمل وسواسی شستن دست” او گفت:. “و من فکر می کنم مهمتر از همه اگر شما هر گونه موجود شرایط را از طریق فاز یک و فاز دو از هر بازگشايي ما خواسته اند شما را به ادامه به پناهگاه در محل.”

Birx نگرانی ها در مورد تظاهرات در تضاد با اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به حمایت آنها و توییتی برای “آزادسازی” متحده پس خود دولت دستورالعمل.

“مردم می خواهند به بازگشت به کار” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هنگامی که درباره اعتراضات در مارس 21 جلسه. او می گوید که تظاهرکنندگان نگه داشتن آنها “فضای زیادی در بین” و “اجتماعی فاصله” هر چند تصاویر از بسیاری از این تظاهرات نشان داد که شرکت کنندگان بودند پیوستن به دولت توصیه.

Birx نیز جدا از تهمت, که قبلا با اشاره به تجدید نظر در مدل های طرح ریزی 50,000 تا 60,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 اوت. اما این کشور در حال حاضر دیده می شود بیش از 67,000 مرگ و میر.

“پیش بینی ما همواره بين 100000 240,000 آمریکا زندگی می کند از دست رفته” Birx گفت. “و این است که با کاهش و ما یادگیری از یکدیگر چگونه به فاصله اجتماعی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de