دیترویت سه یک رقیب جدید در برقی وانت جنگ — آن را به نام استقامت

دفعه بعد که شما ممکن است با توجه به F-150, Silverado یا رم وانت lore city Motors مدیر عامل شرکت استیو می سوزد و می خواهد به شما چیزی را می دانم.

“اگر شما گیر کرده در گل و لای کنار سنتی وانت خواهیم آمد اول” سوختگی گفت: از تمام برقی و استقامت وانت که خود شرکت شروع به فروش خواهد شد در سال آینده.

برخی ممکن است می گویند “آنها را بشنوی “کلمات” در جنگ کامیون. اما آن را نه تنها از گل که می سوزد شرط استقامت می توانید انجام دهید ،

او قصد دارد برای تسلط بر تمام برقی وانت بخش بازار برای سال حتی اگر او در اسلحه Ford Motor Co. و جنرال موتورز که هر دو طرح به ارائه تمام برقی وانت در آینده و که در حال حاضر فروش شماره 1 و شماره 2 بهترین-فروش وانت در کشور بود.

“این بسیار دشوار کسب و کار به شکستن و از آن شده است توسط نام شده اند که در اینجا برای مدت زمان طولانی” سوختگی گفت: در مصاحبه با مطبوعات آزاد. “اما شما نمی بینید کسی اختصاص داده شده به طور انحصاری به نور وظیفه تمام برقی کامیون و ما خواهد شد اختصاص داده شده به آن است.”

Coronavirus درگیری: ماسک جرقه عمومی و قضاوت و تمسخر در میان مشتریان به عنوان کسب و کار بازگشایی

بچه ها من غذا خوردن در همه زمان ها!: آمریکایی ها صرفه جویی در پول در مهد کودک, اما صرف بیشتر در مواد غذایی

‘روشن لین’

Lore city Motors برنامه ریزی شده بود به فاش کردن استقامت در نمایش خودکار دیترویت ماه آینده اما نشان می دهد لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بنابراین lore city Motors را “مجازی” نشان می دهد به جای به احتمال زیاد در اواخر ماه ژوئن. پس از آن سوختگی انتظار را قبل از دستور برای همه 20,000 وانت خودروساز خواهد ساخت در سال آینده.

در حال حاضر lore city Motors, است, انتشار عکس جدید تفاسیر از کامیون به مطبوعات آزاد.

وجود دارد این است که تقاضا برای برق وانت سوختگی گفت. در سال گذشته وجود دارد 2.5 میلیون full-size وانت به فروش می رسد در ایالات متحده با توجه به Kelley Blue Book داده است. برنز گفت: استقامت خواهد بود برای اولین بار به تمام برقی وانت بازار در نتیجه گرفتن یک تکه از آن عظیم بخش.

“شما نمی نیاز به ایجاد وجود دارد این است که تقاضا برای این” سوختگی گفت. “ما خواهد بود برای اولین بار الکتریکی کار کامیون و هیچ کس نمی خواهد که برای سال.”

در واقع جنرال موتورز و فورد قصد دارد برای برقی وانت هستند بیشتر است. در حال حاضر lore city Motors است عجله به مجددا با ابزار تجهیز امکانات خود را در نزدیکی Youngstown Ohio برای ساخت 30 قبل از تولید استقامت وانت در ماه دسامبر و شروع به ساختمان 20,000 تولید مدل 2021.

“این بسیار نادر در کسب و کار خودکار و روشن از لین” سوختگی گفت. “شماره 1 و 2 بهترین-فروش وانت در ایالات متحده ارائه نمی دهد تمام برقی وانت.”

زمانی که آنها آن را ارائه می سوزد گفت: آنها در معرض خطر cannibalizing فروش موتور احتراق داخلی وانت با شعار سبزتر هزینه ای کمتر به خود را جایگزین.

“ما نمی هر گونه میراث برای محافظت از” سوختگی گفت. “همه ما در حال اختصاص داده شده به یک ماموریت و هنگامی که شما در حال اختصاص داده شده, شما قادر به گرفتن وجود دارد.”

به طور جداگانه فورد و دیگر برقی کامیون ساز Rivian قرار داده و برنامه های خود را بر روی یخ به طور مشترک توسعه لینکلن-نام تجاری برق خودرو در ماه آوریل است. فورد گفت: در حال حاضر اقتصاد است و چالش های غیر منتظره بنابراین این پروژه خاص است به تعویق افتاد.

این Rivian R1T وانت را به بیش از 400 کیلومتر از محدوده رانندگی و شتاب زمان قابل مقایسه با کسانی که از یک سوپراسپرت گزارش می گویند. این انتظار می رود برای ورود به تولید به عنوان 2021 R1T.

‘الکتریک خودرو 2.0’

سوختگی اصرار استقامت مطابقت خواهد شد حتی بهتر از سنتی بنزین وانت در هر راه.

“ما انتظار آن را می شود بسیار خشن و ناهموار اما آن را خاموش و سریع است. آن را به اندازه کافی قوی به دو, اما اگر شما در حال بکسل آن را بسیار سریع” می سوزد و افزود: در آن می تواند از صفر به 60 مایل در ساعت در 5.5 ثانیه است.

و آن را می توانید از مربا مانند گل آن را دقیق و کامپیوتر کنترل موتور ساخته شده به هر چرخ. این نرم افزار را کند می کند کردن چرخ, جلوگیری از لغزش دادن خودرو کشش بهتر از سنتی وانت سوختگی گفت.

Lore city Motors است که با هدف قرار دادن ناوگان مشتریان به دلیل آن دسته از خریداران شناخته شده به در نظر گرفتن “همه در هزینه” برای خرید این سوخت آن و حفظ آن می سوزد گفت.

استقامت ساخته شده با استفاده از قطعات دارای مجوز از برقی-کامیون ساز یابو نزدیکی Cincinnati, قیمت دلار در 52,500 و آن را واجد شرایط برای $7,500 فوری تخفیف مالیاتی. فورد F-150 و Chevy Silverado هر دو در اطراف شروع $28,500 و می تواند تا $55,000 یا بیشتر برای بالا سطح تر و تمیز.

اما با استقامت و سوختگی و گفت: وجود دارد هیچ هزینه های بنزین, در واقع, آن است که معادل 75 مایل در هر گالن است. آن است که تقریبا تعمیر و نگهداری رایگان, هم, با, بدون, بزرگ موتور یا قطعات متحرک به شکستن آن.

آن است که یک سبک وزن, all-wheel-drive خودرو. چهار-چرخ کامپیوتری موتور حرکت آن است. اگر جبهه حق در چرخ اختلال در عملکرد موتور جلو سمت چپ چرخ موتور را خاموش خواهد شد به طور خودکار اجازه می دهد راننده به خانه با استفاده از درایو چرخ عقب سوختگی گفت.

“بنابراین بنزین معمولی رانندگی-قطار بیش از 1000 قطعات. هنگامی که شما به آن نگاه کنید که راه آن را بسیار ماقبل تاریخ آن را اساسا یک مدل T” سوختگی گفت. “ما چهار قطعات متحرک. به نظر می رسد مانند یک وانت در خارج اما در زیر این خودرو الکتریکی 2.0.”

و با هیچ موتور در جلو وانت رانندگان در نهایت چه می سوزد تماس “یک frunk — یک مقابل تنه.”

استقامت می شود حدود 250 مایل در هر شارژ زیادی برای متوسط ناوگان راننده که سفر در عرض 60-منطقه مایل در هر روز می سوزاند گفت.

به عنوان به چگونه lore city Motors را به بازار می سوزد هنوز هم بدانند که از. آن را می تواند به دنبال سنتی franchised برگزار می گردد فروشنده و یا فروش آن به طور مستقیم به مصرف کنندگان شبیه به تسلا مدل.

“ما فکر می کنیم می خواهم رول خود ما شبکه فروش اما ما در بحث با افرادی که ملی رد پا و امکانات است که می تواند خدمات این وسیله نقلیه” سوختگی گفت. “که ممکن است یک مسیر ما را.”

مثل یک ماشین ورزشی’

Lore city Motors خواهد ساخت و استقامت در چرخ موتور و باطری در جنرال موتورز سابق lore city کارخانه مونتاژ که در آن خریداری شده از جنرال موتورز سال گذشته است. جنرال موتورز تا به حال ساخته شده است آن Chevrolet Cruze ماشین جمع و جور در این کارخانه تا ماه مارس گذشته زمانی که جنرال موتورز بسته آن و کشته شدن ماشین.

Lore city یکی از چهار متحده آمریکا گیاهان GM گفت: این امر شاتر در اواخر سال 2018 به عنوان آن را به پایان رسید, تولید برخی از اتومبیل های خود را به جای تغییر سلیقه مصرف کننده به Suv ها و وانت.

جنرال موتورز در دیترویت همترمکک قرار بود به همچنین یکی از کسانی که چهار تا اما در طول UAW قرارداد مذاکرات جنرال موتورز حاضر به سرمایه گذاری 3 میلیارد دلار آن را به برق وانت و چند Suv ها وجود دارد.

به عنوان lore city Motors’ 70 کارکنان عمدتا مهندسین کار به retool تسهیلات برای ساخت و استقامت سوختگی در حال حاضر برنامه ریزی معماری انعطاف پذیر اجازه می دهد تا برای بیشتر مدل های تمام الکتریکی در آینده از جمله کارهای وانت و SUV, او گفت:. این گیاه دارای ظرفیت را تا 600000 وسایل نقلیه یک سال و سوختگی گفت.

“ما باید ما مدل دوم را ظرف یک سال از راه اندازی استقامت” سوختگی گفت. “ما در حال حاضر در حال برنامه ریزی آن است.”

در حال حاضر این شرکت شده است از تست نمونه اولیه استقامت و سوختگی گفت: این رفتن بهتر از آنها فکر کرده بود.

“ما شده است تست شاسی و محدوده و چقرمگی خودرو” سوختگی گفت. “یکی از چیزهایی که شما می توانید احساس برای روی کاغذ دست زدن. من آن رانده و آن را همواره مانند یک ماشین ورزشی است.”

‘500% بهتر کامیون’

به طور معمول, هنگامی که یک وانت تخت خالی است این درایو نیست به خوبی به این دلیل که موتور در جلو و وزن وجود دارد, سوختگی گفت. در مورد استقامت و مرکز ثقل پایین است و در چرخ موتور قرار دادن وزن در چهار گوشه.

“این یک ماشین بدون چرخ دنده بدون انتقال و رانندگی محور وجود دارد هیچ چیز پایین وسط ماشین. تنها چهار حرکت قطعات چرخ” سوختگی گفت. “نتیجه این است نرم افزار که رانندگی و سیستم تعلیق که رانندگی آن را به معنی شما می توانید یک وانت است که همواره مانند یک ماشین ورزشی است.”

او گفت: آن را خوب انجام شده در تست تصادف ، اما می سوزد و می داند که وجود دارد naysayers که باور نمی کنم سنتی وانت صاحبان می خواهید یک نسخه الکتریکی پس چرا وارد یک کامیون جنگ شما نمی توانید برنده می شود ؟ او معتقد است که او در نهایت پیروزی از آن.

“پس از صدها سال از پالایش و ساعت های بی شماری از مهندسی یک وانت تنها حدود 17 mpg و آن را نمی خواهید برای دریافت بهتر” سوختگی گفت. “پس از آن واقعا نیاز به تنظیم مجدد. ما در آینده با 10 درصد بهتر وانت ما در حال بیرون آمدن با 500% بهتر وانت و آن را امن تر و ساکت تر آن است و آن را سرگرم کننده به درایو و هزینه آن کمتر به خود.”

در اینجا که در آن دیترویت سه پایه در برقی وانت

  • جنرال موتورز است که تجهیز نشدن آن در دیترویت-همترمکک گیاه شروع به ساخت یک تمام الکتریکی شورولت اندازه وانت برای برنامه ریزی تولید در سال 2025 و خاصی برای تخم ریزی آمریکا برای GMC نام تجاری.
  • فورد قصد دارد یک F-150 برقی وانت در سال 2022.
  • FCA اعلام نکرده الکتریکی Ram 1500 اما این برنامه به ارائه گزینه های برق برای همه جیپ مدل سال 2022 هنگامی که آن را نیز می گوید آن را راه اندازی کرده اند بیش از 30 هیجانی, پلاک در سراسر آن همه علامت های تجاری.

تماس با جیمی L. LaReau در 313-222-2149 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @jlareauan. جزئیات بیشتر در جنرال موتورز و ثبت نام برای خبرنامه خودرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net