شنبه اول مه روزی, روشن, زیبا و بی ثمر در Churchill Downs.

نه یک اسب دیده می شود. نه توده ای از کود به سمت پا. نه شلوغی bettors در wagering ویندوز. نه مد لباس و نه sloppily مست در حضور.

داشتن واگذار سنتی آن محل در تقویم برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم کنتاکی دربی موکول شده است برای سپتامبر. 5 به عنوان یک امتیاز به این بیماری همه گیر کوروناویروس. هنوز چهار ماه را, هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که تاریخ استوار است و یا که خواسته های اجتماعی فاصله اجازه خواهد داد که این کشور معروف ترین نژاد اسب انجام می شود و در مقابل جمعیت.

با این وجود …

“ما در حال رفتن به اجرا کنتاکی دربی در سال 2020” Churchill Downs رئیس جمهور کوین Flanery وعده داده شده است. “مت وین معروف گفت:” من اهمیتی نمی دهند اگر دو اسب در مسیر و دو فن در غرفه کنتاکی دربی اجرا خواهد شد.’ درست است که امروز به عنوان به خوبی.”

نگاه: جنگ جهانی دوم با تاخیر کنتاکی دربی در سال 1945. چگونه مسابقه را تحمل کردند.

اگر وین ساخته دربی سطل-لیست رویداد آن تبدیل شده است و نویسندگان برجسته را بالا آن را به هنر خود افسانه ها و افسانه هاو روایات قومی به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده و عمیقا چشیده است.

“تا زمانی که شما رفتن به کنتاکی و با چشم خود بنگر دربی شما نیست هرگز هیچ جا و شما نیست هرگز دیده می شود هیچ چیز” نوشت: Irvin S. کاب, حکیم از پدوک.

ایستاده در حصار شنبه صبح Flanery به یاد می آورد پارکینگ اتومبیل در مادربزرگش خانه 200 متری از مسیر. او teared در حالی که صحبت کردن در مورد همه افرادی که کمک به مرحله دربی و او استناد حافظه از اواخر جان آشر چرچیل حافظ از شعله به توضیح atypically آب و هوا ایده آل.

“سال گذشته پس از دو بارانی Derbys در یک ردیف من نگاه کردن به جان آشر و گفت: “من رو به آفتابی و 75 در اولین دوشنبه در ماه مه'” Flanery گفت. “من آن را کردم. من فقط باید کمی خاص تر.

“این بدیهی است که بسیار عجیب و غریب و منحصر به فرد برای همه ما است.”

آن را به مطمئن شوید وهم آور صبح در وسیع آهنگ در امتداد خیابان مرکزی. آجر مسیر در پشت به شدت گوسفند در دربی هفته جوانه زده بود به یک سری از anthills که هرگز نمی توانست جان سالم به در حالت عادی ترافیک پا. ساخت و ساز برنامه ریزی شده برای اولین بار به نوبه خود هتل متوقف شده بود با تنها استارک خاکستری راه پله به علامت نقطه.

انتظار نقاب انواع رسانه ها برای جمع آوری در شروع یک تور چرچیل سخنگوی دارن راجرز متوقف شد به تماس توجه به سکوت عجیب و غریب ثاقب محل.

لایحه جلیقه پشت, امنیت, مدیر, گزارش کار حدود 5:30 صبح شنبه و احساس گناه در مورد انجام.

“من باید در اینجا قبلا” او گفت:. “دربی هفته, من اینجا هستم در 3 تا 3:30 هر روز صبح و من اینجا هستم تا 9-10 ساعت (در شب). اما شما خودتان آماده شدن برای آن است. شما می دانید چه آینده. من زندگی می کنند در M&Ms, بادام زمینی و قهوه که در هفته است.”

جلیقه کار خود را برای اولین بار دربی در سال 1982 به عنوان بخشی از دروازه شروع خدمه. دقیقا 38 سال پس از او کمک کرد تا بار غرغر و Laffit Pincay جونیور به پست شماره 11, او به خاطر, به درستی که سانتا آنیتا دربی برنده پنجم رسید پشت Gato دل سل.

“من امیدوار بودم برای یک پیروزی” جلیقه گفت. “هر کسی که یک دستیار استارت شما همیشه امید به پیروزی در دربی.”

هر چند در این مسابقه به تعویق افتاده است این رویا همچنان ادامه دارد. در عین حال با خیلی قطعیت در مورد تجمعات عمومی در پاییز Flanery اذعان سپتامبر. 5 ممکن است یک هدف متحرک است.

“ما انطباق و تنظیم به عنوان ما یادگیری حقایق جدید و انجام آن راه حق هنگامی که زمان مناسب می آید,” او گفت:. “بسیاری از حالات مختلف. اما دربی است و نه فقط دو دقیقه. این احساس در این جامعه است. ما می خواهیم مردم قادر به آن را جشن می گیرند. ما باید مقدار زیادی از زمان برای تنظیم. اما کنتاکی دربی اتفاق خواهد افتاد در سال 2020 است.”

دنبال Tim Sullivan onTwitter @TimSullivan714.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de