DeSantis, کمپ ارائه به کنوانسیون حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت

واشنگتن – دو فرمانداران جمهوریخواه ارائه به کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از کارولینای شمالی دست به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشارهای کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر به شل اجتماعی محدودیت فاصله.

“فلوریدا دوست دارم به RNC” فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “درب باز است. ما می خواهیم به گفتگو آیا آن را RNC DNC, هر چه, چون من فکر می کنم این امر می تواند خوب برای مردم فلوریدا.”

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ دیگر فرماندار شده که نقل مکان به شدت بیشتر از بسیاری متحده برای پایان دادن به مستندات گفت: دولت خود را “افتخار خواهد بود با خیال راحت به میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.”

“ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید هلو دولت! realdonaldtrump,” کمپ توییتی.

روز دوشنبه تهمت توییتی که ایران نیاز به جواب فوری از کارولینای شمالی در مورد اینکه آیا اوباما قادر خواهد بود به “به طور کامل اشغال” کنوانسیون فضا در ماه اوت است.

در غیر این صورت تهمت و تهدید حزب را انتخاب کنید یکی دیگر از سایت.

Ronna McDaniel, رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: شنبه کشورهای دیگر مشتاق به دریافت درآمد تولید شده توسط یک کنوانسیون ملی.

RNC: تگزاس ایران می گوید از آن استقبال می کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه اگر NC دچار تزلزل

“شما می دانید هر دولت به بحث ما است گفت: ما می خواهیم به معرفی رئیس جمهور در اینجا” McDaniel گفت: در فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان”.

اد Driggs یک جمهوری خواه عضو شارلوت شورای شهر گفت: شارلوت آبزرور آن را سخت خواهد بود برای یکی دیگر از شهرستان به مرحله در این نقطه است. شارلوت شده است برنامه ریزی کنوانسیون برای دو سال است و دریافت 50 میلیون دلار فدرال کمک هزینه امنیتی او اشاره کرد.

اما DeSantis, فلوریدا, فرماندار, گفت: آن را نمی خواهد که دشوار است به تغییر مکان به دلیل “زیادی است که کار در شرایط افزایش بودجه است که در حال حاضر انجام می شود.”

“این امر به نوعی یک plug-and-play چیز” او گفت:.

ایران با کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برای هفته Aug. 24.

کارولینای شمالی است که تحت یک مرحله به مرحله بازگشایی دولت اجازه نمی دهد که تجمع بیش از 10 نفر در داخل خانه. خواه کنوانسیون است که انتظار می رود به منظور جلب تا 50000 به شارلوت دولت بزرگترین شهرستان.

شارلوت شهردار ششم Lyles گفت: ان بی سی نیوز که “علم و اطلاعات را در نهایت تعیین آنچه که ما در مجموع برای شهرستان ما است.”

فرماندار ساخته شده است که مشابه سخنان.

کارولینای شمالی است که در میان 20 متحده که در آن موارد جدیدی از COVID-19 افزایش یافت در هفته گذشته با توجه به خبر و تحلیل داده ها از COVID پیگیری پروژه. موارد افزایش 26% از هفته گذشته است.

تهمت نمی دهد کوپر دموکرات مهلت برای پاسخ.

McDaniel گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد کارولینای شمالی و می خواهد به نگه داشتن این کنوانسیون وجود دارد.

“این فقط فرماندار,” او گفت:. “او به کار با ما.”

کارولینای شمالی توسط یک میدان نبرد دولت برای انتخابات ریاست جمهوری است و انتظار می رود که رقابتی فرمانداری و سنا مسابقات به عنوان به خوبی.

حزب دموکرات که در حال برنامه ریزی برای تشکیل جلسه در میلواکی ویسکانسین تحت فشار قرار دادند پشت آن کنوانسیون از جولای 13-16 به هفته Aug. 17 و آن این است که با توجه به پوسته پوسته شدن پشت آن رسیدگی.

کمک: بارت یانسن و دیوید جکسون, ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>