B. J. آرمسترانگ سابق گاو گارد و زمان عامل برای Derrick Rose شده است در ترس از چگونه به خوبی Tom Thibodeau کردم همراه با مشتری است.

رز شد لیگ جوانترین MVP در سن 22 زیر Thibodeau دیده بان در سال 2011. پس از آن افزایش یافت به دنبال مربی از شیکاگو به مینه سوتا. آرمسترانگ آن را “یک رابطه زیبا.”

عواملی که ساخته شده خود را در ارتباط قوی است که چرا آرمسترانگ معتقد است که او نیاز به بازگشت به حاشیه به مربی تیم نیکز که نظر او را به عنوان نامزد برتر.

“من همیشه تحسین چگونه [Thibodeau] مربی,” آرمسترانگ گفت: پست. “او به ارمغان می آورد و آتش و حرارت. و مهمتر از همه او را همیشه آماده برای بازی. او را دوست دارد این بازی است. او یک حرفه ای بسیار عالی در این لیگ است. او ساخته شده یک عمر تعهد به بازی. من واقعا خوشحال برای او [اگر او از این کار].”

Thibodeau و سابق نیکس گارد نقطه قطع شد از همان پارچه آرمسترانگ گفت.

“در هر حال حاضر و پس از آن شما پیدا کردن کسی که منطبق بر شخصیت شما” گفت: آرمسترانگ که میزبان “Pushinthru” پادکست که در آن Thibodeau اخیر مهمان. “تام و جر ثقیل فقط آن را ضربه. آنها نخود در غلاف. آنها بسکتبال junkies. آنها عشق را به بازی. آنها هر دو عاشق به رقابت بپردازند. آنها تا به حال درک منحصر به فرد در میان خود.

B.J. Armstrong, Tom Thibodeau, and Derrick Rose
B. J. آرمسترانگ, Tom Thibodeau, و دریک رزAP (2); گتی ایماژ

“من دیده ام کسانی که دو نشستن وجود دارد و بحث در بسکتبال ساعت ها در پایان. مربی Thibodeau را دوست دارد بسکتبال است. وجود دارد بدون شک در مورد آن است. هنگامی که شما ملاقات جرثقیل او را دوست دارد این بازی است. هنگامی که شما با قرار دادن این دو با هم شما فقط باید این شیمی و احترام متقابل برای اشتیاق خود را برای بازی بسکتبال.

“Derrick خواهد بسکتبال بازی در تمام طول روز اگر او می تواند” آرمسترانگ اضافه شده است. “مربی Thibodeau را به تماشای فیلم و مربی بازی در تمام طول روز اگر او می تواند. آن را مهم ترین چیز در زندگی خود را.”

برخی از Thibodeau ناظران باید تعجب اگر او در واقع بیش از حد با وسواس بسکتبال و اگر سابق نیکس دستیار مربی می تواند با استفاده از رسانه های دیگر. Thibodeau هرگز ازدواج و بچه.

اما شاید این دقیقا همان چیزی است که درهم و برهم نیکز یک دلقک نمایش برای هفت غیر حذفی سال نیاز دارد.

“مربی Thibs یکی از استثنایی ذهن روشن در این لیگ” آرمسترانگ گفت. “بدون شک در مورد آن است. او احترام بسیاری از مردم در این لیگ که او را لمس کرده است. او همیشه یک فرد که در خدمت بازیکنان خود را و مبارزه برای بازیکنان خود را, و من می دانم او احترام او بازیکن فوق العاده است.”

هر چند Thibodeau شده است از کار از ژانویه 2019 پس از اخراج توسط تیمبرولوز آرمسترانگ می داند که او را دور از بسکتبال. در واقع Thibodeau بازدید چندین مربیان و تیم خود را به شیوه های این فصل است. 62 سال از New Britain, Conn., همچنین با حضور اسلون کنفرانس در دانشگاه فنی ماساچوست به جذب خود را در تجزیه و تحلیل ترافیک.

“بدون توجه به او را پیدا کردن راه هایی به اطراف بازی” آرمسترانگ گفت. “او به تماشای یک زن و شوهر از بازی هر شب و رفت و به دیدار متعدد مربیان و تیم ها در تماس نزدیک با همه مربیان است. او یک lifer. برخی از بازی و یا به عنوان مربی ، برخی از ما آن چیزی است که آنها بدون در نظر گرفتن [استخدام]. او احتمالا زمان بیشتری را صرف صحبت کردن در این بازی بیش از زمانی که او در مربیگری. او به بحث در بسکتبال. زندگی تغییر زیادی نکرده برای او.”

Thibodeau سر مربیگری ضبط می ایستد در 352-246 اما هنوز هم با آن مواجه انتقاد پس از مینه سوتا روی لئامت دادن به پایان رسید 18 ماه پیش با وجود شکستن حق رای دادن را 13 سال حذفی خشکسالی است.

Thibodeau متهم شده بود با اینکه از تماس با هزاره بازیکنان در حالی که پیوستن به بار جدید-اصول مدیریت. نظریه ها فراوانند که overplaying رز خود باعث آسیب های ACL. رز فکر نمی کند که توجه به عامل.

“این هرگز رخ داده است به ما” آرمسترانگ گفت. “سابقه خود را هم برای خود صحبت می کند. هر کس حق دارد نظر خود را. من آن را دریافت کنید. که کسب و کار ما است. ما زندگی می کنند یک زندگی عمومی است. اما آنها در حال رفتن به دوستان مادام العمر.”

زمانی که رز بخشیده بود توسط یوتا در 2018, Dom امضا او زمانی که یک نقطه فهرستی افتتاح شد.

“به محض این که این فرصت به وجود آمد او برای اولین بار در خط” آرمسترانگ گفت.

رز بافته مولد bounce-back فصل دیترویت اما تا یک سال سمت چپ خود شد ، اگر Thibodeau بازگشت به نیویورک شما می توانید تعداد هرگز از رز بازگشت بیش از حد.

“من هرگز در مورد سوال [Dom را] درک درستی از بازی و یا دانش از بازی و او همیشه یکی از مربیان در لیگ به عنوان طولانی به عنوان استعداد وجود دارد” آرمسترانگ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de