Derek Jeter: بیس بال را از رنج می برند ‘شرم آور’ MLB مذاکرات

Derek Jeter نمی sugarcoat ستیز و شکست مذاکرات بین MLB و بازیکنان ارتباط خواستار مذاکرات برای بازی کوتاه فصل در میان رمان بیماری همه گیر کوروناویروس “شرم آور در زمان” و “بسیار غم انگیز برای دیدن است.”

Marlins’ مدیر عامل رنگ یک تصویر تلخ از رابطه بین دو طرف پس از کمیسر راب مانفرد مجبور شد برای اجرای 60 برنامه بازی برای صرفه جویی در آنچه که باقی مانده بود این فصل است.

“وجود دارد هیچ اعتماد باید بگم بهترین راه برای آن قرار داده است” سالن از شهرت shortstop گفت: در اولین قسمت از “خط رانندگی” با Marlins رادیو پخش گلن Geffner.

دو طرف نمی تواند توافق بر سرشکن حقوق و تعدادی از بازی ها به بازی می شود, منجر به واکنش شدید عمومی از طرفداران.

“این بسیار غم انگیز برای دیدن عقب و جلو که علنا در یک زمان مثل حالا” Jeter گفت. “شما باید بسیاری از مردم برای پر کردن بیکاری در سراسر کشور است. بیش از 30 میلیون نفر به 40 میلیون نفر بدون شغل. آنها واقعا نمی خواهید به شنیدن صاحبان و بازیکنان عقب و جلو رفتن در مورد چه مقدار پول آنها سزاوار و چقدر پول آنها نیاز دارید.

Derek Jeter Marlins MLB
Derek Jeterگتی ایماژ

“من آن را دریافت کنید. نگاه من یک بازیکن است. من احساس به عنوان اینکه بازیکنان باید برای مبارزه با همه چیز است که آنها احساس به عنوان اینکه آنها باید. و من همیشه از آنها حمایت است که در آن احساس. اما در این مورد خاص من فکر می کنم برخی از چیزهایی که باید انجام شود در پشت صحنه. …. هیچ برنده وجود دارد. به نظر می رسد گاهی اوقات مردم در حال تلاش برای برنده شدن در روابط عمومی نبرد و در نهایت آن را برای رفتن به این ورزش که رفتن به رنج می برند.”

در طول مذاکرات وجود دارد گزارش های برخی از صاحبان که مایل بودند برای سوزاندن کل یک فصل با توافق دسته جمعی تا پس از 2021 فصل است. Marlins نمی شد یکی از کسانی که در تیم های Jeter گفت.

“من درک می کنم که نگاه وجود دارد مذاکرات و مردم در حال رفتن به یک اختلاف نظر و خوب است,” او گفت:. “اتفاق می افتد که در هر صنعت. اما شما فقط امیدواریم که که حرکت رو به جلو وجود دارد کمی اعتماد ساخت و شما باید برخی از کارمندان دولت در مذاکرات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de