دموکراتها از 3 تریلیون coronavirus محرک پیشنهاد شامل $1,200 چک پول برای دولت های ایالتی و محلی

واشنگتن – دولت و دولت های محلی را به اشتراک بگذارید حدود 1 تریلیون دلار در فدرال کمک های خود را برای پوشش coronavirus مربوط به هزینه ها و خانواده ها را دور دیگری از پرداخت های مستقیم تحت یک محرک بیل آمریکا پرده برداری از سه شنبه.

بیش از 3 تریلیون سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان نیز گسترش خواهد یافت کمک های بیکاری, افزایش, مواد غذایی افزایش اضطراری کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای آب و هوا COVID-19 همه گیر است که ناودان اقتصاد و طرح میتوانست زندگی روزانه در آمریکا

این لایحه است که به احتمال زیاد برای دریافت یک خنک دریافت در ایران-کنترل سنا که در آن رهبران باید گفت آنها می خواهند به اجازه دهید اول $2.4 تریلیون دلار از محرک های هزینه را کامل اثر قبل از حرکت یکی دیگر از اندازه گیری که شمع به این کشور را افزایش بدهی.

اما مجلس نانسی پلوسی در برابر استدلال به تاخیر بیاندازد.

“کسانی هستند که گفت: اجازه دهید فقط مکث,” او گفت: طی یک سخنرانی در کنگره روز سه شنبه. “اما خانواده هایی که رنج می برند می دانند که گرسنگی را نمی مکث. اجاره بها را ندارد یک مکث. صورتحساب را نمی مکث. مشکلات از دست دادن شغل و یا غم انگیز از دست دادن یک دوست ندارد را با یک مکث.”

بیشتر: صدها نفر از داد و ستد عمومی شرکت کردم بیش از 1 میلیارد دلار از صندوق PPP

این لایحه می تواند به ارمغان آورد به طبقه برای یک رای کامل به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

برای هفته دموکرات ها خواستار دور بعدی محرک شامل پول برای کمک مالی محاصره متحده و دولت های محلی است که به صورت دو whammy از coronavirus: افزایش هزینه های برای مقابله با این بیماری همه گیر و کاهش درآمدهای مالیاتی از تعطیلی کسب و کار.

قهرمانان قانون شامل $915 میلیارد دلار برای کمک به لحاظ مالی بسته متحده (از جمله منطقه کلمبیا) سرزمین و قبیله ای مقامات ($540 میلیارد) و دولت های محلی ($375 میلیارد دلار).

فرمانداران رهبری جمهوری خواه لری هوگان مریلند و دموکرات اندرو کومو نیویورک را به دادگاه تجدید نظر برای کمک و همچنین درخواست 500 میلیارد دلار در فدرال کمک.

“ملی ما و اقتصاد محلی در تنگه وخیم و منجر به دراماتیک ترین انقباض اقتصاد ایالات متحده پس از جنگ جهانی دوم” آنها نوشت در مارس 21, نامه ای به رهبران کنگره از طرف انجمن فرمانداران ملی. “بسیاری از کشورهای در حال حاضر گزارش ناگهانی کاهش در درآمد که صندوق خدمات دولت در بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, عمومی, ایمنی حمل و نقل و حیاتی دیگر برنامه ها است.”

  • $200 میلیارد دلار برای یک “قهرمانان صندوق” است که به ارائه “hazard pay” ضروری به کارکنان مانند خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.
  • 75 میلیارد دلار به گوشت گاو تا تست و تماس با ردیابی.
  • دور دوم از تاثیر اقتصادی پرداخت 1200 $در هر عضو خانواده به 6000 $در هر خانواده است.
  • 10 میلیارد دلار به صورت اضطراری کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک از طریق اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام.
  • کبرا یارانه به کارگران که از دست داده اند بیمه خود را زیرا آنها گذاشته شده است. همچنین ایجاد یک دوره ثبت نام ویژه در قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات برای ایجاد.
  • گسترش هفتگی $600 فدرال بیکاری پرداخت از طریق ژانویه آینده.
  • $175 میلیارد دلار برای کمک به مستاجرها و صاحب خانه را اجاره ماهانه وام مسکن و پرداخت آب و برق و مسکن دیگر مربوط به هزینه.

بیشتر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید آلن تاون پنسیلوانیا کارخانه به عنوان او هل پیام در بازگشایی

عمل قهرمانان بزرگتر از همه از چهار محرک اقتصادی بسته بندی کنگره را تایید کرده است از ماه مارس برای مبارزه با کروناویروس.

با وجود نگرانی در مورد نصب فدرال بدهی که به تازگی با پیشی گرفتن $25 تریلیون پلوسی گفت: نرخ بهره پایین کمک کرده اند کاهش هزینه استقراض.

“ما باید به فکر می کنم بزرگ برای مردم در حال حاضر به دلیل, اگر ما را نمی, آن را به هزینه بیشتر در زندگی و معیشت بعد,” او گفت:. “نه بازیگری است که گران قیمت ترین دوره است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اتحاد در راه برگشت به نظرات در ماه گذشته که او را به جای متحده “استفاده از مسیر ورشکستگی” خود را برای حل بودجه گلایه و گفت: او در حال حاضر مایل به در نظر گرفتن کمک به آنها. اما او همچنین اصرار داشت بعد از بسته محرک شامل فدرال مسئولیت حمایت از کشت دعاوی رود به آمار کسب و کار هنگامی که آنها بازگشایی – یک گام برخی از دموکرات ها به شدت مخالفت می کنند.

برخی از جمهوری خواهان هستند و نه در هیچ عجله به اضافی قانون رسیدگی به همه گیر گفت: آنها می خواهم تا ببینید که چگونه در حال حاضر بودجه اختصاص داده شده استفاده می شود.

“قبل از اینکه ما را هر لایحه جدید اجازه دهید جلسات. اجازه می دهد که اطلاعات و داده ها به ما می آیند و ببینید اگر نیاز. به عنوان متحده باز کردن وجود خواهد داشت تفاوت از آنچه مورد نیاز است امروز بیش از مورد نیاز است فردا” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هفته گذشته است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تکرار آن افکار در یک مصاحبه با فاکس نیوز در روز یکشنبه.

“ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که قبل از ما پرش به عقب و دیگری صرف چند تریلیون دلار از پول مالیات دهندگان است که ما آن را با دقت” Mnuchin گفت.

کمک: Christal هیز و مایکل کالینز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>