مسافران روی خطوط هوایی دلتا در حدود کمتر به گزینه های که آن را می آید به فرودگاه در عمده مناطق مترو.

دلتا جمعه اعلام کرد که این خدمات برش در 10 متحده فرودگاه خدمت شهرها از جمله نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو به عنوان بخشی از یک قبلا اعلام شده 85 درصد کاهش کلی در خدمات خود را برنامه.

در هر مورد دلتا می گوید: این فرودگاه که در آن است به طور موقت کشیدن خدمات نسبتا نزدیک به بزرگتر فرودگاه است که مسافران می توانند با استفاده از به عنوان یک جایگزین.

بیشتر: دلتا می بیند چند نشانه مسافران در حال خارش به پرواز حتی به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

بنابراین در نیویورک دلتا را Westchester County Airport خدمات را متوقف خواهد کرد اما آگهی می توانید هنوز هم به لاگاردیا. پرواز را متوقف استوارت بین المللی, اما, John F. Kennedy International است از نزدیک توسط گزینه است.

دیگر نمی تواند دلتا مشتریان با استفاده از هالیوود Burbank فرودگاه و ساحل طولانی در جنوب کالیفرنیا اما لس آنجلس پروازهای بین المللی ادامه خواهد داد. و میدوی شیکاگو است اما o’hare شیکاگو باقی مانده است.

این تغییرات تاثیر شنبه و خواهد ماند و تا ماه سپتامبر این شرکت هواپیمایی گفت: به تصویر کشیدن این کاهش به عنوان تلاش برای کاهش کارکنان خود را ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“توسط تحکیم عملیات در حالی که مشتری کم شدن ترافیک, ما می توانیم اجازه می دهد بیشتر مردم ما به ماندن در خانه مطابق با محلی دستورالعمل های بهداشتی گفت:” معاون ارشد رئیس جمهور سندی Gordon, در بیانیه ای.

بیشتر: بسیاری از ما شرکت های هواپیمایی اعلام کرد مسافران به پوشیدن ماسک به منظور سفر

ترافیک هوایی به طور کلی بوده است وحشتناک, داده, اقامت در خانه سفارشات و ترس از coronavirus آورده است که سفر کسب و کار به نزدیکی متوقف. در اوایل این هفته نیکلاس Calio مدیر عامل شرکت هواپیمایی برای امریکا صنعت هواپیمایی برجسته ترین گروه لابی گری گفت: یک کمیته مجلس سنا که به طور متوسط پرواز داخلی به تازگی 17 مسافران روی عرشه کشتی. پروازهای بین المللی به طور متوسط 29 مسافران است.

در طول همه گیر دلتا اعلام کرده که کاهش آن پرواز داخلی توسط 80 درصد و پروازهای بین المللی با 90%. دلتا waiving تغییر هزینه ها از طریق سپتامبر. 30, 2022 برای مشتریان است که پروازهای لغو شده از طریق این ماه های سپتامبر و رزرو کرده بود قبل از مارس 17.

بیشتر: جدید Delta Air Lines شبانه روزی روش با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus

فرودگاه های دیگر کاهش یافته است توسط دلتا عبارتند از: T. F. سبز و بین المللی منچستر-Boston منطقه ای در حالی که نزدیکی بین المللی لوگان در بوستون هنوز هم خدمات. اوکلند دیگر خدمات با سان فرانسیسکو بین المللی به عنوان جایگزین.

و دلتا دیگر نمی خواهد پرواز به نیوپورت نیوز/ویلیامزبرگ بین المللی به بین المللی نورفولک در ویرجینیا; یا اکران-کانتون هر چند آگهی می توانید هنوز هم رفتن به کلیولند هاپکینز در اوهایو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de