Delta Air بازنشسته همه از آن 777 جت در آخرین ویدئو به بوئینگ

Delta Air Lines, Inc. برنامه ای برای بازنشسته آن 777 جامبو جت ساخته شده توسط Boeing Co. و جایگزین کردن آنها با ایرباس SE هواپیما در آمار دیگری برای محاصره آمریکا هواپیما ساز.

دلتا 18 بوئینگ 777s را پایان خدمت تا پایان سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس شرکت هواپیمایی خبر داد.

“بازنشستگی خواهد شد سرعت بخشیدن به هواپیمایی استراتژی برای ساده سازی و نوسازی ناوگان خود را در حالی که در ادامه به کار جدیدتر و بیشتر مقرون به صرفه هواپیما” دلتا DAL, -0.15% گفت.

دلتا ادامه خواهد داد پرواز ناوگان خود را از مسافت های طولانی, next-generation ایرباس هوا -1.35% A350-900s که سوزاندن 21 درصد کمتر سوخت به ازای هر صندلی از 777s آنها را جایگزین هواپیمایی گفت.

بوئینگ BA +0.84% بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هواپیما ساز هنوز از وضعیتی وخیم از سراسر جهان پایه آن 737 Max هواپیما تلاش کرده است در میان این همه گیر به عنوان سفر به زمین را متوقف کند و آن هواپیمایی مشتریان تاخیر و یا خودداری کردن هواپیما سفارشات.

بوئینگ راه اندازی 777 برنامه در سال 1990 برای اولین بار تحویل در اواسط 1990s.

از دست ندهید: شرکت هواپیمایی سهام را پس از بوئینگ مدیر عامل هشدار از صنعت ممکن است ورشکستگی

دلتا یکی از چند شرکت های هواپیمایی برای کار با بوئینگ به منظور توسعه دوقلو-جت گسترده بدنه هواپیما که پاک امکانات جدید برای non-stop مسافت های طولانی پرواز. دلتا پرواز هواپیماها از آتلانتا به ژوهانسبورگ از لس آنجلس به سیدنی و دیگر مقصد از راه دور.

این شرکت ماه گذشته اعلام کرد قصد دارد برای تسریع در بازنشستگی از MD-88 و MD-90 ناوگان به ماه ژوئن است.

مانند همسالان خود در سراسر جهان دلتا در پاسخ به ویرانی اقتصادی ناشی از کوروناویروس با ظرفیت برش و هزینه های furloughing کارکنان و پارکینگ هواپیما و با توجه به اوایل هواپیما بازنشستگی برای کاهش آن عملیاتی پیچیدگی و هزینه.

دلتا کرد و گفت: این پارک بیش از 650 اصلی و منطقه ای هواپیما برای مطابقت با نابود تقاضا است.

با وجود این کاهش بین المللی مسافر سفر هوایی Delta را 777 ناوگان شلوغ شده بود.

از اواخر آوریل “یابو” هواپیما “پرواز ده ها تن از سفرهای از شیکاگو و لس آنجلس به فرانکفورت برای ارائه پست الکترونیکی به نیروهای نظامی ایالات متحده در خارج از کشور; اداره بین ایالات متحده و آسیا برای تحویل هزار پوند از مهم زندگی-صرفه جویی در منابع برای کمک به COVID-19 پاسخ; و انجام هزاران نفر از شهروندان آمریکایی به ایالات متحده آمریکا, از, سیدنی, بمبئی, مانیل و دیگر شهرستانها در سراسر جهان” این شرکت اعلام کرد.

دلتا گفت: جزئیات بیشتر در زمان 777 خروج از ناوگان خواهد شد فاش در تاریخ بعد.

شرکت هواپیمایی و ایالات متحده دیگر همسالان در حال دریافت یک دولت نجات. بهبود برای شرکت های هواپیمایی است که انتظار می رود آهسته و در اخیر جلسه معاملاتی سهام شرکت هواپیمایی از جمله دلتا را در آمار جدید پایین.

تا کنون این سال, دلتا سهام از دست داده اند 68 درصد و ارزش سهام بوئینگ در حال پایین 64 درصد. که در مقایسه با ضرر و زیان از 13 ٪ و 19 ٪ برای شاخص S&P 500 SPX +1.15% و صنعتی داو جونز DJIA, +1.62% در همان دوره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>