Deivi گارسیا یانکیز در میان تشویقها در اردوگاه تابستانی فهرست

هیچ کس نمی داند چه 2020 فصل در حال رفتن به مانند نگاه کنید — و یا اگر آن را حتی توان — اما یانکی ها می دانند که آنها در اردوگاه در آغاز عجیب و غریب این فصل است.

تیم خود را منتشر 58-man بازیکن استخر در روز شنبه برای از سرگیری بهار و در حالی که وجود دارد هیچ شگفتی بزرگ آن شامل برخی از چشم انداز است که می تواند بر نامیده می شود برای اولین بار در وسط پرچم مسابقه.

کلارک اشمیت و Deivi گارسیا در میان جوان اسلحه یانکی ها گنجانده شده است که می تواند کمک به چرخش خواهد شد که بدون لوئیس سورینو (تامی جان عمل جراحی) و دومینگو آلمانی (محدود لیست برای نقض MLB داخلی خشونت پروتکل در سال گذشته).

آنها همچنین اعلام کرد امضای 29 ساله مت دافی به جزئی لیگ معامله است. دافی منتشر شد توسط Texas در اوایل سال. او اشعه’ شروع سوم baseman در سال 2018 و محور تجارت است که فرستاده اوان Longoria به غول های, قبل از آسیب زده فصل سال گذشته است.

Estevan Florial 21 ساله outfielder همچنین شامل استخر پس از پایان فصل گذشته با کلاس-تمپا. Jasson Dominguez 17-year-old phenom امضا تقریبا یک سال پیش بود.

Yankees
Aaron Boone حرکت دست با Deivi گارسیا.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

برای همه xxx آماتور در فهرست هر چند یانکی ها را تکیه بر تاسیس ستاره مانند به تازگی امضا Gerrit کول و بازیکنان کهنه از جمله Masahiro Tanaka Aroldis چپمن و هارون قاضی.

می Gleyber تورس ساخت در آنچه که او انجام داده در اوایل کار خود را — و او می تواند قابل اعتماد در shortstop?

و آنها نیاز به قاضی گری سانچز, Giancarlo استانتون و هارون هیکس برای نشان دادن آنها می تواند سالم بماند. قاضی بود و کنار در بهار آموزش با دنده شکسته رنج می برد و در ماه سپتامبر در حالی که استانتون به حال تیره و تار گوساله و هیکس شد rehabbing از offseason تامی جان عمل جراحی است.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

سانچز است برخورد با آسیب های بسیار حرفه ای و یانکی ها قرار داده و شش فو در فهرست خود را از جمله به تازگی امضا حداکثر مک داول که در تخمیر’ سیستم.

کلینت فریزر و میگوئل اندوجر شکل بازی نقش, در برخی از نقطه با اندوجر ذکر شده در فهرست به عنوان یک infielder/outfielder — همراه با تایلر در اب راه رفتن.

تیم تا به حال تا 4 بعد از ظهر یکشنبه به فهرست اسامی خود را ارسال کنید. آنها اجازه خواهد داشت به 30 بازیکن در فهرست برای دو هفته اول فصل با این تعداد در نهایت به کاهش 26 بازی و نیز وجود خواهد داشت سه مرد تاکسی تیم ملی در تمام سفرهای جاده ای در صورت آسیب یا بیماری است.

بازیکنان دیگر را به کار کردن در جایگزین سایت که می تواند سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre برای یانکی ها برای بازیکنان باقی مانده برای آموزش در مورد آنها به نام تا به فهرست لیگ.

این اشعه که شکل به یانکی ها’ top رقبا در AL شرق شامل شاید بازی را بالا چشم انداز — 19 ساله سرگردان فرانسه در 60-man فهرست.

Tampa Bay مدیر کل اریک Neander به خبرنگاران گفت: روز شنبه که فرانکو و جزئی دیگر leaguers که ممکن است گزینه های برای کمک به در سطح لیگ این فصل قرار شد فهرستی از آنجا که این تیم تا به حال “نقاط به بازی با” خواهد بود و از تجربه بهره مند شوند.

“ما انتظار داریم که به ادعا” Neander گفت. “ما انتظار داریم که به رقابت بپردازند.”

همچنین تأثیر یانکی ها این است که آبی جیز بازیکنان این گزارش گفته شد سر به تورنتو. وجود دارد تا به حال شده فکر جیز آبی می ماند در بهار سایت آموزش در Dunedin, Fla., با محدودیت های مسافرتی به کانادا هنوز هم در اثر.


در اینجا نگاهی به فهرست اولیه:

کوزه (33): Albert آبرو دومینگو Acevedo, Daniel Alvarez, لوئیس Avilan زاک Britton, لوئیس Cessa, Aroldis چاپمن, Gerrit کول Deivi گارسیا لوئیس گیل, چاد, سبز, David Hale, J. A. Happ بن Heller, Jonathan دارنده تامی Kahnle مایکل کینگ بروکس Kriske جاناتان Loaisiga تایلر لیون لوئیس مدینا, اردن, Montgomery, نیک نلسون دن اوترو آدم Ottavino, James Paxton, Adonis رزا Clarke, اشمیت, Masahiro Tanaka, نیک Tropeano الکساندر Vizcaino, میگوئل Yajure تونی Zych.

فو (6): Kyle Higashioka کریس Iannetta اریک Kratz حداکثر McDowell, Gary Sanchez جاش قبه.

Infielders (10): Miguel اندوجر مت دافی, Thairo Estrada, Mike فورد کایل دارنده DJ LeMahieu, Gleyber تورس Gio Urshela لوقا Voit تایلر در اب راه رفتن.

Outfielders (9): Estevan Florial Clint Frazier برت گاردنر, زاک گرانیت Rosell Herrera هارون هیکس هارون قاضی, Giancarlo استانتون مایک Tauchman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de