هجوم پیش بینی های تاریخی زیان اقتصاد سود 2.5 M شغل و بیکاری برطرف و به 13.3 درصد به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی میان COVID-19

اقتصاد به طور غیر منتظره به دست آورد 2.5 میلیون شغل در ماه مه پس از ثبت ضرر و زیان قبل ماه به عنوان متحده شروع اجازه می دهد کسب و کار توقیف توسط coronavirus به بازگشایی و بسیاری از آمریکایی ها بازگشت به کار.

نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد از ماه آوریل 14.7 درصد بود که بالاترین سطح از زمان رکود بزرگ.

اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ به حال محسوب است که هشت میلیون شغل از دست داده بودند در ماه گذشته پس 20.7 میلیون ضرر و زیان در ماه آوریل است.

“بزرگترین حقوق و دستمزد در تاریخ, توسط عظیم حاشیه به احتمال زیاد است که با توجه به موج پنهان rehiring می گوید:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد از پانتئون اقتصاد کلان.

رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی شده است به صحبت در مورد کار خیره کننده سود در 10 a. m. ET.

ممکن است تکان دهنده و افزایش اشتغال طرح میتوانست تقریبا هر اقتصاددان پیش بینی برای یک ماه دیگر از تلفات گسترده هر چند خفیف تر از ماه آوریل. اگر چه ایالات متحده شروع به اجازه دادن به کسب و کار به تدریج بازگشایی در مراحل کار گروه بررسی های انجام شده در اواسط ماه مه نسبتا زود در این فرآیند.

و کار گفت: حدود 20.1 میلیون آمریکایی بیکاری دریافت چک در طول هفته پایان مارس 16. برای مطمئن شود نه همه کسانی که گرفتن منافع بیکار هستند. برخی از آنها در کردند و یا به طور موقت اخراج در حالی که دیگران تحمل کاهش ساعت.

یک نکته که بازار کار می تواند تبدیل به اطراف چنان سریع بود که حدود 90 درصد از کسانی که بیکار بودند در ماه آوریل گفت: آنها در اخراج موقت. در ماه مه تعداد زیادی از مردم در اخراج موقت کاهش 2.7 میلیون نفر به 15.3 میلیون. در ضمن صفوف کسانی که به طور دائم از دست شغل افزایش 295,000 به 2.3 میلیون نفر است.

یکی دیگر از اگاهی بود که حقوق و دستمزد پردازنده ADP گزارش داد 2.8 میلیون نفر در بخش خصوصی کار ضرر و زیان ممکن است در زیر این نه میلیون انتظار می رود. اما هنوز هم بسیار متفاوت تر از مشابه-اندازه کار به دست آورید.

در ماه مه تقریبا پس از صنعت تا حدودی معکوس قبل از ماه زیان های بزرگ. اوقات فراغت و مهمان نوازی این بخش سخت ترین ضربه گیر به دست آورد 1.2 میلیون شغل زیر 7.5 میلیون ضرر و زیان قبل از ماه است. خرده فروشی اضافه شده 368,000 زیر 2.3 میلیون ضرر و زیان است.

ساخت و ساز اضافه شده 464,000 مشاغل, دوره نقاهت حدود نیمی از مواضع ریختن در ماه آوریل است. تولید اضافه شده 225,000 مشاغل زیر 1.3 میلیون ضرر و زیان است. بهداشت و درمان اضافه شده 312,000 به عنوان بسیاری از پزشکان و مطب های دندانپزشکی بازگشایی شد.

و حرفه ای و کسب و کار خدمات اضافه شده 127,000 شغل پس از 2.2 میلیون ضرر و زیان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de