پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در مدارس ؟ چگونه جنبش حرکت کردم پس از جورج فلوید مرگ

سه تابستان پیش حدود 50 نفر از دانش آموزان و فعالان با تجمع در مقابل ساختمان مینیاپولیس مدارس عمومی ستاد به تقاضای هیئت مدیره مدرسه پایان قرارداد قرار داده شده است که افسران پلیس در مدارس است.

افسران — که نقش بود به نگه داشتن مدارس امن در واقع دانش آموزان به خصوص دانش آموزان سیاه پوست, احساس جرم فعالان گفت.

اما اکثر معلمان و کارکنان و پدر و مادر را دوست داشت ماموران در مدارس یک منطقه گسترده بررسی نشان داد در آن زمان است. هیئت مدیره تمدید سه ساله قرارداد.

سریع به جلو به ژوئن سال 2020 است. هشت روز پس از جورج فلوید درگذشت زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس به هیئت مدیره مدرسه بازبینی که قرارداد به پایان رسید و آن را. این رای در تاریخ 2 ژوئن پس از یک جمعیت حتی بزرگتر از فعالان خارج شد و به اتفاق آراء.

“ارزش های ما را در اداره پلیس مطابقت ندارد ارزش های ما” گفت: کیم الیسون صندلی از مینیاپولیس هیئت مدیره مدرسه.

مدرسه هیئت مدیره یکی از بانک های دولتی به تغییر توازن قدرت با پلیس در پی فلوید مرگ است. این تغییر باعث شده است تا موجی از مناطق در سراسر کشور به نظر فسخ روابط خود را با پلیس است.

از شیکاگو و نیویورک و لس آنجلس به شهرهای کوچکتر مانند روچستر نیویورک; کلمبوس, اوهایو; و پورتلند مین و فورت کالینز کلرادو دانشجویان و فعالان خواستار قطع منابع مدرسه افسران. آنها می خواهند پول صرف شده در آن برنامه ها برای رفتن به دیگر حافظ صلح استراتژی.

نوجوانان فعالان: بیش از حد جوان برای رای دادن در سال 2020 اما مبارزه برای تغییر

پلیس در مدارس منجر به حاشیه راندن دانشجويان از رنگ آنها می گویند. چرا که مدارس با جمعیت زیادی از سیاه و قهوه ای و دانش آموزان هستند احتمال بیشتری برای اجرای قانون در سایت و در آن مکان دانش آموزان به احتمال زیاد بازداشت برای برخی رفتارهای به جای منظم توسط مدیر.

هفته گذشته پورتلند اورگان را سرپرست اعلام کرد که او برنامه ریزی شده برای حذف پلیس از مدارس. دنور هیئت مدیره مدرسه است که میله میله به رای پنج شنبه در پایان یک قرارداد 18 یونیفورم افسران. در اوکلند کالیفرنیا اکثریت هیئت مدیره مدرسه و سرپرست جمعه حمایت یک پیشنهاد برای از بین بردن منطقه $2.8 میلیون داخلی نیروی انتظامی — با وجود نگرانی از برخی از اصول با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل.

طرفداران دانشکده منابع افسران می گویند مشکل نهفته است با متناقض آموزش برای اجرای قانون در مورد نحوه کار با دانش آموزان است. ساخت راش حرکت برای پایان دادن به این برنامه به دلیل سیاسی و فشار اجتماعی را می تواند در مدارس کمتر امن, آنها می گویند, و همچنین مختل فرصت برای روابط سالم به رشد بین اجرای قانون و دانش آموزان است.

“هنگامی که این انجام شده است راه حق, آن را مظهر جامعه مبتنی بر پلیس” گفت: Mo canady را از دست مدیر اجرایی انجمن ملی دانشکده منابع افسران.

این فلسفه که در آن پلیس و جامعه با هم کار کنند و به حل جنایات و بهبود همه کیفیت زندگی است. Canady را از دست سازمان قطار افسران نحوه اجرای قانون در یک محیط مدرسه, رسمی, مشاوره دانش آموزان و عمل به عنوان یک مربی. اما هیچ چیز نیاز به منابع مدرسه افسران تحت آموزش canady را از دست گفت. تاپیک فدرال مقاومت به این ایده از احترام به سنت های محلی, کنترل او اضافه شده است.

“بهتر است اگر ولسوالی می گویند:” ما نیاز به این افسران آموزش دیده در سطح ملی'” canady را از دست گفت.

‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

در سراسر کشور به معترضان به دنبال عدالت برای فلوید می خواهید برای کاهش اداره پلیس شهر بودجه و هدایت پول بیشتری به خدمات اجتماعی. اما آنچه اتفاق می افتد در مدارس ارائه می دهد یک پنجره به رابطه بین اجرای قانون و جوانان است.

در حالی که پلیس شده اند مستقر در مدارس برای دهه آنها را ندارد در مدارس به شدت امن تر مطالعات نشان می دهد. یک بررسی جامع ترین مطالعات در مدرسه مبتنی بر اجرای قانون نشان داد که افسران را بهبود نمی بخشد ادراک دانشجويان از ایمنی. و خارج از مدرسه تعلیق و اخراج پس از افزایش منابع مدرسه افسران معرفی شدند به یک ساختمان است.

“آن را مانند وجود دارد واقعا قوی تحقیقات پایه است که می گوید با پلیس در مدارس جرم و جنایت پایین می رود و قلدری و پایین می رود و هیچ تیراندازی گفت: Anthony Petrosino مدیر عدالت و پیشگیری مرکز تحقیقات در WestEd یک حزبی تحقیقات سازمان است که با تمرکز بر آموزش و پرورش است.

“مدرسه پلیس بسیار بیشتر شایع در مدارس با کودکان و نوجوانان از رنگ” Petrosino اضافه شده است. “وجود دارد یک سوال که آیا این کمک و یا صدمه زدن به. آن است که منجر به بیشتر از این بچه ها درگیر شدن در سیستم قضایی و یا در حال اخراج از مدرسه؟”

یک مشکل بزرگ این است که کودکان از اقلیت نژادی به ویژه دانش آموزان سیاه پوست هستند بیشتر احتمال دارد به حالت تعلیق و اخراج از مدرسه از دانش آموزان سفید, حتی زمانی که آنها مرتکب جرایم مشابه و تحقیق را نشان می دهد.

تحت فشار قرار دادند و مجازات: سیاه, punished بیشتر به شدت از دختران سفید

و تقریبی 1.6 میلیون دانش آموز در امریکا, تحصیل در مدارس با افسران پلیس اما هیچ مشاوران بیشتر از کسانی که دانش آموزان سیاه از سفید. در مقابل, دانش آموزان سفید هستند احتمال بیشتری برای حضور در مدارس با مشاوران اما پلیس فدرال داده ها نشان می دهد.

در بالا از آن تعدادی از مشخصات بالا حوادث در سال های اخیر قرار داده اند یک نور افکن در خشونت پلیس نسبت به سیاه و سفید کودکان و نوجوانان در داخل و خارج از مدرسه. یک افسر منابع مدرسه در کارولینای جنوبی دبیرستان بدبختانه یک دختر از میز و کشیده در سراسر زمین در سال 2015. یک افسر منابع مدرسه در اورلاندو بازداشت گریه 6 ساله سیاه دانشجو در ماه سپتامبر تامین امنیت خود با zip-روابط زیرا او بیش از حد کوچک برای دستبند.

یک افسر سفید پوستی در فرگوسن میسوری به ضرب گلوله و قتل مایکل براون یک غیر مسلح 18 ساله سیاه پوست در خیابان در سال 2014. بعد از آن سال یک سیاه پوست به دست پلیس در کلیولند اوهایو به ضرب گلوله کشته و Tamir برنج 12-ساله پسر سیاه و سفید. برنج شده بود با یک تفنگ اسباب بازی در خارج از یک مرکز تفریح و سرگرمی.

تغییر در فرگوسن:شهرستان برگزیدگان اولین بار, سیاه, زن شهردار 6 سال پس از مرگ مایکل براون

چرا پلیس در مدارس ؟

در سال 1970 تنها 1 درصد از مدارس تا به حال یک افسر اجرای قانون مستقر در آنها با توجه به اطلاعات فدرال.

در حال حاضر 46 درصد از مدارس یک افسر پلیس در ساختمان حداقل یک روز در هفته با توجه به های اخیر فدرال داده است. و در میان مدارس زیادی تقریبا 80 درصد سوگند افسر در ساختمان حداقل یک روز در هفته در 2017-18 سال تحصیلی.

تعدادی از افسران در مدارس شتاب به سرعت پس از سال 1999 سال از تیراندازی در دبیرستان کلومباین در کلرادو. قتل عام موجب یک بحث ملی در مورد ایمنی مدرسه و یک افزایش در بودجه فدرال کمک به پرداخت هزینه برای پلیس بیشتر در مدارس.

20 سال پس از Columbine: بازماندگان پیدا کردن که طبیعی جدید’

بین سال 1999 و 2005 یک برنامه آغاز شده که دولت کلینتون doled 800 میلیون دلار در کمک های مالی به ادارات پلیس برای حمایت از استخدام بیش از هزاران مدرسه منابع افسران.

پس از اجرای قانون در مدارس به نظر می رسید مانند یک چیز است که رهبران منطقه را تغییر نمی گفت هارون Kupchik استاد جامعه شناسی و عدالت کیفری در دانشگاه Delaware.

“ما به طور معمول نمی حتی بحث در مورد آن به دلیل آن را یک مشترک فرض آنها در اینجا به ماندن” Kupchik گفت. “پس از مردم تمرکز بر چگونه به آن را کمتر مضر مانند پایان دادن به سیاست تحمل صفر و اضافه کردن بیشتر برنامه های عدالت ترمیمی.”

زیر صفر تحمل دانش آموزانی که شکستن قوانین مدرسه منوط به اجباری عواقب شدید مانند اخراج شدم. عدالت ترمیمی ارائه برنامه های بدرفتار آموزان فرصت را به مالکیت خود اقدامات بحث از طریق آنچه آنها را وادار و تعمیر آسیب به آنها باعث به دیگران است.

عدالت ترمیمی: چگونه ‘دایره-نگهداری” با این نسخهها کار در یک میانه مدرسه

با وجود مذاکرات از اصلاحات, دانش آموزان, عدالت اجتماعی, گروه ها و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا کار کرده اند برای سال به پایان مدرسه پلیس — قبل از تماس به عنوان بخشی از فلوید تظاهرات.

که یک دلیل کلیدی منطقه هستند اقدام در حال حاضر گفت: سارا Hinger کارکنان ارشد وکیل برای ACLU نژادی عدالت برنامه.

یکی دیگر از دلایل مدارس بیشتر تمایل در حال حاضر برای حذف police officers: پول. مناطق عمده روبرو هستند کمبود مالی به دلیل COVID-19 همه گیر و از دست دادن درآمد مالیاتی به دلیل اقتصادی shutdown.

آن را به طور گسترده ای اذعان کرد که کودکان کم درآمد, یک گروه است که شامل بسیاری از سیاه و قهوه ای کودکان حمایت بیشتر نیاز دارند به عقب بر گردیم در مسیر پس از بازگشایی مدارس. بسیاری از نداشته دسترسی به تمام ابزار مورد نیاز برای آموزش آنلاین مانند سرعت اینترنت و یا کامپیوتر خود را.

پلیس قراردادهای یک غیر علمی بودجه مورد است که می تواند کاهش یافته است.

“همه که کمک به همین دلیل این جنبش است که واقعا در ابتلا به” Hinger گفت.

کودکان و نوجوانان نیاز به بحث در مورد جورج Floyd: با کروناویروس تعطیلی مدارس, آن را سخت به انجام

آنچه را که همه مناطق را به عمل ؟

سیاتل عمومی مدارس در این هفته اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق درآورد افسران از مدارس برای یک سال.

در اوکلند چهارشنبه مدرسه سرپرست پیوست اکثریت هیئت مدیره مدرسه در حمایت از از بین بردن منطقه در خانه نیروی پلیس. یک ایده این است که به جای آن با غیر نظامی سفیران برای حفظ صلح در مدارس.

دانش آموزان سیاه پوست به حساب 73 درصد از دانشجويان بازداشت شده در اوکلند مدارس در حالی که تنها ساخت تا 23 درصد از منطقه جمعیت با توجه به سیاه و سازماندهی پروژه های محلی و حمایت از گروه.

اوکلند مدیره است که میله میله به رای دادن در از بین بردن نیروی پلیس در ژوئن 24.

که در برابر از بین بردن پلیس از مدارس ؟

برخی از ولسوالی ها کمتر تمایل به حذف کردند.

شیکاگو صنفی معلمان است reinvigorated فراخوان خود را برای این شهرستان به جای مدرسه منابع افسران با مشاوران. اما شهردار لری پلیسی اجرا می شود که این شهرستان به عنوان منطقه نشان داد او علاقه مند آزادسازی 33 میلیون دلار قرارداد با اداره پلیس شیکاگو.

بیش از سه چهارم از این شهر مدارس باید پلیس در آنها محلی پدر و مادر و معلم و شوراها در همه آنها رای به نگه داشتن افسران در این سال با توجه به اخبار محلی گزارش.

“ما نیاز به امنیت در مدارس ما” Lightfoot گفت.

در تظاهرات شیکاگو معلمان و دانش آموزان به تازگی صحنه راهپیمایی و رژه کاروان بین مدارس.

شیکاگو تظاهرات:Kanye West می پیوندد مارس ارائه می دهد به پرداخت هزینه های قانونی برای Breonna تیلور خانواده

در لس آنجلس معلمان اتحادیه روز دوشنبه گفت: این پشتیبانی از پایان منطقه را در خانه نیروی پلیس. واحد اماکن حدود 400 افسران سراسر کشور دومین مدرسه منطقه با هزینه ای در حدود 70 میلیون دلار در سال است.

اما سر از منطقه مدرسه پلیس اتحادیه اروپا گفت: ماموران پلیس بهتر آموزش دیده به د-تشدید شرایط در ساختمان از خارج پلیس به نام به دانشگاه با توجه به لس آنجلس تایمز.

در شهر فینیکس صدها نفر از دانش آموزان شده اند در اعتراض به استفاده از در دانشگاه, افسران پلیس, اما هیئت مدیره مدرسه هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده رای گیری در مورد اینکه آیا برای تمدید قرارداد.

چه جایگزین هایی برای مدرسه منابع افسران?

وجود ندارد بسیار خوب اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که شما خلاص شدن از افسران پلیس از مدارس. اما نیویورک و لویی تلاش کرده اند برخی از ایده های جدید است.

یک دهه پیش در یک گزارش از شهر نیویورک مورد بررسی قرار گرفت چگونه یک تعداد انگشت شماری از مدارس در خدمت دانش آموزان در معرض خطر حفظ محیط امن و بدون پلیس است. منطقه ایمنی عوامل گشت سالن به جای. آشکارسازهای فلزی برداشته شد. مدیران ایجاد جایگزین هایی برای انضباط سخت سیاست.

آیتالله سیستانی که انتشار این گزارش این است که به ویژه در حمایت از از بین بردن پلیس از مدارس.

در لوئیزویل, کنتاکی, Jefferson County Public Schools قطع روابط با منابع افسران ماه اوت گذشته به دلیل مسائل مربوط به جرم از دانش آموزان سیاه پوست. منطقه در این هفته نمی توانست با ارائه یک مقایسه از مدرسه بازداشت اطلاعات از قبل و بعد از پلیس برداشته شد. ولی در کل با توجه به لویی پیک مجله, مدرسه ایمنی تغییر زیادی نکرده هر چند یک مدرسه عناوین ساخته شده برای برخی از مشخصات بالا, دانشجو, در, معلم مجادلات.

لویی دیده است حتی قوی تر تظاهرات از برخی از شهرستانها در پی مرگ Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس سفید در اتاق خواب خود را در ماه مارس است.

یک سخنگوی منطقه در جفرسون کانتی گفت: در این هفته منطقه است دوباره ارزیابی خود ایمنی مدرسه طرح که هنوز هم می تواند شامل نگهبانان مسلح در مدارس.

در فلوریدا جانیس اسکات پوشش سابق دستیار سرپرست در Palm Beach County School District گفت: مدیران نیز می تواند کار سخت تر برای شناسایی علت ریشه ای از سوء رفتار — آیا پلیس وجود دارد یا نه.

زمانی که او مدیر یک مشکل K-5 مدرسه ابتدایی دو دهه پیش در دانشکده منابع افسر بازداشت کودکان برای مبارزه با بی احترامی به معلمان و راه رفتن خارج از کلاس.

“همه منابع افسران درک چگونه به پلیس در مدارس” پوشش گفت. “برخی هنوز مانند رفتار آنها را در خیابان گرفتن مردم و پرتاب آنها را —و من نمی خواهم که در محوطه دانشگاه.”

پوشش بخواهند صفحاتی دوباره مرتب بودجه برای استخدام یکی دیگر از مددکار اجتماعی که شد اولین توقف برای کودکان بی ادبی. او تا به حال معلمان تنظیم مجدد کلاس های درس تا دانش آموزان مشغول به کار در گروه ها و تمرین همکاری است. او و معلمان دو برابر پایین در تلنگر به دانشجويان در زندگی اغلب آنها مورد نیاز خانواده و یا وسایل شخصی.

در طول زمان, آب و هوا و دانشگاهیان — بهبود چیزی پوشش بازگو در کتاب خود در مورد چرخش به اطراف کم انجام مدارس ابتدایی است.

“من خوشحال هستم در حال حاضر که مردم شروع به نگاه در این زمینه گفت:” پوشش, که سیاه و سفید است.

“امید من این است که شما نه تنها حذف افسران پلیس اما جای آنها را با چیز دیگری مانند مشاوران یا سلامت روان حرفه ای و یا روانشناسان مدرسه.”

اولیویا Krauth کمک به این داستان از Louisville, Kentucky. لیلی Altavena کمک از شهر فینیکس, آریزونا.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>