ارزش سهام underperformed رشد سهام در طول دهه-به علاوه بازار گاو نر به پایان رسید که در ماه مارس است. در حال حاضر زمان ارزش استراتژی به خوبی می تواند کار به عنوان اقتصاد به آرامی پدیدار از یک خواب عمیق است.

وارن Koontz سر از ارزش حقوق صاحبان سهام در Jennison همکاران بر انتخاب سهام از “کیفیت” شرکت با جذاب بازده سود سهام که قیمت زیر تیم خود را برآورد ارزش ذاتی است. او افق سرمایه گذاری برای یک شرکت است که به طور معمول سه تا پنج سال.

تیم خود را با استفاده از تجزیه و تحلیل اساسی برای شناسایی “خوب کسب و کار است که ما می تواند [خرید] در تخفیف با مدیریت خوب است که قادر به تولید برتر در رایگان جریان وجوه نقد,” او گفت:.

رایگان جریان وجوه نقد است نقد چپ پس از بیش از یک شرکت برای پرداخت هزینه های عملیاتی و هزینه های سرمایه ای.

“جریان نقدی است که بسیار بیشتر از یک راننده از ارزش های اساسی اوراق بهادار از درآمد به دلیل درآمد مشمول حسابداری مختلف در سراسر جهان,” او اضافه شده است.

در اینجا سه سهام با بازده سود که Koontz مورد بحث طی مصاحبه ای در تاریخ 6 مه. او می گوید آنها به خوبی موقعیت خوب کرایه از طریق بحران اقتصادی آورده COVID-19 pandemic:

AstraZeneca

AstraZeneca PLC AZN, +1.04% AZN, -3.06% در لندن مستقر است. سهام سود سهام عملکرد 2.56% و برگزار می شود هر سه وجه ذکر شده در زیر. برای سرمایه گذاران که مایل به تمرکز بر سود سهام Koontz با تاکید بر اهمیت به دنبال فراتر از آمریکا

“اکثر غیر ایالات متحده شرکت ها به خصوص شرکت های اتحادیه اروپا نمی خرید مقدار سهام, اما آنها پرداخت سود سهام. بنابراین عرصه جهانی فراهم می کند, به طور متوسط عملکرد بهتر فرصت های از ایالات متحده,” او گفت:.

AstraZeneca سهام بازگشته است 9.5% در این سال از طریق مه 5 در مقایسه با کاهش 10.7% برای S&P 500 SPX +1.68%, کاهش 21.4% برای راسل 1000 ارزش شاخص RLV, +2.40% (معیار برای دو ارزش وجوه ذکر شده در زیر) و کاهش 14.4% برای MSCI همه کشورهای جهان در شاخص 892400, +1.75%, معیار برای PGIM Jennison جهانی حقوق صاحبان سهام صندوق درآمد JDEZX, +0.80%. (بازگشت ارقام در این مقاله شامل مجددا سرمایه گذاری سود سهام.)

چهار ماه عملکرد برای یک سهام به این معنا نیست بسیار به یک سرمایه گذار بلند مدت اما برای AstraZeneca آن را به “بسیار خوب خط لوله و مدیریت بسیار خوب تیم است.” Koontz اشاره به شرکت Tagrisso ریه-درمان سرطان با موفق فاز 3 محاکمات پایان دادن به دو سال زود است.

وارن Koontz سر از ارزش حقوق صاحبان سهام در Jennison همکاران.

Jennison همکاران

کوالکام

پس از یک نبرد قانونی طولانی, کوالکام QCOM +2.19% و اپل AAPL +2.38% حل و فصل خود را ثبت اختراع اختلاف در مارس 2019 با شش سال توافقنامه مجوز است که “ایجاد فرصت” برای کوالکام به عنوان تولید کنندگان گوشی های هوشمند تمرکز بر 5G تکنولوژی Koontz گفت.

Qualcomm سهام سود سهام عملکرد 3.35%. سهام کاهش 11 ٪ در این سال است. یکی از عوامل احتمالی در آن کاهش است و انتظار می رود تاخیر برای اپل راه اندازی نسل بعدی 5G را فعال کنید اپل.

کوالکام سهام می تواند فرار از آن غیر معمول نیست در نیمه هادی فضا. اما Koontz می بیند بسیار طولانی باند برای رشد به عنوان شرکت “خواهد بود یکی از ارائه دهندگان برتر” از چیپست برای 5G گوشی های هوشمند است.

“آنها دیگر حق بیمه جدید چیپ ست در ردیف بالاتر برای برنامه های کاربردی در سراسر دستگاه,” او گفت:.

Prologis

Prologis PLD, +2.15% این است که املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد است که توسعه عمل و اجاره انبارها و مراکز توزیع, در حالی که همچنین ارائه خدمات و تدارکات. بالای آن مشتری با 17 میلیون فوت مربع از فضای استیجاری (5.8 درصد از “خالص موثر اجاره”) در پایان 2019 شد Amazon.com AMZN, +0.50%. دیگر مشتریان بزرگ عبارتند از Home Depot ایچ-دی +2.17%,
فدرال اکسپرس FDX, +3.16%, United Parcel Service یو پی اس +2.15% و خارج WMT, +0.86%.

سهام پایین 1% در سال جاری سود سهام عملکرد 2.64%. این شرکت گنجانده شد در این “زود” لیست S&P 500 شرکت هایی که خود را افزایش فروش سه ماهه بیشتر از یک سال قبل که اکثر شرکت ها گزارش فروش کاهش می یابد.

ادامه داد: انتقال به خرده فروشی آنلاین است یک مزیت به Prologis با سهام بازگشت 160 درصد بیش از پنج سال گذشته در مقایسه با 52% بازگشت برای S&P 500. Koontz معتقد است که “موجودی ساختمان” در حال حاضر خواهد شد “بزرگترین راننده” برای Prologis بیش از مدت طولانی در نور از تمام کمبود تجربه در ایالات متحده از coronavirus shutdown مارس آغاز شد.

Jennison همکاران

Jennison Associates یک شرکت تابعه از مشخصاتش مالی. Koontz پیوست و این شرکت در ماه سپتامبر 2014 پس از خدمت برای حدود 10 سال به عنوان رئیس این ارزش در Loomis Sayles. تیم او این است که مستقر در نیویورک و مدیریت حدود 9.5 میلیارد دلار از طریق استراتژی های ارزش در حساب جداگانه و در سه صندوق:

• PGIM Jennison ارزش صندوق PEIZX, +1.06%

• PGIM Jennison متمرکز ارزش صندوق PJGZX, +1.06%

• PGIM Jennison جهانی حقوق صاحبان سهام صندوق درآمد JDEZX, +0.80%

از دست ندهید:نه سهام است که در صورت سود سهام-کاهش خطرات ناشی از تحلیلگران که به ‘بار’ درآمد گزارش 32,000 شرکت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de