شیرجه عمیق: در حال سود سهام خود را از سهام بانک امن است ؟ استرس نتایج آزمون فشار قرار داده و در آینده پرداخت

(به روز رسانی داستان با نظرات از جیمز Shanahan مالی-خدمات تحلیلگر در ادوارد جونز.)

فدرال رزرو در روز پنج شنبه اعلام کرد که نتایج حاصل از آن سالانه تست استرس برای 33 زیادی بانک های ایالات متحده و ایالات متحده شرکت های تابعه بانک های خارجی. از آنجا که فدرال رزرو “به شدت نامطلوب سناریو” برای تست استرس طراحی شده در فوریه قبل از coronavirus همه گیر ناشی از رکود اقتصادی تنظیم کننده نیز انجام شده “حساسیت تجزیه و تحلیل” را منعکس شدیدتر واقعیت اقتصادی است.

به عنوان شما می توانید در جدول زیر, Wells Fargo & Co. WFC -7.41% به نظر می رسد در معرض بیشترین خطر برای سود برش در میان بزرگ “شش” بانک های ایالات متحده.

فدرال ریزرو اعلام کرد که مراحل را به مطمئن شوید که بانک ها نگهداری سرمایه خود را قدرت اما یکی از اعضای فدرال رزرو مدیره علنا گفت که این اقدامات نیست به اندازه کافی قوی.

در زیر به شدت نامطلوب اقتصادی سناریوی مورد استفاده در این تست استرس نرخ بیکاری در ایالات متحده خواهد اوج در 10 ٪ در سه ماهه سوم سال 2021. پس از نرخ بیکاری در ایالات متحده در حال حاضر صعود به 14.7 درصد در آوریل (بهبود به 13.3 درصد در ماه مه) آن را آشکار بود که COVID-19 شیوع بیماری تا به حال در نظر گرفته شود.

حساسیت تجزیه و تحلیل شامل سه بهبود اقتصادی حالات با بیکاری اوج در سطوح اعم از 15.6 درصد به 19.5%. خبر خوب با توجه به فدرال رزرو معاون صندلی برای نظارت Randal Quarles بود که “سیستم بانکی باقی مانده است به خوبی با حروف بزرگ حتی در سخت ترین از این حرکت نزولی حالات — که بسیار سخت است.” او همچنین گفت: بانک ها مورد نیاز خواهد بود به “resubmit و به روز رسانی خود را سرمایه قصد دارد بعد از این سال به منعکس کننده فعلی تاکید می کند.”

در اینجا کل بیانیه از Quarles.

برگشت سرمایه — سپس حمایت کردن یک بیت

بزرگترین بانک های ایالات متحده در حال حاضر به حالت تعلیق سهام خود را بیع متقابل برنامه اما تغذیه گفت: این تعلیق شد و در حال حاضر مورد نیاز برای استرس تست بانک ها. Quarles نیز گفت: “بانک ها ممنوع خواهد شد از افزایش سود سهام خود را و بیشتر خواهد شد محدود در پرداخت سود سهام بر اساس اخیر درآمد.

در آن خلاصه ای از coronavirus حساسیت تجزیه و تحلیل تغذیه گفت: در سه ماهه سوم پرداخت سود سهام می تواند به “تجاوز نمی کند مقدار برابر به طور متوسط از شرکت درآمد خالص برای چهار قبل از تقویم چهارم.” که خیلی کمتر سخت تر از تنها به دنبال در محله های اول و دوم از سال 2020 شده اند که تا حد زیادی تحت تاثیر COVID-19 شیوع و افزایش بیکاری است.

بانک های درآمدی پایین به دلیل بالاتر مقررات مربوط به وام از دست دادن ذخایر در انتظار وام بحرانی در طول coronavirus رکود است. در همان زمان بزرگ “شش” بانک های ایالات متحده شده اند از دیدن یک دست انداز در تجارت و درآمد اختصاصی وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک. با استفاده از اجماع برآورد درآمد سه ماهه دوم از FactSet و گزارش سود سهام نقدي پرداخت مشترک و سهام ممتاز در اینجا یک مقایسه چهار-سه ماهه برآورد درآمد متوسط و سه ماهه اول سود سهام پرداخت می شود:

بانک دارای صدای تیک تیک برآورد میانگین درآمد خالص – چهار محله از طریق ژوئن ($میلیون) نقدی با سود مشترک و سهام ممتاز – سه ماهه اول ($میلیون)
J. P. Morgan Chase & Co. JPM, -5.48% $5,968 $3,188
Bank of America Corp BAC -6.35% $4,999 $2,083
Citigroup Inc. C -5.88% $3,372 $1,365
Wells Fargo & Co. WFC -7.41% $2,207 $2,312
Goldman Sachs Group Inc. GS -8.64% $1,557 $538
مورگان استنلی MS -3.56% $1,909 $688
منابع: FactSet شرکت براده

تنها ولز فارگو پرداخت نقدی سود سهام در سه ماهه اول که خود بیش از حد تخمین زده می شود چهار-سه ماهه متوسط درآمد خالص از طریق سه ماهه دوم. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. برای مثال سه ماهه دوم مقررات برای وام ضرر و زیان ممکن است در کمتر از انتظار می رود.

اما از اعداد بالا به نظر می رسد در سه ماهه سوم سود سهام به احتمال زیاد بدون تغییر از سه ماهه دوم به جز احتمالا برای ولز فارگو.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه, Jefferies سهام تحلیلگر کن Usdin نوشت که ولز فارگو “بانک باقی مانده که به نظر می رسد نزدیک به خط در نظر داشتن بزرگترین خطر کاهش سود خود و (تا حدی).”

اوپنهایمر مدیر عامل کریس Kotowski نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید که برای بانکداری صنعت پرداخت سود سهام خواهد بود “سه ماهه-توسط-در سه ماهه تصمیم” به جز ولز فارگو “که در آن وجود دارد روشن است خطر ابتلا به سود سهام از ویژه مسائل است.” ولز فارگو تحت یک رضایت سفارش با تغذیه, که تحت آن بانک باید همچنان به بهبود حاکمیت شرکتی و محدود کردن رشد دارایی است.

به گفته جیمز Shanahan مالی-خدمات تحلیلگر در ادوارد جونز سهام buybacks ساخته شده تا 75 درصد از بازده سرمایه (buybacks و سود سهام) برای بزرگترین هشت بانک های ایالات متحده در طول سال 2018 و 2019.

“بانک ها’ به صورت داوطلبانه تعلیق buybacks در اواسط ماه مارس از طریق سه ماهه دوم بود و در حال حاضر به مراتب موثر تر برای حفاظت از سرمایه او گفت:” در طول مصاحبه.

بانک ها خود را سرمایه-طرح اطلاعیه در دوشنبه 29 ژوئن پس از نزدیک به بازار.

تغذیه Brainard می گوید به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام

Lael Brainard یکی از اعضای بانک فدرال حکام در بیانیه ای گفت که این بانک ها سرمایه قوی بافر بودند اجازه می دهد آنها را به “بازی یک نقش سپاه در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.” اما او در برابر دادن “چراغ سبز برای بانک های بزرگ به نایاب سرمایه” و معتقد است از آن زمان به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام به طور کامل.

سود افزایش سرمایه و درآمد کاهش می یابد به عنوان وام ضرر و زیان را افزایش دهد. به اشتراک گذاری buybacks و سود سهام کاهش سرمایه. استرس تست بانک ها ملزم به تعلیق buybacks. اما با توجه به Brainard اجازه می دهد پرداخت سود سهام شرکت “افزایش خطر” که بانک ها “نیاز به سفت اعتباری و یا بازسازی سرمایه در طول زمان بهبود است.”

“بازسازی سرمایه” اگر لازم باشد احتمالا به معنی بانک ها خواهد رقیق مالکیت سهام از سهامداران فعلی از طریق فروش سهام به مردم است.

“به طور موقت متوقف سهامداران پرداخت در بانک های بزرگ با توجه به COVID-19 شوک را ایجاد یک سطح میدان بازی و اجازه می دهد بانک ها برای حفظ سرمایه و بدون درد و رنج یک نقطه ضعف رقابتی نسبت به همسالان خود” Brainard گفت.

انتظار برای ماه اکتبر

کریستوفر Marinac مدیر تحقیقات در Janney, Montgomery, اسکات گفت: در مصاحبه ای که فدرال رزرو تصمیم به “به بانک ها برخی از طول و عرض” بر سود سهام حس, چرا که تنظیم کننده نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد اثر وام forbearances و دیگر تغییرات در درآمد.

“این forbearances و deferrals بزرگترین مشکل این صنعت در حال حاضر است,” او گفت:. حتی زمانی که بانک ها گزارش های سه ماهه دوم نتایج در ماه ژوئیه اطلاعات در مورد اثر وام deferrals کامل نخواهد بود. زمانی که بانک ها فایل های خود را در سه ماهه 10-Q گزارش در اوایل ماه اوت وجود خواهد داشت به روز رسانی وام اصلاح وضعیت تا اواخر ماه جولای.

Marinac به نام بانک “ذخیره ارزش” گفت: آنها منجر به همه گیر تلاش های امدادی در مقابل موقعیت خود را در سال 2008 بحران اعتباری زمانی که آنها “بخشی از مشکل است.” بانک ها را به خوبی آماده برای بحران کنونی “با کمتر اهرم بیشتر سرمایه و غلظت کمتر” ریسک اعتباری, او گفت:.

به دنبال به جلو به اجماع در میان تحلیلگران است برای بانک های بزرگ’ درآمد را بهبود بخشد. “اگر ما موفق به دستیابی به آن کاهش در از دست دادن هزینه های است که تحلیلگران پیش بینی, برآورد بیش از حد بالا هستند و سود سهام می تواند در معرض خطر برای بسیاری از بانک ها” Shanahan گفت.

Odeon سرمایه تحلیلگر ارشد پژوهش ریچارد Bove در زمان منفی نوشتن در یک توجه داشته باشید به مشتریان در تاریخ 26 ژوئن که فدرال رزرو اقدامات نشان می دهد “تعدادی از بانک ها باید به شدت کاهش خود را پرداخت.”

Bove گفت: شش بانک “ممکن است به طور یک جانبه را انتخاب کنید برای کاهش سود سهام خود را با توجه به نمرات ضعیف در یکی از تست استرس اداره تغذیه” از جمله Ally Financial, Inc. متحد -8.04%, یکی از سرمایه های مالی Corp. COF, -8.77%, گلدمن ساکس GS -8.64%, شهروندان Financial Group, Inc. CFG -8.31%, مناطق مالی Corp. RF -8.58% و Truist مالی Corp. TFC, -6.74%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de