بحث مؤتلفه آثار به امریکا گناه اصلی برده داری و سپس آنها را پایین

نظر

همیشه مشتاق به بهره برداری فرهنگی شکاف رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام سربازان و ماموران فدرال و یک فرمان اجرایی را امضا هفته گذشته برای حفاظت از آثار پیری از امریکا برده زده گذشته به دلیل “جناح چپ و اوباش در تلاش است به تخریب میراث ما است.”

برای چه میراث است که او خود منصوب نگهبان? در حدود 1800 آثار مجسمه و پلاک و نام مدارس خیابان ها و پایگاه های نظامی در سراسر کشور جشن کنفدراسیون که یک قرن و نیم پیش در دفاع امریکا گناه اصلی برده داری.

پس از جورج فلوید مرگ در دست اجرای قانون در مینیاپولیس و تاریخی تظاهرات وجود دارد و در سراسر ایالات متحده آمریکا این مؤتلفه عالیات آمده اند تحت تمدید کرد.” آنها نباید حذف توسط اوباش اما از آن زمان برای آنها را به پایین می آیند و به خصوص کسانی که بنا در طول Jim Crow دوران به عنوان یک راه برای ارعاب جوامع آفریقایی آمریکایی.

حرکت تندیس از بنای تاریخی خیابان

یکی از ناب ترین نمونه هایی است که با شکوه بنای تاریخی خیابان در ریچموند, ویرجینیا با آن قوی سنگ ارقام از کنفدراسیون که شامل ژنرال رابرت E. Lee. محله تاسیس شد و در اواخر قرن 19 به فروش به تفکیک ثروتمند سفید homebuyers. سیاه پوستان محروم شدند. ویرجینیا کشتی با این امامزاده به دوران گذشته برای بیش از حد طولانی و مجسمه در آخرین طولانی بودن حذف شده است.

مشخصات دیگر: استفاده از مؤتلفه مجسمه و نام خود را به آموزش

چرا این تغییر پس از یخبندان و اینرسی در مورد از بین بردن آنها را ندارد و شواهد خیره و مداوم نژادی animus? تنها چهار شنبه انجام می سی سی پی مقننه در نهایت رای به حذف مؤتلفه نبرد بنر از پرچم.

هنگامی که وجود دارد خواسته های مشابه به جلو و پایین شورشی آثار پس از قتل عام نه آفریقایی اعضای کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی در سال 2015 و پس از کشته شدن یک counterprotester توسط یک سفید supremacist در Charlottesville, Virginia در سال 2017 هیئت تحریریه خواست مراقب جامعه توسط جامعه شور و مشورت است.

خرابکاری تنها در خدمت به خوراک مغلوب ساختن پیشی جستن

بیش از حد بسیاری از این مجسمه ها هنوز ایستاده اند و آمریکایی ها به خصوص مردم رنگ شده اند طبعا بی تاب است. این قطعا نیست ببخشید بی پروا غیر قانونی و تخریب اموال — تخریب مجسمه سوزاندن آنها و یا آزادسازی آنها به دریاچه. اعمال خرابکاری تنها در خدمت به تغذیه تفرقه حرف از کسی مثل مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه روند و صادقانه بحث بر سر تغییر شهر مربع باقی می ماند حیاتی است. این مذاکرات باید به حساب آورد چرا یک بنای ساخته شد که از آن ساخته شد و بود که مفتخر بودن.

چنین بحث می تواند منجر به بیشتر های متنی درک درستی از بحث برانگیز چهره های تاریخی. بسیاری از این آثار می تواند در پیدا کردن مناسب خانه در موزه ها که در آن جنگ داخلی در داستان می توان گفت بدون ستایش رهبران مؤتلفه در مالیات دهندگان هزینه در میدان های عمومی.

بحث و گفتگو با این حال نباید تبدیل به بهانه ای برای بی پایان انفعال. این کار نیاز به انجام. تغییرات مهم در حال جریان در پی فلوید را قتل فرصت نه تنها به روشنگری موسسات آمریکایی از جمله اجرای قانون بلکه به تجدید نظر در آمریکا مناظر هنوز پرورش تصاویری از محرومیت.

اگر شما نمی توانید ببینید این خواننده نظرسنجی لطفا refresh صفحه خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>