DeAndre بیکر باید بازی هرگز برای غول دوباره اگر ادعا نیست داستان خالص

DeAndre بیکر بی گناه است تا اثبات جرم مشابه به عنوان هر کس دیگری در این کشور است.

او سزاوار توجه, روند, روز خود را در دادگاه همان هر کس دیگری در این کشور است.

اما مگر این اسلحه toting سرقت مسلحانه اتهامات به نحوی ثابت می شود, داستان, مگر این که به نحوی یک مورد هویت اشتباه و میرامار فلوریدا. PD صادر کرده است که حکم بازداشت مرد اشتباه و سپس DeAndre بیکر نباید و نمی تواند بازی برای نیویورک غول فوتبال دوباره.

آیا NFL کمیسر راجر Goodell قفسه بیکر برای اولین بار در خود معاف لیست, آیا نظام حقوقی metes خارج فرم خود را از عدالت است.

مالی و/یا حقوقی ملاحظات غول تاریخی محافظه کار و عمدی به احتمال زیاد اجازه دهید روند بازی در حال حاضر.

اما دومین آنها به طور کامل متقاعد شواهد علیه بیکر وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آنها نباید به او بگویید خوب است رهایی و هر چه زودتر به جای بعد اگر بدون هیچ دلیل دیگر از برای ارسال یک پیام به بازیکنان خود و به طرفداران خود را.

بیکر وکیل برادفورد کوهن منتشر شد بیانیه شب جمعه این ادعا او را در اختیار استشهاد شهود که تایید مشتری خود را بی گناه است.

DeAndre Baker
DeAndre بیکرچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

“مردم با عجله قضاوت کردند.” “که در آن برخی به دنبال تبلیغات ما به دنبال عدالت است. من نگاه به جلو به حرکت این مورد رو به جلو به نتیجه گیری مناسب به عنوان ما معتقدیم مشتری ما این است که معصوم از هر گونه اتهام.”

فراموش نکنیم این است که یک بار افتخار حق رای دادن است که برنده بازی حذفی از سوپر باول XLVI که از کار اخراج شده است دو سر مربیان که به دنبال تام کولین و یک مدیر کل که کاهش یافته است و به شدت در تلاش برای رسیدن به بالا ،

این است که یک مدیر کل که jettisoned Odell بکهام جونیور کمتر از یک سال پس از امضای قرارداد او به مبلغ 90 میلیون معامله و Janoris جنکینز در هیچ بخش کوچکی از آنجا که آنها مناسب نیست و چشم انداز خود را از برنده شدن فرهنگ است.

این یک تازه کار سر مربی که آموخته در پای بیل Belichick و پایبند به این اعتقاد راسخ: چگونه شما انجام هر کاری این است که چگونه شما انجام همه چیز را.

اگر من جو قاضی, دانستن آنچه که ما در حال حاضر می دانم که من نمی توانم در آغوش DeAndre بیکر به عنوان بخشی از جدید غول راه است.

اگر من دیو Gettleman من نمی دهد این واقعیت من معامله شد تا به دور اول 2019 پیش نویس به من جلوگیری از خوردن کلاغ.

اگر من دیو Gettleman من اجازه نمی دهد که سه سال از مرده-کلاه اتهامات از تصمیم گیری است که رهایی اتاق قفل DeAndre بیکر است که علاوه بر تفریق.

به یاد داشته باشید که تجارت بکهام به قهوه ای در سمت چپ $16 میلیون مرده-درپوش سوراخ. اگر CBA زبان فراهم می کند مراجعه برای غول به جبران 3 میلیون دلار از بیکر جایزه امضای پایین جاده از همه بهتر است.

و اگر من جان مرا یا استیو تیش دانستن آنچه ما امروز می دانیم, من دیگر نمی خواهید DeAndre بیکر پوشیدن لباس است که خوار به اندازه کافی در این زمینه برای بیش از حد طولانی است.

قوانین همیشه متفاوت برای ستاره های بزرگ در لیگ که در آن تیم NFL را به نوبه خود گونه های دیگر و آنها را شانس دوم کمتر بازیکنان هرگز دریافت خواهید کرد.

غول زحمت کشیده طولانی و سخت برای حمایت Lawrence Taylor طی مواد مخدر دست به گريبان است. اما Lawrence Taylor هرگز تهدید کرد هر کسی در طول بازی خود را حرفه ای به جز مخالفت با quarterbacks.

بیکر حکم بازداشت scorecard: چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم.

بعد از تمام بحث خود را در مورد فرهنگ پس از همه آنها باور دارند که آنها انجام داده اند برای ضد عفونی خود را در اتاق قفل غول خواهد بود قضاوت جرم در دادگاه افکار عمومی برای صرفا در حرف و نه راه رفتن راه رفتن اگر حوادث چهارشنبه و پنج شنبه شب به طور ثابت درست است.

وجود دارد برخی از غول های طرفداران که بدون شک قطع بیکر برخی از کساد اگر او تا به حال نشان داد تا به عنوان Deion ساندرز در طول سال 2019 rookie فصل است.

اما DeAndre بیکر حتی نمی نشان می دهد تا به عنوان DeAndre بیکر یا DeAndre بیکر غول فکر می کردند که گرفتن. هم تیمی های او را متنبه خود را برای آماده سازی و برای حرفه ای خود را. بعدی خود NFL رهگیری — در صورتی که به یک بعدی NFL رهگیری — خواهد شد برای اولین بار NFL رهگیری.

بنابراین اگر ثابت DeAndre بیکر است که به عنوان مشکل و بی پروا آن را به عنوان به نظر می رسد او در حال حاضر و سپس او مطمئن نخواهد بود یاد غول طرفداران به عنوان زمان نخست.

او یاد می شود به عنوان جرم و زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>